tło baner ludzie z prezentami
KIESZENIE I KOSZULKI Z PLEXI PLEKSI | PRZECHOWYWANIE PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Kieszenie i koszulki 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania.

Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

Systemy do przechowywania z plexi pomagają nam w segregacji oraz odpowiedniej prezentacji produktów. Uniwersalność form pozwala nam na czytelny podział na pod produkty kosmetyki, żywność, dokumenty, papeterię, książki ect. Pojemniki, pudełka, kuwety dostosowane są do przeznaczenia, branży, miejsca w którym mają być czy to np. regał sklepowy, lada, biurko, wolnostojące.

Wyroby z plexi do przechowywania dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach, kolorystyce, grubości tworzywa, co ułatwia dostosowanie ich do przedmiotów, które chcemy segregować. Pudełka i opakowania z plexi możemy ustawiać jedno na drugim tworząc tym samym ciekawe wystawiennicze konstrukcje.

Pudełka i kuwety z plexi mogą być przeznaczone do segregacji i przechowywania żywności. Polecamy je szczególnie do przechowywania zimnych przekąsek jak słodycze. Cukierki w przezroczystych kuwetach będą przyciągać wzrok klienta i jednocześnie ułatwią odpowiednią prezentację i podział produktów.

W internetowym Formedii posiadamy szeroką ofertę kieszeni z plexi. Zarówno tych do przyklejenia, z dwoma otworami umieszczonymi od góry, jak również z czterema bocznymi. Przymocować można je za pomocą śrubek, dystansów jak i przyssawek. Kieszenie z pleksi wykonane są z materiału o grubości 2mm.

Koszulki z plexi przeznaczone są do eksponowania pojedynczej kartki. Znakomicie sprawdzają się jako tabliczki informacyjne na drzwiach w placówkach handlowych, bankach czy urzędach. Służyć mogą jako element ekspozycji lub aranżacji sklepu.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE