KIESZENIE I KOSZULKI Z PLEXI PLEKSI | PRZECHOWYWANIE PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Kieszenie i koszulki 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. 

Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

Systemy do przechowywania z plexi pomagają nam w segregacji oraz odpowiedniej prezentacji produktów. Uniwersalność form pozwala nam na czytelny podział na pod produkty kosmetyki, żywność, dokumenty, papeterię, książki ect. Pojemniki, pudełka, kuwety dostosowane są do przeznaczenia, branży, miejsca w którym mają być czy to np. regał sklepowy, lada, biurko, wolnostojące.

 

Wyroby z plexi do przechowywania dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach, kolorystyce, grubości tworzywa, co ułatwia dostosowanie ich do przedmiotów, które chcemy segregować. Pudełka i opakowania z plexi możemy ustawiać jedno na drugim tworząc tym samym ciekawe wystawiennicze konstrukcje. 

Pudełka i kuwety z plexi mogą być przeznaczone do segregacji i przechowywania żywności. Polecamy je szczególnie do przechowywania zimnych przekąsek jak słodycze. Cukierki w przezroczystych kuwetach będą przyciągać wzrok klienta i jednocześnie ułatwią odpowiednią prezentację i podział produktów. 

 

W internetowym Formedii posiadamy szeroką ofertę kieszeni z plexi. Zarówno tych do przyklejenia, z dwoma otworami umieszczonymi od góry, jak również z czterema bocznymi. Przymocować można je za pomocą śrubek, dystansów jak i przyssawek. Kieszenie z pleksi wykonane są z materiału o grubości 2mm.

Koszulki z plexi przeznaczone są do eksponowania pojedynczej kartki. Znakomicie sprawdzają się jako tabliczki informacyjne na drzwiach w placówkach handlowych, bankach czy urzędach. Służyć mogą jako element ekspozycji lub aranżacji sklepu.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest