Mównice z plexi

Szukasz mównic z plexi? Zobacz co mamy do zaoferowania! Mównice z plexi doskonale sprawdzają się podczas różnych wydarzeń publicznych, konferencji, bankietów czy innych imprez okolicznościowych podnosząc tym samym rangę każdego wystąpienia publicznego. Zastosowanie plexi transparentnej do wykonania produktu sprawia, że konstrukcja wydaje się być lekka, a podczas przemówienia mównica jest bardzo elegancka i stabilna. Mównice z akrylu wykonane są techniką laserową, która pozwala na wycięcie dowolnego kształtu i wymiaru. Możliwość druku UV bez problemu pozwala nam umieścić na nich logo firmy, herb miasta czy wszelkiego rodzaju grafiki. Możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonanie mównicy z pleksi na specjalne życzenie w innych kolorach plexi lub może być połączona z innymi materiałami np. dibondem. Mamy więc nieograniczone możliwości co do formy, grafiki, a możliwości techniczne parku maszynowego producenta Formedia pozwalają nam na dostosowanie oferty do Twoich indywidualnych potrzeb. W zależności od wzoru mównice są dodatkowo wzmacniane małymi śrubkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie boimy się przenosić ich za blat. Wysyłka mównicy odbywa się zawsze na palecie. W ofercie Formedia posiadamy kilka gotowych modeli mównic, kazalnic z plexi > tutaj. Są one zawsze wyceniane indywidualnie ponieważ razem z klientem omawiamy ich ostateczną formę, grubość i rodzaj tworzywa, sposób personalizacji. Wybierz najatrakcyjniejszy dla siebie wzór i napisz nam na sklep@formedia.pl jak chciałbyś go oznaczyć. Personalizację wykonujemy za pomocą druku UV, graweru lub całkowitego oklejenia zadrukowaną naklejką. Każda z tych metod jest efektowna i nadaje niepowtarzalny charakter kazalnicy z plexi.

Szukasz mównicy z herbem miasta, gminy, województwa? U nas możesz to wykonać! Zamów prosto od producenta mównicę na konferencję, wydarzenie publiczne na którym wystąpią osobistości. Naszymi klientami są urzędy miast, urzędy gminy, większe firmy eventowe i szkoleniowe. Wykonane dla nich podesty z plexi dodają uroczystego charakteru wydarzeniu. Zamontowane półki na nodze mównicy pozwolą Ci opanować emocje podczas występującemu. Będziesz mógł bez przeszkód sięgnąć po notatki odłożone na półce. Dodatkowo w blacie możemy nawiercić otwory, dzięki którym twój operator dźwięku będzie mógł pochować wszystkie kable jeżeli nie posiadasz mikrofonu bezprzewodowego. Całość konstrukcji mównic od Formedia wygląda bardzo elegancko. Dzięki zastosowaniu grubej pleksi nawet do 10 mm grubości bryła wygląda jak ze szklanej tafli. Jest jednak dużo lżejsza i mocniejsza. Nie grozi Ci uszczerbienie materiału podczas przenoszenia. Akrylowe mównice z pewnością posłużą Ci na wiele wystąpień.

Mównice z personalizacją za pomocą druku UV

Potrzebujesz trwałego i egektowego rozwiązania na mównicy z plexi? Zamów druk UV. Dzięki temu zyskasz trwały kolor, odporny na czynniki zewnętrzne nadruk logo i dowolnej grafiki. Napisy np. z Twoją www będą ostre i wyraziste. Nie zmienią się pod wpływem czasu.

Mównice personalizowane za pomocą graweru

Zastanawiasz się nad klasyczną mównicą z plexi. Zachowaj jej bezbarwny charakter imitacji szkła. Zamieść swoje logo metodą grawerowania, a zyskasz subtelne, nienachalne podkreślenie marki. Stonowana mównica z plexi z grawerem z pewnością będzie pasować do każdego rodzaju scenografii.

Mównice personalizowane za pomocą naklejki

Chcesz mównice z półką? Doskonałą metodą, by zasłonić nogi występującego oraz notatki na półce jest zastosowanie okleiny w postaci naklejki. Może ona nadać mównicy jednolity kolor lub zadrukowana w motto przewodnie uroczystości podkreśli jej temat, sponsora, instytucję prowadzącą. Prześlij nam swoją grafikę w wiadomości, a my zwizualizujemy wybrany wzór z naszego sklepu, z działu mównice z plexi.

Mównice personalizowane za pomocą graweru

Zastanawiasz się nad klasyczną mównicą z plexi. Zachowaj jej bezbarwny charakter imitacji szkła. Zamieść swoje logo metodą grawerowania, a zyskasz subtelne, nienachalne podkreślenie marki. Stonowana mównica z plexi z grawerem z pewnością będzie pasować do każdego rodzaju scenografii.

Personalizacja mównic za pomocą doklejanych napisów z pleksi

Postaw na niesztampowy wygląd mównicy. Kto powiedział, że ma być ona zrobiona tylko i wyłącznie z jednego koloru lub rodzaju tworzywa. Na froncie mównicy możemy przykleić wycięte na innej grubości pleksi i nadrukowane kolorystycznie logo UV. Wprowadź nieco dynamiki w swoją scenę, za pomocą mównicy z przestrzennymi napisami. Zaciekaw odbiorców tym co masz do powiedzenia oraz sposobem w jaki to przekażesz.