SZYLDY Z PLEXI/PLEKSI | SZYLDY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Szyldy reklamowe z plexi

Materiał nazywany jako pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe to trwałe i bardzo eleganckie tworzywo. Posiada dużą przeźroczystość i jest łatwy w obróbce. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Polecamy szyldy reklamowe z plexi, dzięki którym na tablicy możemy zamieścić logo oraz ważne informację. Szyldy z pleksi idealnie znajdują zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych czy na budynkach. Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionych grafiki pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego Klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego.

Montowanie szyldów reklamowych na dystansach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D.

Szyldy reklamowe pełnią funkcję informacyjną i reklamową. Szyld reklamowy to elegancka i przyciągająca wzrok reklama zewnętrzna i zewnętrzna. Bardzo często zamieszczany jest nad wejściem, oknem witryną. Ma zadanie głównie informacyjne. Nośnik ten w Formedia tworzymy dostosowując kształt i projekt do oczekiwań klienta. Zawsze uwzględniamy także miejsce w którym dany szyld ma się znajdować. Dla poprawienia widoczności szyldu można zastosować przy szyldach oświetlenie zewnętrzne i wewnątrz konstrukcji w zależności od projektu i materiałów z którego jest zbudowany. Szyldy występują o różnorodnych kształtach. W Formedia wykonywane są z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglanu, materiałów ekologicznych.

Tablice reklamowe są to płaskie formy pełniące funkcję informacyjną. Dzielą się ze względu na materiał, z którego są wykonane oraz na miejsce zamontowania. Zewnętrzne tablice reklamowe to  formy reklamy występujące w sklepach i punktach usługowych. Często przeznaczone do informowania o godzinach otwarcia, oznakowania dojazdu i wejścia do firmy, parkingu. Występują tablice komunikacyjne np. w kształcie strzałki, dzięki którym klient trafi we właściwe miejsce. Tablice urzędowe emaliowane, czy grawerowane również pełniące funkcję informacyjną. Wewnętrzne tablice reklamowe sprawdzają się w biurach, restauracjach i punktach obsługi. Przeznaczone do przekazywania ważnych informacji i podkreślania marki.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ