Skarbonki

Nasze skarbonki z plexi to wyjątkowe dzieła precyzji. Doskonałe nie tylko do zbierania pieniędzy podczas zbiórek, ale również idealne do przechowywania własnych oszczędności. Zamykane na klucz, gwarantują bezpieczeństwo Twoich środków, a dołączone kluczyki sprawią, że z łatwością dostaniesz się do uzbieranej sumy.

Pełen profesjonalizm

Wybierz skarbonkę z plexi i zacznij oszczędzać z głową! Nasz produkt pozwoli Ci śledzić postępy w kwestii uzbieranych funduszy, a zamykany na klucz mechanizm pozwoli zachować spokój o bezpieczeństwo Twoich oszczędności.

Skarbona na koperty podczas ślubu? Jasne!

Planujesz ślub? Nasze skarbonki z plexi świetnie sprawdzą się jako eleganckie pudełka na koperty z życzeniami. Zamykane na klucz stanowią doskonałe zabezpieczenie przed ewentualną kradzieżą prezenty pieniężne.

Elegancja i precyzja

Nasze stylowe skarbonki z plexi i trwałego poliwęglanu wyróżniają się eleganckim designem, błyszczącymi krawędziami i uniwersalnym wyglądem, który idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Doskonałe nie tylko do zbierania napiwków w restauracjach, barach i kawiarniach, ale także jako oryginalne pudełka na życzenia ślubne.

Zaufaj nam

W Formedia dbamy o trwałość i precyzję wykonania. Dostosujemy kształt, kolor i wymiary skarbonki do Twoich indywidualnych potrzeb za pomocą technik graweru, druku UV, oklejenia lub dodania unikatowych elementów przestrzennych wyciętych laserowo z plexi. Oszczędzaj z klasą dzięki naszym skarbonkom!