wyroby z plexi

Osłony i zabezpieczenia

Szukasz osłony na wymiar do swojej maszyny, ścianki działowej do biura, sklepu, hotelu? Jak tak to dobrze trafiłeś. W Formedia produkujemy na wymiar wszelkiego rodzaju półfabrykaty do produktów i maszyn.  Dedykowane są głównie do maszyn drukarskich i przemysłowych. Oferujemy także gotowe produkty z plexi wyposażenia biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług.  Nasza oferta gotowych osłon i zabezpieczeń dotyczy np. ścianek z plexi do postawienia na biurku, czy podłogowych ścianek grodziowych do biura. Z produktami ochronnymi od Formedia zyskasz komfort pracy i bezpieczeństwo swoich pracowników. Oferta gotowych ścianek grodziowych, na biurko, zabezpieczeń znajduje się w naszym sklepie Internetowym. Wejdź i znajdź to czego szukasz. Jeśli potrzebujesz zamówienia indywidualnego napisz do nas na sklep@formedia.pl.

Przegrody na regały sklepowe z plexi

W zamówieniach indywidualnych wszystkie parametry, takie jak wymiary, kształty, grubości materiału dopasowujemy do konkretnego, Twojego wymiaru stanowiska. Na przegrodach możemy wykonać dowolny druk UV. Dobrze dobrane kształty i parametry przegródek dają gwarancję pełnej funkcjonalności w oddzielaniu produktów. Zastanawiasz się ile to będzie kosztować? Cena wycięcia przegródek z plekszależy do długości linii cięcia i grubości materiału, druku. Wykonamy przegrody z plexi także z Twojego projektu! Napisz do nas co potrzebujesz na sklep@formedia.pl. 

 

Osłony na biurka z plexi

Chcesz podzielić biuro na kilka stref pracy, tak by każdy pracownik miał wygodne miejsce do pracy? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie w postaci ścianek modułowych i grodziowych na biurko. Nasze produkty pomogą Ci podzielić biuro na stanowiska. Strefę pracowników i petentów. Sprawdź naszą gotową ofertę na przegrody biurowe do podziału przestrzeni w sklepie Formedia lub gotowe osłony modułowe z metalowymi nogami. 

Obudowy na maszyny z tworzywa

Wykonujemy profesjonalne obudowy z plexi, poliwęglany, dibondu. Przeznaczone są do zabezpieczenia miejsc pracy przy różnego rodzaju urządzeń czy maszyn. Maszyny te wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki. Obudowy maszyn wykonane z poliwęglanu są mocniejsze od szkła ponieważ nie rozbiją się przy przypadkowym uderzeniu. Ponadto są lżejsze. Obudowy z plexi i poliwęglanu wykonujemy na indywidualne zamówienie. Cena wycięcia elementów z plexi zależy do długości linii cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować poprzez sklep@formedia.pl i przesłać wymiary osłony, maszyny lub produktu, który mają chronić, a my przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę.

Osłony z plexi

Jesteśmy producentem osłon do maszyn wykonanych z plexi. Polietylen czy poliwęglan to materiał, który doskonale nadaje się na produkcję osłon. Maszyny i urządzenia pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki. Wykonujemy wysokiej klasy osłony do maszyn z plexi na indywidualne zamówienie. W dowolnym kształcie i wymiarach. Napisz do nas na sklep@formedia.pl. Opisz to co potrzebujesz. Opisz nam przeznaczenie osłony, gdzie ma się znajdować, jakie ma mieć wymiary, jakie potrzebujesz ilości produktu. Każda wskazówka będzie pomocna do przygotowania oferty.