przedmioty z plexi do ekspozycji

Regały z plexi

Nie możesz znaleźć odpowiedniego mini regału lub gablotki z pleksi na produkty do sklepu? Regały z plexi dobrze się reprezentują na ladzie w sklepie, w celu zareklamowania produktu. Pomagają uporządkować przestrzeń. Stanowią doskonały gadżet promocyjny. Mogą się w niej znajdować niewielki asortyment, który chcesz wyróżnić na innych produktów. Dodatkowo mogą mieć zamontowane na bocznych ścianach kieszenie z plexi na ulotki lub wizytówki. Zyskaj miejsce i swobodę podczas pracy w biurze. Doskonale sprawdzi się do tego akrylowy organizer. Postaw na biurku mini półkę z bezbarwnego plexiglass i uporządkuj w nim wszystkie przybory jak zszywacz, długopisy, karteczki. Regały z plexi są niezawodne w hotelach oraz w restauracjach. Ustawione na barze, stoliku kawowym pomieszczą na piętrowych półkach słodkości i desery. W piekarni natomiast może służyć jako regał na drobne wypieki jak ciasteczka, pączki. Bezbarwny miniaturowy regał wykorzystasz także do uporządkowania asortymentu w sklepie elektronicznym lub z kosmetykami, drobiazgami. Regały mają szerokie zastosowanie podczas różnego rodzaju wystaw. Oferujemy też gabloty z półkami oraz mini regały z szufladkami. Idealnie też się nadadzą jako pojemnik do prezentacji. Wykonujemy gabloty ze szkła akrylowego podświetlane, które wyglądają bardzo dobrze zarówno w aranżacjach sklepowych, biurowych czy hotelowych aranżacjach pokoi gościnnych i łazienkach. Zamów już teraz regał z plexi  dostosowany rozmiarem, formą do Twoich potrzeb. napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my zaprojektujemy i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie. 

Mini regały z plexi z półkami

Mamy dla Ciebie eleganckie regały, które na pewno Cię zadowolą! Idealnie nada się jako regał na niewielkie przedmioty w Twoim sklepie. Można stosować go do segregacji i wyróżnienia promowanego asortymentu. Polecamy mini stojaki z półkami szczególnie zaprojektowane w charakterze stands product. Szafka wraz z zawartością świetnie będzie się też sprawdzać jako ozdoba na półce sklepowej. Dobrą funkcje może sprawować w kuchni jako organizer do przypraw. Można na niej wyeksponować rzeczy kolekcjonerskie. Wykonany jest z jak najlepszych tworzyw, posiadający atest do kontaktu z żywnością dzięki czemu możesz użyć regał z półkami w cukierni, restauracji czy piekarni. Ponadczasowa i uniwersalna forma wpasuje się z pewnością we wnętrza sklepów, aptek, hoteli, recepcji  i poczekalni. 

Mini regały z topperem i personalizacją

Planujesz promocję i potrzebujesz do tego regały produktowe? Wykorzystaj każdą przestrzeń na swoją promocję. Obróć każdy przedmiot w korzyść. Dzięki unikalnej formie akrylowego regału zwieńczonej topperem sprawisz, że nazwa Twojego produktu oraz logo będą lepiej widoczne, a tym samym szybciej zapamiętane. Wycienamy dowolne kształty po obrysie. Nie ograniczamy się tylko do prostokątnych toperów, a nadruk utwardzany światłem UV pozostanie wyrazisty przez długie lata.