Przedsiębiorcy włączają się do akcji #NiesiemyPomocDlaSzpitali Jesteśmy dumni, że możemy być jej częścią. 

Już wiemy do których szpitali w Bydgoszczy dotarły przyłbice od Formedia. Trzydzieści wsparło szpital Jurasza, trzydzieści pięć do oddziału zakaźnego na ul. Floriana oraz trzydzieści pięć  przyłbic na pogotowie MSWiA na Markwarta w Bydgoszczy. 
Nie poprzestaniemy na tej akcji pomocy szpitalom, już niedługo przekażemy kolejne sto przyłbic, a może i dzięki Tobie jeszcze więcej. 

Wszystkie przyłbice, które dotarły do bydgoskich szpitali od Formedia  wykonane były z materiałów PET techniką laserową. Już niedługo przekażemy kolejne 100 przyłbic, a może dzięki Tobie jeszcze więcej. Zastanawiasz się jak to możliwe? Wystarczy, że zamówisz w naszym sklepie internetowym dowolne przyłbice i podpiszesz w zamówieniu „przyłbice dla szpitali”

Mamy do wyboru kilka modeli przyłbic przeciwodpryskowych z plexi 0,2 mm

maska na nos i usta
przyłbica z daszkiem
przyłbica zabezpieczająca
przyłbica z czarną opaską
przyłbica chroniąca
przyłbica z białą opaską
przyłbica na twarz
przyłbica z gumką

oraz przyłbic przeciwodpryskowych z plexi 0,5 mm

maska na nos i usta
przyłbica z daszkiem
przyłbica zabezpieczająca
przyłbica z czarną opaską
przyłbica chroniąca
przyłbica z białą opaską
przyłbica na twarz
przyłbica z gumką

To niesamowity wspólny wysiłek nas wszystkich, który znacznie wykracza poza wszystko, jednoczy nas. Nie chodzi tylko o kupowanie przyłbic, ale o wzajemne wspieranie się, solidarność, pomoc, współpracę. O wiele więcej niż można sobie wyobrazić. Wykonujemy tyle dobrej pracy i jesteśmy niesamowicie dumni z naszych pracowników, że z pełną gotowością i zapałem codziennie tworzą systemy ochronne dla medyków, przedsiębiorców,  dla ludzi.

Wszystkie osłony na twarz w Formedia wyprodukowane są zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Produkty zgodne są z REACH, o niskiej zawartości VOC. Odporne na środki dezynfekujące alkoholem. Posiadają regulację dzięki czemu można je dostosować do obwodu głowy. Posiadają również możliwość wymiany szyby z plexi. 

Zamiast obcierających, szorstkich i niewygodnych taśm nasze przyłbice ochronne posiadają elastyczną gumkę z regulacją, dzięki czemu są bardzo wygodne i bez problemu dopasowują się do każdej wielkości twarzy. Przyłbice zapinane są na zatrzask, przez co ta osłona twarzy jest wygodna i stabilna.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc tam, gdzie możemy. Udoskonalamy nasze produkty, rozszerzamy ofertę systemów ochronnych. Obecnie oprócz przyłbic można w Formedia skompletować cały strój ochronny. Kombinezony, maski ochronne, ochraniacze na buty są szczególnie istotne dla medyków, jak i dla osób wykonujących dezynfekcję pomieszczeń, wywóz odpadów. Nasza własna produkcja wyrobów z plexi wyspecjalizowała się w wszelkiego typu osłonach z plexi i poliwęglanu na ladę, na biurka, do podziału powierzchni pomieszczeń.  

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołączają się do akcji wspierania bydgoskich szpitali. Bądźcie silni i bezpieczni. Razem wspierając się nawzajem poradzimy sobie z tym niezwyczajnym czasem.

Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem.

M. Konopnicka