Listwy cenowe z plexi

Zadbaj o estetykę przedstawiania cen. Dzięki stosowaniu osłony na cenę z plexi sprawisz, że Twój sklep będzie odbierany na profesjonalny. Dasz znać klientom, że tak jak o prezentowanie cen, dbasz również o najlepszą jakość oferowanego towaru. Dzięki zastosowaniu osłonek cenowych z pleksi wprowadź ład w ustawieniu swojego towaru. Odpowiednio wykonane listwy regałowe cenowe są także doskonałym nośnikiem informacji. Możesz je wykorzystać jako jedno ze źródeł reklamy i sposób na zapamiętanie Twojej marki. Jesteśmy polskim producentem gadżetów do wyposażenia sklepów. Istnieje możliwość wykonania listwy z nadrukiem UV, grawerem lub o konkretnym kształcie czy wymiarze na sklep@formedia.pl.

Wykonujemy shelflinery czyli listwy półkowe, akrylowe gadżety do półek sklepowych, z trwałego i elastycznego materiału jakim jest PCV o grubości 0,8 mm, oraz krótsze cenówki, z giętej w kieszeń bezbarwnej pleksi. Listwy te z jednej strony oklejone są samoprzylepną taśmą dwustronną po całej ich długości. Zapewnia to szybki i trwały montaż. Standardowo długości listew z PCV to 60, 80 i 100 cm. PCV to materiał, który daje możliwość łatwego skracania produktu nożyczkami na dowolny wymiar. Kieszenie z plexi są to zazwyczaj o stałej długości cenówek.

Listwa to niezbędny element w każdym sklepie spożywczym. Pozwala w sposób trwały i czytelny oznaczyć ceny produktów. Pełnią znaczącą rolę w kluczowym momencie podejmowania przez klienta decyzji zakupowej. Pomoże sprowokować go do sięgnięcia po upatrzony towar z półki. Osłony na cenę jakie produkujemy są wytrzymałe. Łatwo wsuniesz do nich i w razie potrzeby wymienisz informację. Uniwersalna forma wpasuje się do każdej aranżacji półkowej i pasuje do wszystkich branż, w których prowadzona jest sprzedaż stacjonarna.