ŻETONY DO KUCZY Z PLEXI PLEKSI | WYPOSAŻENIE DO BIUR I SKLEPÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Żetony z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług.

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Zajmujemy się produkcją żetonów do kluczy wykonanych technologią laserową. Szerokie zastosowanie znajdują w szkołach, hotelach, przychodniach, klubach, teatrach itp. Żetony do kluczy wykonane z pleksi są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Nasze zawieszki do szatni wykonujemy z plexi o grubościach: 3 lub 5mm oraz laminatów grawerskich o grubościach 1,6mm. Najczęściej breloki hotelowe wykonujemy z pleksi przeźroczystej jak również z kolorowej, laminatów grawerskich, dibondu czy sklejki.

Dzięki procesowi obróbce laserowej możemy wykonać żetony reklamowy o dowolnym kształcie i treści. Na życzenie klienta do indywidualnej numeracji dobieramy dowolną czcionkę. Na żetonach z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer. Metalowe kółeczka dołączone są do żetonów.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE