Kim jesteśmy?

Agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa w Bydgoszczy, producent materiałów POS
– dojrzałe strategie działania, nieszablonowe myślenie, innowacyjne kreacje, skuteczna reklama

Formedia dla Ciebie

Naszym rodzimym miastem jest Bydgoszcz, ale w Internecie nie ma granic i odległości. Od ponad kilkunastu lat jesteśmy agencją poligraficzno-reklamową, producentem materiałów POS specjalizującym się w szczególności w materiałach z plexi, które wpływają na tworzenie wizerunku. To były pracowite lata, podczas których zebraliśmy liczna grupę zadowolonych klientów. Jeśli szukasz materiałów i elementów wystawienniczych My już mamy na to pomysł. Z chęcią zaopiekujemy się także Twoją Marką.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w szeroko pojętej dziedzinie reklamy. Stawiamy na nowoczesny design, wysokie technologie, innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb i charakteru firm naszych klientów. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu plików, służymy wiedzą i doświadczeniem w wykorzystaniu najlepszych rozwiązań wystawienniczych.

Wszystko w jednym miejscu

Dysponując własną linią produkcyjną oraz odpowiednim zapleczem technicznym, gwarantujemy wysoką jakość produktu. Dzięki temu masz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsłudze od fazy projektowej, druku, wyklejania, plotowania, cięcia grafiki po obrysach, frezowania, gięcia i wielu innych. Dla Twojej wygody konfekcjonujemy gotowe materiały reklamowe i wysyłamy je we wskazane wcześniej miejsca.