Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Blog

Home  /  Blog   /  Wyroby z plexi w branży HoReC

Wyroby z plexi w branży HoReC

Materiały POS są niezbędne do promowania usług danej firmy, niezależnie od branży, w jakiej działa. Agencje reklamowe są w stanie doradzić w zakresie wyboru odpowiednich produktów czy plakatów, które świetnie sprawdzą się w zachęcaniu potencjalnych klientów do skorzystania z usług konkretnego przedsiębiorstwa.

Istnieją jednak branże wymagające od specjalistów marketingowych szczególnego podejścia. Jest to między innymi tzw. branża HoReCa. Chodzi tu o wszystkie firmy, działające w zakresie gastronomii – hotele, bary, restauracje, ośrodki wypoczynkowe czy przedsiębiorstwa oferujące catering.

Świetnymi materiałami POS, dedykowanymi tego typu działalnościom gospodarczym są wyroby z plexi. Wyróżniają się bowiem eleganckim wyglądem oraz wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, skrajne temperatury czy wilgoć. Trzeba bowiem zwrócić uwagę na to, że w miejscach przygotowywania i podawania jedzenia często występuje ryzyko poplamienia plakatów czy kart menu.

Innym argumentem za tym, by wykorzystywać wyroby z plexi w branży HoReCa jest fakt, że z tego materiału można wykonać dowolny przedmiot, który będzie łączył względy estetyczne z funkcjonalnymi. Możemy na przykład wykonać ciekawy projekt karty menu, która będzie powieszona na ścianie Twojej restauracji czy innowacyjne numerki zamówień dla klientów.

Pamiętaj, że klienci zwracają uwagę nie tylko na to, co jedzą, ale także na wystrój wnętrza, a także sposoby promowania poszczególnych potraw czy informowania o konkretnej ofercie.

Zgłaszając się do profesjonalnej agencji reklamowej możesz zamówić dowolny kształt wyrobu z plexi – w rzeczywistości ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia! Wystarczy przekazać projekt karty menu, numerków czy tabliczek informacyjnych – specjaliści zrealizują go przy pomocy odpowiedniego urządzenia – wycinarki laserowej.

Jeśli natomiast nie masz pomysłu na to, jak wykorzystać tego typu materiały POS, zawsze możesz skontaktować się z pracownikiem agencji reklamowej, który zapewne doradzi atrakcyjne rozwiązanie.