oznakowanie firmy
TABLICE I SZYLDY | ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE OZNAKOWANIE FIRMY | SYSTEMY KOMUNIKACJI I INDENTYFIKACJI | REKLAMA BYDGOSZCZ | FORMEDIA 

Znakowanie wewnętrzne – space branding 

– OZNAKOWANIE FIRMY – 

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Space branding to sposób świadomego aranżowania przestrzeni wnętrza budynku, przestrzeni open space, biura, korytarzy, poczekalni etc. tak by przestrzeń wnętrza tworzyła spójna całość z identyfikacją marki. Jest to pierwszy obraz tego jak Twoja firma, Twój produkt ma być spostrzegany. W Formedia zajmujemy się m.in. profesjonalnym znakowaniem wnętrza. Wykonywaliśmy i wykonujemy wiele detali do wykończenia przestrzeni. S ą nimi m.in. spersonalizowane lampy, przestrzenne logotypy naścienne, wolnostojące napisy świetlne, wydruki fototapet, czy grafik, aranżacji okien i witryn, czy nawet elementów personalizacji sklepów jak plakaty, bramki sklepowe, cenówki, listwy, kiwaki wszelkie elementy promocyjne.

Wykonujemy realizacje z projektów klienta. Kiedy jest taka potrzeba np. przy presji czasu wspieramy także od strony projektowej, czy to w przygotowaniu plików do druku czy w projektach od podstaw. W takich przypadkach projektujemy wszystkie elementy tak, by były spójne z przesłaniem danej marki. Dobieramy odpowiednie trwałe i efektowne materiały, kolorystykę dopasowujemy do palety kolorów danej marki tak by całość zlecenia była jak najbardziej spójna z założeniami przekazu. Bardzo ważne jest to, by wszystkie elementy znakowania wnętrz określały jeden charakter, misję firmy, wartości i cele jakie przekazuje swoimi usługami.

Jeżeli jesteście na etapie budowania lub remontu pomieszczeń firmowych, biurowych, hotelowych ect. watro skonsultować swój projekt z Formedia, tak by świadomie stworzyć spójnie z marką cały projekt. Na tym etapie mamy możliwość zagospodarowania przestrzeni i przygotowania jej pod oznakowanie wnętrz. Takie działanie umożliwi nam dopasować projekt do zamontowania elementów oznakowania jak np. kaseton, uchwyty do brył przestrzennych liter, lamp, czy dodatkowe miejsce na kable do reklamy świetlnej. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ