PUDEŁKA Z PLEXI/PLEKSI | POJEMNIKI I SEGREGATORY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Pudełka i segregatory z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Jesteśmy producentem pudełek z plexi, posiadających szeroką gamę zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie i zabezpieczenie produktów.

 

Wykonujemy pudełka w dowolnych rozmiarach, kształtach z dowolną ilością przegródek. Istnieje również możliwość spersonalizowanego zamówienia związanego z Państwa firmą. Pudełka z pleksi wykonane są z wysokiej jakości materiału, który posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne.

 

Pudełka z plexi przeznaczone są zarówno do przechowywania jak i do prezentacji różnego rodzaju drobnych produktów: kosmetyków, słodyczy, zabawek a nawet apaszek, gumek do włosów, portfeli, breloków czy zegarków.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest