Pojemniki

Poszukujesz pojemników na drobiazgi do jednoczesnej prezentacji i bezpiecznego przechowywania produktów? Szukasz sposobu na dobrą widoczność rodzajów asortymentu? Chcesz posegregować w pudełkach towar na wagę? Szukasz odpowiedniego pojemnika na półki sklepowe do sklepu z bibelotami?

Wejdź do naszego sklepu produktów z plexi i znajdź odpowiedni zbiornik dla siebie! Wybór jest tu bardzo duży. Znajdziesz m.in.

  • otwarte kubiki i pojemniki
  • pojemniki z przegródkami
  • organizery do słomek i serwetek
  • pojemniki na kubki jednorazowe
  • podajniki na wafle
  • pojemniki na cukierki
  • na ciastka i bułki

Pojemniki pod Twój wymiar

Jeśli chcesz możemy wykonać specjalnie dla Ciebie oryginalny zasobnik dostosowany do Twojego produktu i potrzeb użytkowania. Napisz na sklep@formedia.pl i przedstaw nam swoje wytyczne, a my odpiszemy z najlepszą ofertą. U nas kupisz taniej, bez pośredników, prosto od polskiego producenta wyrobów z pleksi.

Elegancka prezentacja i wygoda wydawania towaru

Zyskaj przejrzystą prezentację produktów, harmonię w ułożeniu asortymentu i wygodę użytkowania podczas podawania towaru. Dzięki tworzeniu pojemników z tworzywa jaką jest plexi są one stylowe, o ponadczasowej formie. Pleksi jest znana także pod nazwami pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Zdecydowanie zasługuje na tyle określeń ponieważ jest bardzo plastyczna w obróbce, a do tego kształty raz przez nią przybrane zachowują swoją formę. Produkty z niej wykonane są lekkie, trwałe i eleganckie. Charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości. Wykazują się dużą przeźroczystością tworzywa w przypadku użycia pleksi bezbarwnej. Wizualnie można ją wręcz pomylić ze szkłem.

Jak są mocne pojemniki z plexi?

Jeśli zadajesz sobie powyższe pytanie wiec, że zamawiając pojemniki z plexi w Formedia są wykonane solidnie, z najwyższej jakości materiałów jak pleksi wylewana i poliwęglan lity. Używamy także bardzo do nich podobnego, o super mocnych właściwościach Polisas Sun. Czarna magia? Nic z tych rzeczy! Są to rodzaje plastiku, których obróbkę dopracowaliśmy do perfekcji. W pudełkach mogą być zastosowane przegrody, komory o różnych wysokościach, klapki, które oprócz funkcji użytkowej dodatkowo wzmacniają konstrukcję. Pojemniki z plexi wykonujemy z autorskich projektów. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu użytkowanie, ale także trwałość bryły. Bierzemy pod uwagę różne warianty jej składania. Wybieramy najlepszy z nich i dopracowujemy go do perfekcji.

Co przechowywać w pojemnikach z plexiglasu?

Pojemniki z pleksi wykonane są z wysokiej jakości materiału, który posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Kuwety z plexi doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne czy np. karmę dla zwierząt. Możemy przechowywać w nich towar wydawany na wagę lub sztuki. Wykonujemy pojemniki w dowolnych rozmiarach, kształtach z dowolną ilością przegródek, otwartych jak i z opcją zamykania. Jesteśmy producentem pojemników z plexi, posiadających szeroką gamę zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie i zabezpieczenie produktów. Doskonale sprawdzą się jako organizery i podajniki nie tylko w sklepach ale także w restauracjach, hotelach, barach, aptekach, biurach, w strefie kasy.

Pojemnik z logo

Szukasz pojemnika z plexi ze znakiem firmowym? Chcesz podkreślić swoją markę? Rozumiesz potrzebę jak najczęstszego pokazywania znaku towarowego, dzięki czemu klienci lepiej zapamiętają usługi i podświadomie zwiążą się z marką? Wywołaj w nich pozytywne emocje! Podświadomie przywiąż kupujących do Twojego logo i spraw, że będą wracać do Ciebie po towar i usługi. Przecież tego pragniesz. Zamawiając pojemnik z plexi od producenta Formedia zyskasz produkt spersonalizowany, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dopracujemy kształt, kolorystykę do brandu marki. Logo lub grafikę, motto naniesiemy ma kubik, pojemnik, prezenter za pomocą druku UV. Dzięki temu zabiegowi uzyskasz najlepszą jakość grafiki, która będzie trwała, nie zetrze się i nie wyblaknie z czasem podczas użytkowania. Zamów już teraz produkt z drukiem UV przez sklep@formedia.pl, a my wykonamy indywidualną wycenę i przedstawimy sposób jego wykonania.