Kasetony z pleksi

Szukasz reklamy świetlnej nad wejście do sklepu, biura? Zastanawiasz się gdzie możesz zamówić tani kaseton z plexi? Dobrze trafiłeś! W Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam i form przestrzennych z plexi. Wykonujemy w pełni profesjonalne kasetony reklamowe z energooszczędnym oświetleniem.

Nie musisz sam zastanawiać się jak zrobić kaseton reklamowy. Wykonamy dla Ciebie reklamę podświetlaną. Wykonujemy je głównie dla firm z Bydgoszczy i jej okolic. Dostosowujemy je pod wymiar , kolorystykę, formę przekazu wskazane przez klienta. Są to reklamy z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Nasza oferta usługi wykonania formy przestrzennej kasetonu z plexi obejmuje: projekt, wykonanie i montaż kasetonów reklamowych na życzenie klienta. W firmie Formedia używamy solidnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, aluminium, PCV, Plexi, taśm i blach aluminiowych oraz płyt kompozytowych. Litery świetlne wyposażone są w energooszczędny system modułów typu LED. Niski pobór prądu i wysoka żywotność to gwarancja korzyści finansowych dla firmy i trwałości wybranej formy reklamy. 

Przez reklamę zewnętrzną rozumiemy reklamę prezentowaną na wszelkiego rodzaju nośnikach: tablicach, kasetonach, pylonach świetlnych, billboardach, słupach ogłoszeniowych, grafiki przestrzenne umieszczane bezpośrednio na budynkach, płotach itp. To bardzo efektowny sposób wyróżnienia swojej firmy. Efekt przestrzenny i iluminacja świetlna szczególnie przykuwa uwagę przechodniów. 

Spis strony „Kasetony z plexi”:

Kaseton reklamowy z miękkim licem backlite

Kasetony reklamowe z miękkim licem to inaczej system napinający z frontem wykonanym z elastycznego materiału. Dzięki tej technice uzyskujemy oświetlenie całego przodu jak również unikamy łączeń. Kasetony reklamowe z miękkim licem Bydgoszcz zazwyczaj stosuje się przy wielkogabarytowych reklamach lub na wielkich słupach reklamowych i elewacjach galerii handlowych. Grafika metodą solventową jest drukowana w wysokiej rozdzielczości.

Kaseton reklamowy o niestandardowym kształcie

Za pomocą taśmy aluminiowej powstają kasetony reklamowe o niestandardowym kształcie. Taśma aluminiowa Bydgoszcz jest gięta maszynowo na dowolnie wybrane przez klienta kształty. Jako front dobieramy materiał typu dibond wraz z nadrukiem. Elementy przestrzenne typu litery czy znaki wykonane są z pleksi lub płyty PCV.

Kaseton reklamowy z dibondu

Podstawową różnicą między klasycznym kasetonem, a wykonanym z dibondu to estetyka wykonania – brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem. Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia, idealnie nadaje się do tworzenia kasetonów reklamowych. W agencji reklamowej Formedia wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory. Kasetony reklamowe wykonane z płyty kompozytowej Dibond, tworzą jednolitą bryłę, grafika jest frezowana i podklejona plexi w wybranym przez klienta kolorze. Grafikę stanowią wyfrezowane kształty podklejone tworzywem barwionym w masie. Kasetony te mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne. Wykonuje się również takie w formie otoku na konstrukcji lub elewacji.

Kaseton reklamowy z profilem aluminiowym

Kasetony reklamowe wykonane z profilu aluminiowego składają się z lica z plexi, dzięki czemu uzyskujemy efekt oświetlenia całego przodu. Za pomocą grafiki z folii monomerycznych wyklejamy lico z plexi. Profile aluminiowe występują w różnych szerokościach. Profil aluminiowy Bydgoszcz może pozostać surowy lub poddany procesowi malowania proszkowego na dowolnie wybrany kolor przez Klienta. W Formedia kasetony reklamowe z profilu aluminiowego tworzymy zarówno jednostronne i dwustronne.

Dzięki oświetleniu typu LED, produkowane w Bydgoszczy kasetony reklamowe, są doskonale widoczne 24 godziny na dobę nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Posiadając nowoczesny park maszynowy z precyzją i dokładnością wycinamy kasetony reklamowe oraz oklejamy wysokiej jakości folią. Montujemy je na własnych konstrukcjach lub przystosowanych do tego przez klienta powierzchniach.