SEPARATORY Z PLEXI PLEKSI | SEPARATORY DO KAS SKLEPÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Separatory z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Zajmujemy się produkcją separatorów z plexi lub pcv. Produkty służące do organizacji półek sklepowych są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy w jak ważna jest dobrze zaaranżowana półka sklepowa, która wpływa na podświadome decyzje przy wyborze produktów. Dobrze zaprojektowana i wykonana półka znajdzie uznanie klientów, a co za tym idzie lepszą sprzedaż.

 

Separatory do półek wykonane techniką laserową pozwalają na wycięcie dowolnego kształku i wymiaru, a możliwość druku UV na naniesienie wybranej przez Państwa grafiki. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Separatory z pleksi swoje zastosowanie znajdują najczęściej w aptekach czy sklepach spożywczych.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest