Ekspozytory reklamowe

Oferujemy Państwu szeroką ofertę ekspozytorów POS wykonanych z kartonu. Najczęściej są to regały, ścianki promocyjne, standy, ekspozytory, kolumny, plansze, opakowania, kosze wrzutowe i wiele innych. Stojaki kartonowe to rozwiązanie powszechnie stosowane w wielu sklepach, dyskontach spożywczych i punktach handlowych. Często służą jako część ekspozycji wystawienniczych.

Na ekspozytory z kartonu nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie zapytanie zgodnie z wytycznymi i życzeniem klienta.

Wybierając displaye z kartonu mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę, dowolną ilość półek. Jako producent również wyrobów z plexi i PCV, często standy z kartonu łączymy z takimi materiałami jak plexi czy PCV, co pozwala uzyskać wysokiej jakości ekspozytory z pojemnikami lub innymi elementami dekoracyjnymi.

Ogromnym atutem naszych stojaków z kartonu jest to, że dostarczamy je spakowane na płasko, a co za tym idzie, są bardzo ekonomiczne w transporcie. Montuje się je szybko i bez użycia narzędzi.

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe ze sklejki stosujemy głównie w sklepach, galerach handlowych, w punktach obsługi. Doskonałe nadaj się do prowadzenia kampanii promocyjnej produktu dzięki całkowitej personalizacji i obrandowania stojaka. Pomagają w zapamiętaniu produktu i jego marki.

Stojaki naladowe, nablatowe

Ekspozytory naladowe ze sklejki to idealne rozwiązanie stosowane do prezentacji i sprzedaży niewielkich produktów, spożywczych, kosmetycznych czy tekstylnych. Ustawione blisko kasy znacząco zwiększają sprzedaż, wykorzystując impulsywne podejmowanie decyzji przez klienta.

Stojaki paletowe

Są to duże formy aranżacji produktu przedstawianego przez multiplikacje. Dzięki mnogości tych samych produktów układanych w jednym miejscu wpływamy na ich zauważenie, zapamiętanie. Doskonale nadają się do tworzenia stref produktowych w mniejszych sklepach, a w marketach skutecznie przyciągają wzrok do promowanego produktu.

Kolumny

Stojaki reklamowe do ekspozycji o małej podstawie w stosunku do ich wysokości to tak zwane kolumny reklamowe. Mogą posiadać w swej budowie kilka pięter na produkty lub stanowić wysoką konstrukcję kubika z kieszeniami na np. materiały prasowe. Efekt końcowy zależy od założeń prezentacji produktu.

Totemy

Smukłe formy, ścianki reklamowe z nadrukiem. Zazwyczaj do ekspozycji z dwóch stron. Proste nośniki reklamy tworzące ścianki reklamowe lub tła reklamowe. Mogą mieć różną podstawę załamanej linii, łuku lub formy geometrycznej. Należą do rodziny standów reklamowych.

Kieszonki

Kieszonki, kieszenie na ulotki wykonywane głownie z plexi i poliwęglanu. Moga być jako samodzielne formy do prezentacji prasy, ulotek, pocztówek ect. lub jako doczepiane dyspozytory do większych form reklamowych np. standów czy nakłądek na bramki sklepowe.

Kosze wrzutowe

Kosze zasypowe z tektury pozwalają w ciekawy sposób wyeksponować towary. Można je również w łatwy sposób przenosić z miejsca na miejsce. Swoje zastosowanie najczęściej znajdują w strefie kasy oraz we wszystkich miejscach bezpośredniego kontaktu klienta z produktem.

Kosze zasypowe to idealne rozwiązanie na produkty, które trudne są do ułożenia na półkach. Trybunka może zostać dodatkowo wyposażona w półeczkę.

Urny kartonowe

Urny kartonowe do głosowania są bardzo ekonomiczne, łatwe i szybkie w montażu i w składowaniu. Sprawdzają się jako ekspozytory podłogowe lecz od góry standu jest wycięty otwór. Kartonowa urna na losy świetnie sprawdzi się podczas akcji promocyjnych, gdzie konieczne jest wypełnienie i przekazanie formularza, opinii lub głosu. Idealnie sprawdzają się jako urny wyborcze.

Oferujemy możliwość wykonania urn kartonowych na dowolny wymiar, zadrukowane zgodnie z życzeniem klienta.

Stoliki i lady degustacyjne

Stoliki i lady degustacyjne wykonane ze sklejki najczęściej swoje zastosowanie znajdują w sklepach, salonach, marketach lub jako część systemu wystawienniczego. Do każdego projektu i realizacji podchodzimy indywidualnie zgodnie z wytycznymi i życzeniami klientów. Wszystkie elementy wycinane są metodą CNC i zadrukowane w technologii UV.

Realizacje niestandardowe

Wśród produkowanych przez nas materiałów POS znajdują się również realizacje niestandardowe, które produkowane są dla wielu różnych branż. Mogą to być ścianki wystawowe, kosze, skrzynki, pudełka, stojaki na ulotki, ozdoby świąteczne, figurki zwierząt itp. Możliwości są nieograniczone!