OBUDOWY Z PLEXI PLEKSI | OSŁONY I ZABEZPIECZENIA OBUDOWY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Obudowy z plexi

Seria osłon i zabezpieczeń z plexi stworzona jest z mylą o producentach i użytkownikach maszyn przemysłowych, drukarskich. Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Jako producent wyrobów z plexi zajmujemy się wykonywaniem obudów z plexi do różnego rodzaju urządzeń czy maszyn. Maszyny te pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki. Obudowy maszyn wykonanych z plexi są mocniejsze od szkła.

 

Obudowy z plexi wykonujemy na indywidualne zamówienie. Cena wycięcia elementów z plexi zależy do długości linii cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony, a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest