Szyldy reklamowe z plexi

Szukasz taniej i eleganckiej reklamy z plexi? Potrzebujesz szyld reklamowy do sklepu, hotelu lub biura? Wykonamy dla Ciebie tabliczki na dystansach, tablice reklamowe, kasetony, tablicę z logo. Nasze szyldy i reklamy wykonujemy pod dokładne wytyczne klienta. Formę jaką mają przybrać, wielkość, kolorystykę i sposób mocowania dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zawsze uwzględniamy także miejsce w którym dany szyld ma się znajdować. Wykonujemy nowoczesne szyldy reklamowe z najlepszych materiałów, które dadzą nam gwarancję najlepszych efektów wizualnych i długotrwałego użytkowania.

Szyldy reklamowe z plexi pełnią funkcję informacyjną i reklamową. Przybierają elegancką i przyciągająca wzrok formę reklamy do wnętrz pomieszczeń jak i reklamy zewnętrznej. Najczęściej zamieszczane są nad wejściem, oknem, witryną, ladą, recepcją. Pełnią jednocześnie funkcję informacyjną i reklamową. Dzięki szyldom reklamowym poinformujesz klientów o logo swojej marki, przekażesz czym się zajmujesz. Dla poprawienia widoczności szyldu można zastosować energooszczędne oświetlenie LED zewnętrzne i wewnątrz konstrukcji w zależności od projektu i materiałów z którego jest zbudowana reklama. Szyldy występują o różnorodnych kształtach i formach. W Formedia wykonywane są głównie z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglan, PCW. Napisz do nas na sklep@formedia.pl i opisz co potrzebujesz, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Tablice reklamowe, szyldy są to zazwyczaj płaskie formy pełniące funkcję informacyjną. Charakteryzują się czytelnością przekazu, łatwością montażu oraz długim czasem użytkowania. Jest to jednorazowa inwestycja w reklamę służącą przez lata. Szyldy reklamowe dzielą się ze względu na materiał, z którego są wykonane oraz na miejsce zamontowania zewnętrzne lub wewnętrzne. Mogą to być szyldy reklamowe z plexi, szyldy drewniane, podświetlane, metalowe, z dibondu ect.

Zewnętrzne tablice montażowe to  formy reklamy występujące głównie w sklepach i punktach usługowych. Jest to Często przeznaczone do informowania o godzinach otwarcia, oznakowania dojazdu i wejścia do firmy, parkingu. Występują tablice komunikacyjne np. w kształcie strzałki, dzięki którym klient trafi we właściwe miejsce. Tablice urzędowe emaliowane, czy grawerowane również pełniące funkcję informacyjną. Wewnętrzne tablice reklamowe sprawdzają się natomiast w biurach, restauracjach i punktach obsługi. Przeznaczone do przekazywania ważnych informacji i podkreślania marki. Są one bardzo często pierwszym kontaktem marki z klientem, ułatwiają nawigację w poruszaniu się po budynkach, komunikują o wejściach do biur, sklepów, restauracji. Szyldy reklamowe z plexi ładnie się prezentują dzięki połyskowi tworzywa. Grafikę nanosimy nowoczesną technologią druku UV lub grawerem. Są to metody trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne.

Mniejsze formy szyldów jak tabliczki na dystansach posiadają w komplecie eleganckie aluminiowe dystanse mocowane na kołki. W naszym sklepie internetowym znajdziesz gotowe tabliczki i kieszenie z dystansami. Zobacz ofertę tutaj. Jeżeli potrzebujesz indywidualnego projektu szyldu reklamowego, tabliczki z plexi napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my przedstawimy odpowiednią reklamę. Jeżeli chcesz do Twojej dyspozycji jest nasz zespół grafików, którzy zaprojektują grafikę.

Zobacz nasze wybrane produkty z działu tabliczki z plexi lub wejdź do sklepu i znajdź to czego potrzebujesz

Materiał jaki używamy do produkcji szyldów z plexi znany jest także jako pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Charakteryzuje się trwałością i elegancją. Dodaje klasy produktom z niego wytworzonym. Szkło akrylowe posiada dużą przeźroczystość i jest łatwy w obróbce. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Szyldy reklamowe z plexi, dzięki którym na tablicy możemy zamieścić logo oraz ważne informację. Szyldy z pleksi idealnie znajdują zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych czy na budynkach. Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionych grafiki pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego Klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego. Montowanie szyldów reklamowych na dystansach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D.