Kieszenie z plexi

Szukasz sposobu do oznaczenia i opisania pomieszczeń biurowych? Może potrzebujesz prostej do zawieszenia kieszeni na plakat do sklepu na witrynę sklepową, koszyk lub półkę z produktami? Możesz sprawić, że dzięki kieszeni lub koszulki z pleksi Twoja informacja będzie czytelna i estetyczne wyeksponowana. Są to proste o ponadczasowej i uniwersalnej formie rozwiązania z bezbarwnego tworzywa. Występują w formie wolnostojącej, do samodzielnego zawieszenia lub w gotowych zestawach na tablicach na ulotki. W naszym sklepie Internetowym posiadamy największy wybór gotowych wzorów kieszeni wejdź i wybierz idealny produkt do ekspozycji dla siebie.

Zwróć na siebie uwagę

Na reklamę sklepu, hotelu, biura składa się każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Zadbaj o to, by informacje jakie przekazujesz swoim gościom, były jak najlepiej zaprezentowane. Postrzeganie twojej działalności przez dotychczasowych i przyszłych klientów zależy od sposobu w jaki to robisz. Nie bez znaczenia jest wygląd, wielkość, sposób i miejsce umiejscowienia plakatów, ulotek, wizytówek, broszur reklamowych.

Czytelnie, estetycznie – skutecznie

Spraw, by twoje informacje były łatwo zauważalne i czytelne. Wybierając kieszenie z plexi na taśmę dwustronną zyskasz szybki montaż plakatu w dowolnym miejscu. Może to być ściana, okno, bok regału. Wsuń do niej instrukcję obsługi, aktualną promocję, danie dnia, a sprawisz, że Twoi odbiorcy poczują się komfortowo. Dzięki prostej konstrukcji na wsuw w kieszeni z plexi zyskasz szybką i swobodną wymianę treści. Docenisz to szczególnie, gdy często organizujesz promocje i aktualizujesz dane reklamowe. Kieszenie z plexi na ścianę są bardzo lekkie. Mogą więc posłużyć jako tabliczki przy drzwiowe lub kieszenie montowane na drzwiach. Poinformujesz w ten sposób o numerze, nazwie pomieszczenia, o funkcji sali. Kto pracuje w danym gabinecie oraz w jakich godzinach. Zdejmij zabezpieczenie taśm dwustronnych i przyklej kieszeń z boku regału lub ekspozytora.

Przeróżne rozwiązania

Szczególną formą sztywnych bezbarwnych koszulek są kieszenie na przyssawki. Można je zamontować na witrynie sklepowej, w konie wystawowym, przy okienku kasowym i informacyjnym. W razie takiej potrzeby z łatwością ją zdejmiesz. Nadaje się idealnie do czasowej ekspozycji np. na okres wyprzedaży. Może być zawieszona także na oknie samochodu. Przyssawki są bardzo mocne. Nie upuszczą plakatu podczas wielogodzinnej ekspozycji na słońce i inne czynniki zewnętrzne jak zmiana temperatur i wiatr. Spokojnie może być używana na zewnątrz salonów samochodowych i giełdzie.

Komfort i wygoda

Tabliczki wewnętrzne z plexi są cenione szczególnie za komfortowe użytkowanie, szybką wymianę plakatów i ulotek oraz za uniwersalną formę wpisującą się w każdy rodzaj pomieszczeń. Zajmują niewiele miejsca i mogą stanowić swego rodzaju mini tablicę ogłoszeniową. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie podłoga nie może być zajęta przez stojak z plakatem. Wykorzystując do ekspozycji ścianę możemy wybrać dowolne miejsce. W salonie kosmetycznym na dużej wysokości możemy powiesić rząd dyplomów i certyfikatów. W miejscach sanitarnych powieszone kieszenie na wysokości wzroku pomogą odbiorcy przeczytać instrukcję obsługi dozownika i informację dotyczącą przepisów BHP. Natomiast kieszenie zamieszczone na koszach w galeriach handlowych poinformują o cenie produktu. Mogą zawierać opisy i instrukcje użytkowania i pochodzenia towaru.