KIESZENIE Z PLEXI - Formedia
KIESZENIE I KOSZULKI Z PLEXI/PLEKSI
KIESZENIE I KOSZULKI Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Kieszenie i koszulki z plexi

 – wyroby z plexi – przechowywanie –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. 

Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

 

Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Na sklepie internetowym posiadamy szeroką ofertę kieszeni z plexi. Zarówno tych do przyklejenia, z dwoma otworami umieszczonymi od góry, jak również z czterema bocznymi. Przymocować można je za pomocą śrubek, dystansów jak i przyssawek. Kieszenie z pleksi wykonane są z materiału o grubości 2mm.

 

Koszulki z plexi przeznaczone są do eksponowania pojedynczej kartki. Znakomicie sprawdzają się jako tabliczki informacyjne na drzwiach w placówkach handlowych, bankach czy urzędach. Służyć mogą jako element ekspozycji lub aranżacji sklepu.

Koszulki i kieszenie z plexi to przydatne akcesoria do biur, hoteli, restauracji, sklepów. Pomagają nam stworzyć np. przy drzwiowy system do prawidłowego poruszania się po budynku lub opisania przeznaczenia danego pomieszczenia, przekazania ważnych informacji. Są elegancką formą komunikowania się z osobami przychodzącymi z zewnątrz budynku. Dzięki nim możemy zaznaczyć np. numery pokoi w hotelu, oznaczyć kto przebywa w danym pomieszczeniu w biurze firmy lub prośbę o zachowaniu dezynfekcji rąk przy wejściu do restauracji. Są to bardzo przydatne akcesoria, dla wszystkich, którzy cenią sobie płynną komunikacje i wysoką estetykę.

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​