Regały

Nie możesz znaleźć odpowiedniego mini regału lub gablotki z pleksi na produkty do sklepu? Regały z plexi dobrze się reprezentują na ladzie w sklepie, w celu zareklamowania produktu.

Pomagają uporządkować przestrzeń. Stanowią doskonały gadżet promocyjny. Mogą się w niej znajdować niewielki asortyment, który chcesz wyróżnić na innych produktów. Dodatkowo mogą mieć zamontowane na bocznych ścianach kieszenie z plexi na ulotki lub wizytówki.

Elegancko i z głową

Zyskaj miejsce i swobodę podczas pracy w biurze. Doskonale sprawdzi się do tego akrylowy organizer. Postaw na biurku mini półkę z bezbarwnego plexiglass i uporządkuj w nim wszystkie przybory jak zszywacz, długopisy, karteczki.

Branża hotelarska i gastronomiczna

Regały z plexi są niezawodne w hotelach oraz w restauracjach. Ustawione na barze, stoliku kawowym pomieszczą na piętrowych półkach słodkości i desery. W piekarni natomiast może służyć jako regał na drobne wypieki jak ciasteczka, pączki.

Gdzie jeszcze?

Bezbarwny miniaturowy regał wykorzystasz także do uporządkowania asortymentu w sklepie elektronicznym lub z kosmetykami, drobiazgami. Regały mają szerokie zastosowanie podczas różnego rodzaju wystaw. Oferujemy też gabloty z półkami oraz mini regały z szufladkami. Idealnie też się nadadzą jako pojemnik do prezentacji.

Zaufaj nam

Wykonujemy gabloty ze szkła akrylowego podświetlane, które wyglądają bardzo dobrze zarówno w aranżacjach sklepowych, biurowych czy hotelowych aranżacjach pokoi gościnnych i łazienkach. Zamów już teraz regał z plexi dostosowany rozmiarem, formą do Twoich potrzeb. napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my zaprojektujemy i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Regały z plexi są bardzo estetyczne i funkcjonalne, co pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować jego zawartość. Polecamy do butików w centrach handlowych, biurach czy w cukierniach. Regał z pleksi idealnie nadaje się na drobne ekskluzywne towary, np. kosmetyki, artykuły piśmiennicze, biżuterię, zegarki, drobną galanterię skórzaną. Regał z plexi jest zamykany na kluczyk co zabezpiecza przedmioty przed kradzieżą. Wykonana jest z materiału posiadającego atest na kontakt z artykułami spożywczymi. W Formedia produkowane przez nas akrylowe regały dzielimy na grupy jak: regały z półkami, regały z szufladkami, regały o nieszablonowych kształtach i regały z personalizacją za pomocą zadrukowanego toperu. Zamów już teraz mini regał idealny dla siebie na sklep@formedia.pl.

Mini regały z plexi z półkami

Mamy dla Ciebie eleganckie regały, które na pewno Cię zadowolą! Idealnie nada się jako regał na niewielkie przedmioty w Twoim sklepie. Można stosować go do segregacji i wyróżnienia promowanego asortymentu. Polecamy mini stojaki z półkami szczególnie zaprojektowane w charakterze stands product. Szafka wraz z zawartością świetnie będzie się też sprawdzać jako ozdoba na półce sklepowej. Dobrą funkcje może sprawować w kuchni jako organizer do przypraw. Można na niej wyeksponować rzeczy kolekcjonerskie. Wykonany jest z jak najlepszych tworzyw, posiadający atest do kontaktu z żywnością dzięki czemu możesz użyć regał z półkami w cukierni, restauracji czy piekarni. Ponadczasowa i uniwersalna forma wpasuje się z pewnością we wnętrza sklepów, aptek, hoteli, recepcji i poczekalni.

Mini regały z plexi z szufladkami

Poszukujesz regałów, które spełnią Twoje wymagania? Oferujemy stylowe regały z plexy, które są pod pasowane do twoich potrzeb. Wybrane modele posiadają również z boku kieszenie, w których zamieścisz ulotki i broszury informacyjne. Regał z szufladkami pozwoli Ci uporządkować przestrzeń i będzie znakomitym organizerem do drobnych przedmiotów. Dobrze się sprawdzi do kosmetyków jako mini toaletka. Można stosować je w łazience do przetrzymywania produktów do higieny osobistej. Służy również jako organizer na przybory biurowe. Można w nich też segregować papiery lub arkusze. Szkło akrylowe z którego są zrobione posiada atest do kontaktu z żywnością co jest cenne w zastosowaniu w branży spożywczej. Specjalnie dla Ciebie stworzymy indywidualny wzór dostosowany do Twoich potrzeb.

Mini regały z plexi o nieszablonowym kształcie

Wykorzystaj swój potencjał reklamowy i stwórz w Formedia akrylowy regał dopasowany do Twojego produktu. Wygodne do sięgania towaru półki i mocna bezbarwna konstrukcja scalą się z Twoją ofertą. Razem będą doskonałym stanowiskiem promocyjnym na ladzie, półce sklepowej. Napisz do nas sklep@formedia.pl i postaw na autopromocję. Prowadzisz agencję reklamową? Wygrałeś przetarg i szukasz wykonawcy swojego projektu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Mini regały z topperem i personalizacją

Planujesz promocję i potrzebujesz do tego regały produktowe? Wykorzystaj każdą przestrzeń na swoją promocję. Obróć każdy przedmiot w korzyść. Dzięki unikalnej formie akrylowego regału zwieńczonej topperem sprawisz, że nazwa Twojego produktu oraz logo będą lepiej widoczne, a tym samym szybciej zapamiętane. Wycienamy dowolne kształty po obrysie. Nie ograniczamy się tylko do prostokątnych toperów, a nadruk utwardzany światłem UV pozostanie wyrazisty przez długie lata.