OSŁONY I ZABEZPIECZENIA Z PLEXI PLEKSI | OSŁONY I ZABEZPIECZENIA Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Osłony i zabezpieczenia

Seria osłon i zabezpieczeń z plexi stworzona jest z mylą o producentach i użytkownikach maszyn przemysłowych, drukarskich. Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług.

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Obudowy z tworzywa

Wykonujemy profesjonalne obudowy z plexi, poliwęglany, dibondu. aPrzeznaczone są do zabezpieczenia miejsc pracy przy różnego rodzaju urządzeń czy maszyn. Maszyny te pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki. Obudowy maszyn wykonanych z plexi są mocniejsze od szkła.

Obudowy z plexi wykonujemy na indywidualne zamówienie. Cena wycięcia elementów z plexi zależy do długości linii cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony, a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

Osłony z plexi

Jesteśmy producentem osłon do maszyn wykonanych z plexi. Polietylen czy poliwęglan to materiał który również nadaje się na produkcję osłon. Maszyny i urządzenia pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki.

Wykonujemy wysokiej klasy osłony do maszyn z plexi na indywidualne zamówienie. W dowolnym kształcie i wymiarach – wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

Przegrody z plexi

producentem przegródek, separatorów z plexi. Wszystkie parametry takie jak wymiary, kształty, grubości materiału dopasowujemy do konkretnego, indywidualnego modelu lady. Na przegrodach możemy wykonać druk UV lub przyklejone naklejki z oznakowaniem danej kategorii produkt. Dobrze dobrane kształty i parametry przegródek dają gwarancję pełnej funkcjonalności w oddzielaniu produktów.

Cena wycięcia przegródek z plekszależy do długości lini cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

MASZ PYTANIE? POTRZEBUJESZ OSŁONY LUB ZABEZPIECZENIA Z TWORZYWA?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE