Współpraca z firmami / wsparcie techniczne

Potrzebujesz firmy, w której kompleksowo zrealizujesz swój projekt POS?  Chcesz zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa swoim pracownikom i klientom? Jesteśmy producentem szeroko pojętej reklamy oraz osłon grodziowych. Z nami zyskasz wygodę realizacji zamówień od wsparcia projektowego, prototypu, wydruków *także UV, obróbki tworzyw przez laserowe cięcie, frez, gięcie, łączenie, klejenie po konfekcję i wysyłkę do wyznaczonych przez Ciebie punktów. Jesteśmy także największym w Polsce producentem osłon grodziowych na biurko, ladę i do podziału przestrzeni biurowych. Szukasz gotowych rozwiązań wystawienniczych do ekspozycji produktów, lub ścianek z bezbarwnej pleksi lub poliwęglanu? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu i znajdź to czego szukasz.

Jako agencja reklamowa i producent reklam możemy być podwykonawcą Twoich pomysłów. Już teraz skorzystaj z naszych możliwości. Posiadamy szerokie zaplecze techniczne dzięki któremu z łatwością zrealizujemy wszystkie Twoje projekty. Mogą to być zarówno produkty z tworzyw, standy, kubiki reklamowe do prezentacji Twojego asortymentów jak i wszelkie formy reklamy do identyfikacji firmy. Wykonujemy reklamę zewnętrzną i do wnętrz począwszy od druku wielkofatowego na podświetlanych formach przestrzennych kończąc. Już teraz napisz do nas i opisz co potrzebujesz na sklep@formedia.pl, a my odpiszemy Co możemy dla Ciebie zrobić.

Profesjonalizm
bierze się z pasji

Oferujemy kompleksowe usługi drukarskie, obróbki tworzyw, wytwarzamy gotowe materiały reklamowe, półfabrykaty, części osłon do maszyn, wkładki do opakowań, elementy przestrzenne, kasetony świetlne ect. Stawiamy na kompleksowość zlecenia i precyzję wykonania. Zawsze korzystamy z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu gwarantujemy precyzję wydruków i trwałość produktów przestrzennych.

Technologia

Precyzja, doświadczenie, przyszłość. W tych trzech hasłach można śmiało nie tylko określić naszą filozofię pracy, ale przede wszystkim sposób naszego działania w praktyce. 

Zaufali nam