Obudowy z plexi - Formedia
OBUDOWY Z PLEXI/PLEKSI
OBUDOWY DO MASZYN Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Obudowy z plexi

 – WYROBY Z PLEXI – OSŁONY I ZABEZPIECZENIA –

Seria osłon i zabezpieczeń z plexi stworzona jest z mylą o producentach i użytkownikach maszyn przemysłowych, drukarskich. Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Jako producent wyrobów z plexi zajmujemy się wykonywaniem obudów z plexi do różnego rodzaju urządzeń czy maszyn. Maszyny te pracujące w parku maszynowym wymagają profesjonalnego zabezpieczenia, tak by zwiększały bezpieczeństwo obsługujących je pracowników. Dobrze dobrane kształty i parametry dają gwarancję pełnej funkcjonalności i estetyki. Obudowy maszyn wykonanych z plexi są mocniejsze od szkła.

 

Obudowy z plexi wykonujemy na indywidualne zamówienie. Cena wycięcia elementów z plexi zależy do długości linii cięcia i grubości materiału. Wystarczy się z nami skontaktować, przesłać wymiary osłony, a my przygotujemy dla Państwa dobrą ofertę.

 

 

 

 

 

OFERTA FORMEDIA DOTYCZĄCA

OSŁON I ZABEZPIECZEŃ Z PLEXI:

Obudowy z plexi

Osłony z plexi

Przegrody z plexi

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​