Druk wielkoformatowy

Druki wielkoformatowe cechuje się wysoką jakością wydruków odpornych na czynniki atmosferyczne. Służą one do stworzenia treści, która zostaje naniesiona na banery reklamowych, szyldach, tablicach lub billboardów, czyli reklamy dużego formatu. W firmie Formedia wykonujemy druki wielkoformatowe na praktycznie każdym rodzaju materiału, wybór materiału zależny jednak od potrzeb klienta. Aby zabezpieczyć wydruki reklam przed czynnikami atmosferycznymi, korzystamy z tuszy, wyprodukowanych na bazie rozpuszczalników organicznych.

Dysponujemy ploterami drukującymi, solwentowymi firmy Roland o szerokościach druku 160 i 186cm oraz 3,2m, Dzięki temu, nasze wydruki wielkoformatowe, charakteryzują się bardzo dużą trwałością. W ofercie posiadamy również plotery tnące Summa o obszarze cięcia do 120cm, dzięki którym w sposób precyzyjny może wycinania po obrysie. Zajmujemy się produkcją naklejek i etykiet w niskich nakładach, bez ograniczeń kształtu, wykrojników i kosztów przygotowalni.

Billboardy

Olbrzymie powierzchnie reklamowe. Posiadają duży potencjał reklamowy. Sprawiają, że trudno przejść obok nich obojętnie ponieważ wyróżniają się spośród otoczenia. Jest doskonale widoczny w dzień jak i w nocy.

Banery

Forma wydruków na materiałach syntetycznych, reklamy zewnętrznej do których zaliczamy laminowane PCV, powlekane o wysokiej wytrzymałości, nie przepuszczający światła Blockout oraz super wytrzymały Ferrari 456g.

Siatka – mesh 300g

Materiał przepuszczający światło, stosowany na elewacjach budynków, szczególnie w miejscu, gdzie występują okna, posiada wzmocnione i zaoczkowane brzegi. Odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne np. wiatr, charakteryzuje się lekkością, co jest niezwykle ważne w przypadku zadruku wielkopowierzchniowego. Uzyskany w ten sposób baner nie jest ciężki, dzięki czemu nie obciąża nadmiernie konstrukcji, na której zostaje zamieszczony. Dzięki swej strukturze może mieć duże płaszczyzny zakrywające całe elewacje budynków czy konstrukcje rusztowań.

Plakaty wielkoformatowe

Plakaty to nadal jeden z najbardziej popularnych i nieodłącznych nośników reklamy. W przypadku druku wielkoformatowego najczęściej zlecenia dotyczą plakatów, które pozwalają w przejrzysty i atrakcyjny sposób zainteresować odbiorców naszą ofertą lub produktem. Znakomicie sprawdza się w biurze jak i otwartej przestrzeni. Dobrze zaprojektowane plakaty pomogą zwiększyć świadomość wśród potencjalnych Klientów – zaczną kojarzyć Twoją markę z konkretnymi usługami. Drukarnia Formedia oferuje szeroki wybór papierów o różnej gramaturze jak i wykończeniu powierzchni. Najczęściej jednak wybieranym rozwiązaniem jest papier do plakatów 150 g i 200 g.

Folia samoprzylepna

Dzielimy je na trzy główne typy jak: folie monomeryczne, folie polimerowe stosowane w oklejaniu powierzchni płaskich i folie wylewane do oklejania samochodów i powierzchni przetłoczonych. Oczywiście są także inne specjalistyczne folie w zależności od przeznaczenia wydruku i ich późniejszej ekspozycji.

Naklejki i etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne w Formedia wykonujemy w dowolnych rozmiarach. Dzięki stosowaniu laminatów mogą być odporne na warunki atmosferyczne. Wykonujemy je z wysokiej jakości folii samoprzylepnych. Drukujemy Twoją grafikę na materiale z rolki, a dzięki technice ploterowego cięcia możemy wyciąć dowolny kształt i zrealizować każdy projekt.

Naklejki magnetyczne

Naklejki magnetyczne to praktyczne rozwiązanie dla poszukujących szybkich form reklamy. Mogą być stosowane np. jako personalizacja samochodów służbowych, czy gadżety reklamowe w postaci magnesów na tablice i lodówkę. Dzięki kompleksowej usłudze Formedia wydruku i ploterowego cięcia zrealizujemy każdy twój projekt naklejki magnetycznej.

Druk UV

Dzięki zaawansowanej technologii druku UV w Formedia możliwy jest pełno kolorowy wydruk, na wszelkiego rodzaju płaskich powierzchniach do grubości 5cm, takich jak plexi, poliwęglan, sklejka PCV, szkło, dibond, podłoża ceramiczne, fototapety, drewno blaty itp.