Osłony z plexi

Szukasz osłony na wymiar do swojej maszyny, ścianki działowej do biura, sklepu, hotelu? Jak tak to dobrze trafiłeś. W Formedia produkujemy na wymiar wszelkiego rodzaju półfabrykaty do produktów i maszyn. Dedykowane są głównie do maszyn drukarskich i przemysłowych. Oferujemy także gotowe produkty z plexi wyposażenia biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. Nasza oferta gotowych osłon i zabezpieczeń dotyczy np. ścianek z plexi do postawienia na biurku, czy podłogowych ścianek grodziowych do biura. Z produktami ochronnymi od Formedia zyskasz komfort pracy i bezpieczeństwo swoich pracowników. Oferta gotowych ścianek grodziowych, na biurko, zabezpieczeń znajduje się w naszym sklepie Internetowym. Wejdź i znajdź to czego szukasz. Jeśli potrzebujesz zamówienia indywidualnego napisz do nas na sklep@formedia.pl.

Przegrody na regały sklepowe z plexi

W zamówieniach indywidualnych wszystkie parametry, takie jak wymiary, kształty, grubości materiału dopasowujemy do konkretnego, Twojego wymiaru stanowiska. Na przegrodach możemy wykonać dowolny druk UV. Dobrze dobrane kształty i parametry przegródek dają gwarancję pełnej funkcjonalności w oddzielaniu produktów. Zastanawiasz się ile to będzie kosztować? Cena wycięcia przegródek z pleksi zależy do długości linii cięcia i grubości materiału, druku. Wykonamy przegrody z plexi także z Twojego projektu! Napisz do nas co potrzebujesz na sklep@formedia.pl.

Osłony na biurka z plexi

Chcesz podzielić biuro na kilka stref pracy, tak by każdy pracownik miał wygodne miejsce do pracy? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie w postaci ścianek modułowych i grodziowych na biurko. Nasze produkty pomogą Ci podzielić biuro na stanowiska. Strefę pracowników i petentów. Sprawdź naszą gotową ofertę na przegrody biurowe do podziału przestrzeni w sklepie Formedia lub gotowe osłony modułowe z metalowymi nogami.