Standy Reklamowe

Aby zwiększyć rozpoznawalność marki na rynku oraz skutecznie promować towar proponujemy szeroką gamę standów reklamowych. Displaye reklamowe, bo tak również są nazywane, to bardzo skuteczne nośniki reklamy. W zależności od odpowiednio zaplanowanej kampanii marketingowej oferujemy Państwu postacie reklamowe, monidła, fotościanki, ramki, bramki slepowy, kosze, trybunki, kostki, boxy oraz standy tekturowe jak również displaye niestandardowe.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jak również wysokiej jakości materiałów displaye reklamowe są wytrzymałe a ich konstrukcje stabilne.

Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości standy ekspozycyjne, które dostępne są w różnych wariantach. Standy produkujemy również na indywidualne zamówienie, dzięki czemu mają zastosowanie w każdej dziedzinie działalności. Na życzenie możemy wyposażyć standy w kieszeń na ulotki wykonane z plexi lub inne elementy dekoracyjne.

Postaci reklamowe – human stands

Postacie reklamowe najczęściej mają zastosowanie w sklepach, punktach usługowych, branży turystycznej, rozrywkowej itp.

W zależności od potrzeb wykonujemy je z płyty PCV jak również z pięciowarstwowej tektury, dzięki czemu konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Są wyfrezowane z jednego kawałka materiału w technologii druku UV i pokryte laminatem.

 

Wykonujemy standy od już od jednej sztuki, najczęściej w skali 1:1. Postacie reklamowe tworzymy o dowolnej grafice i kształcie. Mogą być postacie jednostronne czy dwustronne. Istnieje możliwość zamontowania dowolnej ilości kieszeni wykonanych z plexi i dzięki ich zastosowaniu stand ten może służyć jako dyspense

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Monidła – fotostandy – fotościanki

Monidła – to nazwa coraz częściej przypisana jest standom z wyciętym otworem na twarz. Otwór ten pozwala na zrobienie zdjęcia osoby udającej postać ze standu.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jak również wysokiej jakości materiałów fotościanki reklamowe są wytrzymałe a ich konstrukcje stabilne. Najczęściej wykonane są z materiału pcv spienione o grubości 8 – 10 mm, na której naniesiona jest grafika. Wydruk zabezpieczony jest laminatem matowym co zmniejsza powstanie odbić światła w trakcie wykonywanych zdjęć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Fotoramki ramki do promocji i fotobudki

Jesteśmy producentem fotoramek okolicznościowych i społecznościowych. Ramki foto – monidła idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach, urodzinach, weselach, eventach czy wieczorach panieńskich. Wykonujemy również ramki selfie, z instagramem czy z facebookiem w tle.

Jest to wyjątkowa i ciekawa promocja danej marki, produktów czy usługi. Chcesz być oryginalny i zaskoczyć swoich gości? Zaproponuj im fotoramkę. Ona sprawi że wspólnie spędzone chwile będą niezapomniane.

 

Zaprojektujemy każdy rodzaj ramki selfie, zgodnie z życzeniem Klienta. Możliwość dowolnej personalizacji grafiki, kolorów i tekstów np. nazwa imprezy, nazwa wydarzenia, data, logo, nazwa produktu, usługi itd.

 

Fotoramki wykonane są z tworzywa – białego polipropylenu o grubości 3, 4 lub 5mm . Jest to materiał bardzo lekki a tym samym wygodny do trzymania. Nadruk na nich jest trwały i najwyższej jakości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Bramki sklepowe nakładki na bramki, owijki

Bramki sklepowe to nieodłączny element sklepu znajdujący się w galeriach handlowych lub innych w wielkopowierzchniowych marketach. Szkielety bramek sklepowych stanowią idealną powierzchnię do ekspozycji nowych promocji lub do wzmocnienia wizerunku marki. Służą również jako element dekoracyjny.

 

Oferujemy Państwu tekturowe nakładki na bramki sklepowe z dowolną grafiką z możliwością wykorzystania 2 różnych grafik, po jednej grafice na każdej ze stron. 

 

Owijki na bramki sklepowe to tania i skuteczna forma reklamy. Montaż bramek jest bardzo prosty i zajmuje się nim obsługa sklepu.

Rozmiary dostosowujemy do sensomatów – bramek sklepowych, antykradzieżowych. Standardowo owijki na bramki mają wielkość 50×160 cm. Możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze, np.: 40x130cm, 40x160cm, 57x160cm, 40x180cm, 30x5x160cm, 30x5x180cm, 30x10x160cm. Oferujemy również małe nakłady.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Totemy tekturowe

Totemy tekturowe są najlepszym sposobem na efektowne promowanie produktu i skutecznym sposobem na rozpoznawanie Twojej marki. To idealne rozwiązanie na przyciągnięcie uwagi klienta, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów produkcji niezależnie od nakładów.

 

Oferujemy totemy: trójkątne, eliptyczne, czworokątne, prostokątne czy modułowe typu cube. Stadny tekturowe możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju dyspensery i prezentery. Istnieje możliwość dowolnego nadruku na totemach, a także personalizacji standów już od jednej sztuki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Parawan dekoracyjny

Solidne i stabilne parawany wykonane na bazie PCV, dibond oklejane wysoko gatunkowymi foliami gładkimi lub z nadrukiem. Całość wykończona estetycznie. Stanowi doskonałe rozwiązanie do aranżacji i podziału przestrzeni na promocjach, stoiskach targowych w salonach, sklepach, punktach obsługi.

 

Na parawanie od Formedia może znaleźć się także Twoje nadesłane zdjęcie dzięki czemu stworzysz oryginalną ozdobę do domu odgradzającą np. strefę dzienną od roboczej. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>