Żetony z plexi - Formedia
ŻETONY DO KLUCZY Z PLEXI/PLEKSI
ŻETONY DO KLUCZY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Żetony z plexi 

wyroby z plexi – wyposażenie –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Zajmujemy się produkcją żetonów do kluczy wykonanych technologią laserową.

Szerokie zastosowanie znajdują w szkołach, hotelach, przychodniach, klubach, teatrach itp.

 

Żetony do kluczy wykonane z pleksi są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Nasze zawieszki do szatni wykonujemy z plexi o grubościach: 3 lub 5mm oraz laminatów grawerskich o grubościach 1,6mm. Najczęściej breloki hotelowe wykonujemy z pleksi przeźroczystej jak również z kolorowej, laminatów grawerskich, dibondu czy sklejki.

 

Dzięki procesowi obróbce laserowej możemy wykonać żetony reklamowy o dowolnym kształcie i treści. Na życzenie klienta do indywidualnej numeracji dobieramy dowolną czcionkę. Na żetonach z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer. Metalowe kółeczka dołączone są do żetonów.

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​