EKSPOZYCJA PRODUKTÓW Z PLEXI PLEKSI | MÓWNICE Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Mównice z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów do ekspozycji z plexi. Wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. W ofercie posiadamy szeroką gamę stojaków plexi. Zaczynając od standardowych tylu L, T i A, poprzez stojaki kaskadowe, w drewnianą i kolorową podstawką, stojaki z ozdobnymi śrubkami jak również wiele wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklepie internetowym.

Mównice z plexi doskonale sprawdzają się podczas różnych wydarzeń publicznych, konferencji, bankietów czy innych imprez okolicznościowych podnosząc tym samym rangę każdego wystąpienia publicznego. Zastosowanie plexi transparentnej do wykonania produktu sprawia, że konstrukcja wydaje się być lekka, a podczas przemówienia mównica jest bardzo elegancka i stabilna.


Mównice z akrylu wykonane są techniką laserową, która pozwala na wycięcie dowolnego kształku i wymiaru. Możliwość druku UV bez problemu pozwala nam umieścić na nich logo firmy, herb miasta czy wszelkiego rodzaju grafiki. Możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonanie mównicy z pleksi na specjalne życzenie w innych kolorach plexi lub może być połączona z innymi materiałami takimi jak dibond czy laminat. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Mównice są dodatkowo skręcane małymi śrubkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie boimy się przenosić ich za blat. Wysyłka mównicy odbywa się zawsze na palecie.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE