baner dla firm

Współpraca z firmami i wsparcie techniczne

Potrzebujesz firmy, w której kompleksowo zrealizujesz swój projekt POS?  Chcesz zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa swoim pracownikom i klientom? Jesteśmy producentem szeroko pojętej reklamy oraz osłon grodziowych. Z nami zyskasz wygodę realizacji zamówień od wsparcia projektowego, prototypu, wydruków *także UV, obróbki tworzyw przez laserowe cięcie, frez, gięcie, łączenie, klejenie po konfekcję i wysyłkę do wyznaczonych przez Ciebie punktów. Jesteśmy także największym w Polsce producentem osłon grodziowych na biurko, ladę i do podziału przestrzeni biurowych. Szukasz gotowych rozwiązań wystawienniczych do ekspozycji produktów, lub ścianek z bezbarwnej pleksi lub poliwęglanu? Koniecznie zajrzyj do naszego sklepu i znajdź to czego szukasz.

 

Jako agencja reklamowa i producent reklam możemy być podwykonawcą Twoich pomysłów. Już teraz skorzystaj z naszych możliwości. Posiadamy szerokie zaplecze techniczne dzięki któremu z łatwością zrealizujemy wszystkie Twoje projekty. Mogą to być zarówno produkty z tworzyw, standy, kubiki reklamowe do prezentacji Twojego asortymentów jak i wszelkie formy reklamy do identyfikacji firmy. Wykonujemy reklamę zewnętrzną i do wnętrz począwszy od druku wielkofatowego na podświetlanych formach przestrzennych kończąc. Już teraz napisz do nas i opisz co potrzebujesz na sklep@formedia.pl, a my odpiszemy Co możemy dla Ciebie zrobić.

Usługi

Oferujemy kompleksowe usługi drukarskie, obróbki tworzyw, wytwarzamy gotowe materiały reklamowe, półfabrykaty, części osłon do maszyn, wkładki do opakowań, elementy przestrzenne, kasetony świetlne ect.

 

Stawiamy na kompleksowość zlecenia i precyzję wykonania. Zawsze korzystamy z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu gwarantujemy precyzję wydruków i trwałość produktów przestrzennych.

Tworzywa

Posiadamy na stanie różnego rodzaju tworzywa sztuczne i naturalne. Większość zleceń wykonujemy na bieżąco dzięki czemu z łatwością dopasujemy się do Twoich potrzeb.

 

Zapewniamy możliwie szybką realizację zamówień dzięki posiadanych na miejscu materiałach i rozbudowanemu parkowi maszynowemu. Nasi specjaliści od kilkunastu lat zajmują się obróbką tworzyw sztucznych głównie plexi, poliwęglan, dibond oraz naturalnych jak karton, sklejka i wiele innych.

Konfekcjonowanie

W olbrzymim skrócie konfekcjonowanie w Formedia to kompleksowa usługa od fazy projektu reklamy po jej wykonanie, pakowanie pakietami i wysyłkę we wskazane miejsce. Cała linia produkcyjna oraz proces pakowania i nadawania paczek znajduje się w siedzibie Formedia.   Od kilkunastu lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi markami, firmami i sieciami sklepów. Wykonujemy dla nich kampanie reklamowe do punktów stacjonarnych. Zazwyczaj otrzymujemy gotowe projekty do wykonania. Jeżeli jest taka potrzeba np. presja czasu wspieramy także w fazie projektowej, lub korygujemy pliki do specyfikacji technicznych, zmieniamy format, dopasowujemy do parametrów maszyn.

Park maszynowy

Nasz park maszynowy jest dla Ciebie. Dzięki współpracy z Formedia zyskujesz niemal nieograniczone możliwości tworzenia począwszy od druku po wykonywanie skomplikowanych form przestrzennych nawet tych podświetlanych i do użytku zewnętrznego. Nie potrafisz projektować, nic nie szkodzi nasi graficy Ci w tym pomogą.

 


Wspólnie pójdziemy do przodu. Wciąż się rozwijamy i powiększamy swoje możliwości. Naszą ostatnią dumą jest powiększenie obszaru roboczego frezu do 4x3m i druk UV w kolorach CMYK z bielą.

Wsparcie projektowe

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia POS. Nasz kreatywny zespół jest do Twojej dyspozycji od samego początku procesu produkcji od fazy projektowej po wykonanie i wysyłkę.

Projektowanie

Przekaż nam swoją Ideę, a my stworzymy produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Masz gotowy projekt, prześlij go nam, a my dostosujemy go do specyfikacji maszyn i dalszej produkcji. Stworzymy projekty wraz z wizualizacją i wyceną. Jako producent materiałów reklamowych mamy niemal nieograniczone możliwości.

Prototyp

Nie kupujesz w ciemno! Przed produkcją większej partii produktów stworzymy prototyp, dzięki któremu będziesz pewny końcowego produktu. Dopasowujemy kolorystykę i tworzywa według Twoich wytycznych. Dzięki tym zabiegom będziemy pewni, że nasze realizacje będą idealne do Twojego brandingu.

o Formedia

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w szeroko pojętej dziedziny reklamy POS. Od kilkunastu lat stawiamy na nowoczesny design, wysokie technologie, innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb i charakteru firm naszych klientów.


Dysponując własną linią produkcyjną oraz odpowiednim zapleczem technicznym, gwarantujemy wysoką jakość produktu dzięki czemu masz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi od fazy projektowej, druku, wyklejania, plotowania, cięcia grafiki po obrysach, frezowania, gięcia i wielu innych. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu plików, służymy wiedzą i doświadczeniem w wykorzystywaniu najlepszych rozwiązań wystawienniczych. Z chęcią zaopiekujemy się także Twoją Marką. Kompleksowo wykonamy wszelkie materiały marketingowe.


Specjalizujemy się w produkcji materiałów POS oraz wyrobów z plexi. Nasza agencja reklamowa pomaga klientom poszerzyć zasięgi poprzez skoncentrowane działania marketingowe. Zapewniamy, że odpowiednia oprawa oferowanych usług lub towarów pozytywnie wpływa na przekonania konsumentów dotyczące marki. Kompleksowo wyposażona drukarnia pozwala dostarczyć klientom efektowne banery i szyldy oraz wytrzymałe bramki i stojaki. Nasza firma dba o to, aby układ ekspozytorów oraz stoisk promocyjnych wzbudzał zainteresowanie uczestników targów lub wystaw.


Idąc z duchem czasu oraz wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży poligraficzno-marketingowej, śmiało możemy stwierdzić, że to reklama zewnętrzna stała się obecnie dźwignią handlu. Przygotowujemy systemy wystawiennicze oraz plakaty, które zawierają zwięzły, trafny przekaz oraz oryginalną, przykuwającą uwagę oprawę graficzną. Nasza agencja interaktywna zlokalizowana jest w Bydgoszczy, choć obsługujemy klientów z całego kraju. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

FAQ

Składanie zamówień w Formedia jest bardzo proste. Wystarczy złożyć zamówienie kupując wybrany produkt w naszym sklepie internetowym na www.formedia.pl/sklep lub napisać wiadomość mailową w której opiszesz dokładnie co potrzebujesz.

 

Nasi specjaliści odpiszą na wiadomość wraz z wyceną jeśli będzie taka potrzeba. Dokonanie przelewu lub zaliczki jest dla nas sygnałem potwierdzenia zamówienia.

Od samego początku istnienia Formedia czyli od kilkunastu lat ciągle współpracujemy z wieloma firmami. Stanowimy dla nich zaplecze techniczne. Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamy POS od wydruków po skomplikowane formy przestrzenne.

 

Dzięki wciąż rozbudowywanemu parkowi maszynowemu niema dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

 

Jest to bardzo komfortowe zwłaszcza dla marek z punktami sieciowymi czy franczyzowymi ponieważ wykonujemy, konfekcjonujemy i od razu wysyłamy zamówienie we wcześniej wskazane punkty.

 

WSPÓŁPRACA

 

Masz pomysł, Idee lecz brak Ci odpowiedniego zaplecza technicznego.

 

Jeśli tylko chcesz w Formedia będziemy Twoim zapleczem technicznym. 

 

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu mamy nieograniczone możliwości.
Nasi specjaliści od obróbki tworzyw, reklamy,  materiałów POS służą swym wieloletnim doświadczeniem.

Stale pogłębiamy swoją wiedzę o nowe doświadczenia. Stawiamy na rozwój,
rozbudowę parku maszynowego,
znajomość procesów produkcyjnych,
surowców i najnowszych technologii.

 

Staramy się być elastyczni i wyczuleni na potrzeby klienta. Najczęstszym i najwygodniejszym sposobem dostarczenia gotowych produktów est wysyłka. Korzystamy ze wsparcia renomowanych firm kurierskich głównie DPD. 

 

Jeżeli jesteś z Bydgoszczy polecamy odbiór osobisty.

W obrębie województwa Kujawsko-pomorskiego, gdy zlecenie wymaga montażu na miejscu u klienta bez problemu zawieziemy reklamę, kaseton do Ciebie i ją zamontujemy. Dysponujemy własnymi samochodami dostawczymi.

Tak, oczywiście w Formedia wysyłamy produkty w dowolne wskazane miejsce. Mamy międzynarodowy NIP i granice nie stanowią żadnego problemu. Korzystamy z renomowanych marek kurierskich lub z konkretnych wskazanych przez klienta. 

 

Zawsze zabezpieczamy nasze produkty do transportu tak by dotarły do klienta w nienaruszonym, idealnym stanie. Jeżeli jest taka potrzeba jesteśmy wstanie stworzyć indywidualne wyprofilowane opakowania dedykowane do danego produktu.

Konfekcjonowanie to pakowanie oraz dostarczanie seryjne towarów.

 

Produkty reklamowe wytworzone w Formedia pakujemy w odpowiednie grupy i wysyłamy we wskazane wcześniej miejsca. Jest to szczegółowe, indywidualne zamówienie. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla Twojej firmy. Jeżeli masz wiele punktów każdy z nich może potrzebować nieco innych elementów reklamy lub tą samą tylko, że w przypisanym dla siebie formacie. Teraz to żaden problem. Rozumiemy jak cenny jest szybki czas realizacji np. kampanii reklamowych, jeżeli będzie taka potrzeba zapewnimy pomoc techniczną w przygotowaniu plików do realizacji. Wszystko w trosce o Twój komfort.

Od strony wizualnej nie ma różnicy między plexi, a poliwęglanem. Mają bardzo zbliżone parametry optyczne i grubości. Wyglądają niemal jak szkło. Wszystko tkwi we właściwościach tych dwóch tworzyw. 

 

Poliwęglan jest bardziej wytrzymały od plexi. Bardziej odporny na uderzenia, warunki zewnętrzne. Doskonale nadaje się do gięcia, a jego kształty nie ulegają zmianie pod wpływem zmiany temperatur.  Poliwęglan jest także bezpieczny ponieważ ma wysoką klasę niepalności i warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się we wszelkiego osłonach, maskach ochronnych, owiewkach, oraz elementach, które mogą być narażone na działanie dużych sił.

 

Plexi jest za to bardziej krucha. Doskonale nadaje się do tworzenia elementów wystawienniczych. Dostępna w większej gamie kolorystycznej. Plexi także doskonale tłumi dźwięk. Posiada jednak nieznacznie lepsze właściwości optyczne od poliwęglanu oraz jest bardziej odporna na żółknięcie. Doskonale sprawdza się w elementach ekspozycyjnych, dekoracyjnych, kasetonach reklamowych, stojakach, literach przestrzennych i innych akcesoriach reklamowych.

Tak jak najbardziej. Bardzo często przy dużym zamówieniu nowego produktu wykonujemy prototyp dostosowany do wytycznych i projektu klienta. Nasi specjaliści doradzą użycia odpowiednich materiałów tak by efekt końcowy produktu był jak najbardziej satysfakcjonujący.

to skrót terminu Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Najczęściej sterowanymi maszynami są frezarki, lasery tokarki oraz elektrodrążarki, które wykonują złożone kształty w szybki i niezwykle precyzyjny sposób. Dzięki systemowi CNC w Formedia obróbka materiałów jest bardzo wygodna, niezależnie od wykonywanego projektu. Technologia ta pozwala na wykonywanie różnych, nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Kształty wycinane są w niezwykle dokładny sposób oraz w krótkim czasie.