PUDEŁKA Z PLEXI - Formedia
PUDEŁKA DO PRZECHOWYWANIA Z PLEXI/PLEKSI
PIUDEŁKA DO SEGREGOWANIA I PRZECHOWYWANIA Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Pudełka i segregatory z plexi

 – WYROBY Z PLEXI – PRZECHOWYWANIE –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. 

Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

 

 

Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Jesteśmy producentem pudełek z plexi, posiadających szeroką gamę zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie i zabezpieczenie produktów. 

 

Wykonujemy pudełka w dowolnych rozmiarach, kształtach z dowolną ilością przegródek. Istnieje również możliwość spersonalizowanego zamówienia związanego z Państwa firmą. Pudełka z pleksi wykonane są z wysokiej jakości materiału, który posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne. 

 

Pudełka z plexi przeznaczone są zarówno do przechowywania jak i do prezentacji różnego rodzaju drobnych produktów: kosmetyków, słodyczy, zabawek a nawet apaszek, gumek do włosów, portfeli, breloków czy zegarków. 

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​