PUDEŁKA Z PLEXI/PLEKSI | POJEMNIKI I SEGREGATORY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Pudełka i segregatory z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Jesteśmy producentem pudełek z plexi, posiadających szeroką gamę zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie i zabezpieczenie produktów.

Wykonujemy pudełka w dowolnych rozmiarach, kształtach z dowolną ilością przegródek. Istnieje również możliwość spersonalizowanego zamówienia związanego z Państwa firmą. Pudełka z pleksi wykonane są z wysokiej jakości materiału, który posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne.

Pudełka z plexi przeznaczone są zarówno do przechowywania jak i do prezentacji różnego rodzaju drobnych produktów: kosmetyków, słodyczy, zabawek a nawet apaszek, gumek do włosów, portfeli, breloków czy zegarków.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ