tło baner ludzie z prezentami

Pojemniki z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Jesteśmy producentem pojemników z plexi, posiadających szeroką gamę zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie i zabezpieczenie produktów.

Wykonujemy pojemniki w dowolnych rozmiarach, kształtach z dowolną ilością przegródek, otwartych jak
i opcją zamykania. Istnieje również możliwość spersonalizowanego zamówienia związanego z Państwa firmą. Pojemniki z pleksi wykonane są z wysokiej jakości materiału, który posiada wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej kontakt z żywnością. Kuwety z plexi doskonale sprawdzają się jako pojemniki na produkty sypkie zarówno spożywcze, chemiczne czy np. karmę dla zwierząt.