Gabloty z plexi

Szukasz sposobu na podkreślanie wartości i wyjątkowości luksusowych towarów? Chcesz w nietuzinkowy sposób wyeksponować swój kluczowy produkt? Twoje prestiżowe produkty zasługują na nietuzinkową prezentację! Wyeksponuj je dedykowanej specjalnie dla nich gablocie z plexi. Dzięki temu zyskasz podkreślenie ich walorów estetycznych, podkreślisz ich wartość oraz zabezpieczysz przed dotykiem i zabrudzeniami.

W Formedia posiadamy gotową ofertę gablot z plexi w sklepie Internetowym. Występują w różnych formatach począwszy od kostek 10x10x10 cm po średniej wielkości 30×30 cm. Potrzebujesz czegoś większego, lub gablotę z personalizacją?

Napisz do nas

na  na sklep@formedia.pl, a my stworzymy produkt z ze szkła akrylowego dostosowany do Twoich potrzeb.

Gabloty, które wytwarzamy są eleganckie, wykonane z dbałością o szczegół. Dopracowaliśmy do perfekcji metodę klejenia tworzywa dzięki czemu jest ono niemal niewidoczne na bezbarwnym plastiku. Wielokrotnie produkowaliśmy mini gablotki w większej ilości z logotypem danej marki klienta. Zamawiane są najczęściej do prezentacji  niewielkich produktów jubilerskich, zegarków, drogich bransoletek, złotych kolczyków, pierścionków z kamieniami szlachetnymi. Doskonale sprawdzą się w galeriach, muzeach i na wystawach do prezentacji eksponatów. W sklepach drogeryjnych prezentuje się w nich wysokiej klasy kosmetyki, kremy, perfumy.

Kontakt z żywnością?

Tworzywo, jakim jest pleksi, które wykorzystujemy w produkcji gablot posiada atest kontaktu z żywnością, co jest niewątpliwym atutem. Pozwala to na wykorzystywanie tych mini gablot w sklepach spożywczych, piekarniach i cukierniach. Spokojnie możesz je wykorzystać także w kawiarni i restauracji. Postaw zamykany kubik na ladzie, stole, barze, witrynie sklepowej i zaprezentuj oferowane ciasta, babeczki, desery i inne pyszności. Dzięki temu będą one jednocześnie apetycznie prezentować, zabezpieczysz je przed zbyt szybkim wyschnięciem. Dzięki zdejmowanej sześciennej górze z łatwością je szybko otworzysz i podasz zamówione danie.

Eksponaty, modele?

Gabloty z pleksi są doskonałe dla kolekcjonerów i pasjonatów modelarstwa. Stanowią idealne zabezpieczenie eksponatów i modeli przed kurzeniem się. Zabezpieczą je i ułatwią zachowanie harmonii i przejrzystości wystawy na półce. Tak przedstawione przedmioty będą cieszyć przez długie lata pozostając nienaruszone. 

Prawie od 20 lat produkujemy różnego rodzaju gabloty z plexi. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze gabloty w rozsądnych cenach. Proponujemy gabloty z pleksi ze standardowej oferty lub wykonane na zamówienie według indywidualnego projektu spełniającego wymogi techniczne, ze wskazaniem umiejscowienia firmowego logo bądź tabliczek informacyjnych. Można wybrać wersję z podświetleniem lub bez. Gabloty z pleksi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Największe zastosowanie mają w muzeach, galeriach, wystawach czy w urzędach. 

Napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my przedstawimy najkorzystniejszą ofertę.