Wszystko tkwi w szczegółach
Myślisz sobie banalne stwierdzenie? Może i owszem, ale czy tak często nie doceniamy lub zapominamy o tym co jest najistotniejsze? Jak sądzisz? 

Marketing firmy tworzy się poprzez pozornie niewielkie elementy, które sprawią, że Twoja firma będzie lepsza od konkurencji. Każdy szczegół nawet odpowiednia aranżacja sklepu czy prężne działania w internecie, konstrukcje czy upominki reklamowe są tak samo bardzo ważne.

Frezowanie, cięcie i gięcie tworzyw sztucznych to specjalność Formedia. Dzięki tym umiejętnościom możemy stworzyć praktycznie każdy element przestrzenny pomagający promować Twoją Markę, ofertę Twojej firmy. 

Często nasi klienci mają własne pomysły na stworzenie atrakcyjnej reklamy swojej firmy. A my im w tym pomagamy, doradzając odpowiednie rozwiązania i przedstawiając możliwości realizacji całego zlecenia. Już od wielu lat zajmujemy się realizacją profesjonalnych i coraz popularniejszych ostatnio usług w zakresie marketingu, jakimi jest frezowanie, cięcie i gięcie tworzyw sztucznych.

Jest to Dla Ciebie bardzo wygodne rozwiązanie. Masz pomysł na brand? Resztę możesz zostawić w rękach naszych doświadczonych techników. Jest to niezwykle przydatna usługa wystarczy tylko, że prześlesz nam projekt i przedstawisz wszystkie preferencje, a wykonamy dla Ciebie gotowy produkt. Dajemy gwarancję, że wszystko będzie OK ponieważ zawsze przed wykonaniem większej partii np. dedykowanych dyspozytorów wysyłamy prototyp do Ciebie byś mógł go „pomacać” czyli namacalnie sprawdzić czy odpowiada Ci wykonanie, czy ma odpowiednie proporcje. 

Do realizacji tego typu zamówień wykorzystujemy profesjonalny i nowoczesny sprzęt, pozwalający nam w krótkim czasie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Nasi doświadczeni fachowcy natomiast znają maszyny na wylot, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej wymagającym zamówieniem.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nasza firmę usług jest także ich uniwersalność. W zależności od potrzeb i oczekiwań, proponujemy cięcie w takich materiałach, jak chociażby folia, dibond, tektura, PCV, laminaty, drewno, korek, akryl, pianka, skóra i wiele innych. W połączeniu z usługą frezowania czy gięcia nasza usługa jest niezwykle kompleksowa i pozwala stworzyć unikalne formy reklamy firmy, które zachęcą potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.

Oczywiście po stworzeniu danego produktu możesz również zamówić u nas grawer laserowy, przy pomocy którego przygotujemy dowolne logo, napis czy grafikę. Wszystko zależy od Twoich chęci i wyobraźni – realizację możesz nam zostawić! Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci indywidualne rozwiązanie, które pomoże Twojej firmie budować atrakcyjną strategię reklamową.