OSŁONY I ZABEZPIECZENIA Z PLEXI PLEKSI | OSŁONY I ZABEZPIECZENIA Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Osłony i zabezpieczenia

Seria osłon i zabezpieczeń z plexi stworzona jest z mylą o producentach i użytkownikach maszyn przemysłowych, drukarskich. Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Obudowy z tworzywa

Wykonujemy profesjonalne obudowy z plexi, poliwęglany, dibondu. aPrzeznaczone są do zabezpieczenia miejsc pracy przy różnego rodzaju urządzeń czy maszyn. Maszyny te pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki. Obudowy maszyn wykonanych z plexi są mocniejsze od szkła.

 

Obudowy z plexi wykonujemy na indywidualne zamówienie. Cena wycięcia elementów z plexi zależy do długości linii cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony, a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

Osłony z plexi

Jesteśmy producentem osłon do maszyn wykonanych z plexi. Polietylen czy poliwęglan to materiał który również nadaje się na produkcję osłon. Maszyny i urządzenia pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki.

 

Wykonujemy wysokiej klasy osłony do maszyn z plexi na indywidualne zamówienie. W dowolnym kształcie i wymiarach – wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

Przegrody z plexi

producentem przegródek, separatorów z plexi. Wszystkie parametry takie jak wymiary, kształty, grubości materiału dopasowujemy do konkretnego, indywidualnego modelu lady. Na przegrodach możemy wykonać druk UV lub przyklejone naklejki z oznakowaniem danej kategorii produkt. Dobrze dobrane kształty i parametry przegródek dają gwarancję pełnej funkcjonalności w oddzielaniu produktów.

 

Cena wycięcia przegródek z plekszależy do długości lini cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest