O nas - Formedia

AGENCJA REKLAMOWA I DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA

FORMEDIA

FORMEDIA to coś więcej niż agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa w Bydgoszczy. To zespół fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, co pozwala na skuteczne działanie w każdym obszarze szeroko rozumianej reklamy. Dojrzałe strategie działania, nieszablonowe myślenie, innowacyjne kreacje, skuteczna reklama to nasze motto. Projekty wykonywane są w naszej firmie na każdym etapie: od koncepcji do realizacji. Dysponując własną linią produkcyjną oraz odpowiednim zapleczem technicznym, gwarantujemy wysoką jakość produktu. Wyznacznikiem naszych działań jest świadczenie usług reklamowych na najwyższym poziomie, bo każdy Klient jest dla nas ważny.

Dołożymy wszelkich starań, abyś był widoczny!!


KIM JESTEŚMY

Działamy w branży reklamowej od 2003 roku. Zaufały nam duże firmy o zasięgu ogólnopolskim oraz te mniejsze, działające na rynkach lokalnych. Prowadzona przez nas agencja reklamowa w Bydgoszczy oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie reklamy wewnętrznej i zewnętrznej. Proponujemy między innymi druk wielkoformatowyoklejanie samochodów, litery podświetlane 3D, wyroby z plexi, kasetony, banery, bilbordy, plakaty, naklejki, litery ze styroduru, oklejanie witryn sklepowych, systemy wystawiennicze, tablice i szyldy i wiele innych. FORMEDIA to agencja reklamowa i drukarnia reklamowa zapewniająca indywidualne podejście do potrzeb reklamowych każdego Klienta, co umożliwia maksymalne dostosowanie danego produktu do potrzeb odbiorcy.

Jako agencja reklamowa FORMEDIA posiadamy szeroki park maszynowy, dzięki czemu zlecenia naszych Klientów są wykonywane w krótkim czasie. Posiadamy plotery: drukujące, frezujące, grawerujące, laserowe i tnące.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


DLACZEGO MY?

  • posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży
  • posiadamy doskonale przygotowaną kadrę
  • gwarantujemy wysoką jakość produktu
  • własne, profesjonalne zaplecze produkcyjne
  • nie zlecamy żadnych prac firmom zewnętrznym
  • potrzeby naszych Klientów są dla nas najważniejsze