Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image
Formedia: Agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa oferuje:

FREZOWANIE

0

FREZOWANIE

WYCINAMY Z PLEXI, PCV, DIBONDU, ALUMINIUM ORAZ W INNYCH LEKKICH MATERIAŁACH

Posiadamy własny park maszynowy, w którym znajduje się między innymi frezarka CNC o polu pracy 300x200cm. Wykonujemy usługi cięcia, grawerowania oraz inne precyzyjne usługi.
Materiały w jakich wykonujemy frezowanie to głównie tworzywa sztuczne takie jak plexi, PCV, HIPS, a także DIBOND. Możliwa jest również obróka drewna, sklejki, płyt MDF oraz innych drewno podobnych materiałów. Maszyna ta pozwala nam na obróbkę materiałów z precyzyjną dokładności.
Wszystkie pliki do wyceny prosimy przesyłać w formacie .cdr, .pdf, .eps bądź innym edytowalnym zachowując skalę 1:1.

ZASTOSOWANIE FREZARKI CNC:

W reklamie najczęstszym zastosowaniem frezarek jest wykonywanie kasetonów z dibondu, liter przestrzennych, frontów dla liter ze styroduru, szyldów, a także wiele innych przy użyciu tworzyw sztucznych.
Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

Cięcie CNC

Dodatkowymi atutami maszyny Infotec, jest takie narzędzia jak nóż oscylacyjny, nóż wleczony i bigownik. Dzięki tej opcji możemy ją wykorzystać do cięcia materiałów z tworzyw sztucznych lekkich takich jak kapa czy pianki jak również kartonu i te ktury.