Żetony z plexi 

Szukasz pomysłu na zadania na firmówce? Szykujesz event z grami planszowymi? Może prowadzisz park rozrywki z grami obsługiwanymi na żetony? Zamów już teraz żetony ze swoim logo. Stworzymy dla ciebie gadżet, który pozytywnie skojarzy się z Twoją marką. Logotyp nadrukowany lub wygrawerowany znak na okrągłym talarku z pleksi z pewnością będzie znakomitym gadżetem! U nas zamówisz wyjątkowy żeton z plexi z indywidualnego projektu. Napisz do nas sklep@formedia.pl, a my przedstawimy najkorzystniejszą propozycję.

Zajmujemy się produkcją żetonów do kluczy wykonanych technologią laserową. Szerokie zastosowanie znajdują w szkołach, hotelach, przychodniach, klubach, teatrach itp. Żetony plexi do kluczy, żetony szatniowe wykonane z pleksi są bardzo dobre jakościowo i jednocześnie bardzo trwałe i estetyczne. Nasze zawieszki do szatni wykonujemy z plexi o grubościach: 3 lub 5 mm oraz laminatów grawerskich o grubościach 1,5 mm. Najczęściej breloki hotelowe wykonujemy z bezbarwnej plexi jak również z kolorowej, laminatów grawerskich, dibondu czy sklejki. Dzięki procesowi obróbce laserowej możemy wykonać żetony reklamowy o dowolnym kształcie i treści. Na życzenie klienta do indywidualnej numeracji dobieramy dowolną czcionkę. Na żetonach z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer. W zależności od wzoru i wcześniejszych ustaleń w żetonach do zawieszenia metalowe kółeczka mogą być dołączone są do zamówienia.

Żetony do kluczy z pleksi

Szukasz odpowiednich dla siebie zawieszek do kluczy? Zamów z Formedia żetony z plexi. Zaprojektujemy je dla Ciebie o dowolnym kształcie i kolorystyce. Do ich wykonania wykorzystujemy pleksi bezbarwną, czarną, białą kolorową. Możemy je w dowolny sposób łączyć ze sobą, nadrukowywać na nich grafikę drukiem UV lub grawerować. Zamów zestaw zawieszek na klucze do pokoi hotelowych, szatniowych i nie tylko, które będą mieć numer i Twoje logo. Nie czekaj i napisz do nas na sklep@formedia.pl. Podeślij nam logo, teksty i opisz stylistykę, a my stworzymy eleganckie i wyjątkowe breloczki dla Ciebie. Wykonane w Formedia żetony do kluczy z plexi są eleganckie dzięki połyskującemu tworzywu. Grafika nadrukowana UV jest trwała i nie blednie pod wpływem czasu. Kształt i kolorystykę dopasujemy do Twojego brandu, dzięki czemu będą doskonałym gadżetem z plexi do Twojej firmy.

Żetony do gier z pleksi

Nie możesz znaleźć firmy, która by przygotowała dla Ciebie własnych żetonów do gier twojej firmy? Jako producent wyrobów z plexi wykonujemy właśnie takie akrylowe gadżety. U nas zamówisz przez sklep@formedia.pl żetony do gier, które idealnie sprawdzą się do gry w pokera czy innych akcesoriów do zabaw planszowych. Wykonujemy je przy pomocy technologii laserowej. Dobieramy dowolne kształty i kolorystykę według Twoich zaleceń i preferencji.  Polecamy do wykonania żetonów szczególnie bezbarwną plexi, na której najczęściej jest frezowany lub nadrukowany techniką UV logotyp lub inny, dowolny napis informacyjny. Zachęcamy również do sprawdzenia innych naszych gotowych produktów z plexi na stronie sklepu Internetowego, gdzie wykonujemy  prezentery, podziękowania, statuetki, gadżety do sklepów, biura, gastronomii, wyroby do ekspozycji i wiele innych.