Jak się zachować w obilczu niewidzialnego zagrożenia?

Zapewne macie dosyć tematu koronawirusa? Bombardowani z każdej strony często przewracacie oczami, widząc kolejne doniesienia w mediach społecznościowych o chorych na wirusa, którego jeszcze nie odczuliście na własnej skórze, a przed którym drżą miliony ludzi praktycznie we wszysztkich państwach? Nawet wyluzowana Francja i Wielka Brytania rozpoczęły kwarantannę.

Mamy świadomość tego, że większości z Was kolejny wpis na temat bezpieczeństwa nie będzie ciekawy. Niestety, z przerażeniem obserwujemy sytuację na świecie i zachowanie ludzi, a raczej ich obojętność dlatego nie możemy milczeć. 

Zdecydowana większość naszych produktów wymaga specjalnej segregacji by była eco, nie mamy surowców wtórnych w swej ofercie. Segregujemy śmieci w według norm UE i małymi kroczkami staramy się również uświadamiać innych jak to robić. Zdarza się nam jednak rozmawiać z osobami, które nie segregują śmieci – bo im się najzwyczajniej w świecie nie chce. Palą meble i plastikowe butelki – nie przejmują się, myślą że ocieplenie klimatu to inna bajka realna za odległych x lat. Są osoby, które mają prostu gdzieś to, co będzie za kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt lat, bo prawdopodobnie nie będą już wtedy żyli, albo wychodzą z założenia, że to młodsze pokolenie będzie się wtedy o to martwiło.

W Formedia jest ważne środowisko. Przejmujemy się tym jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość dla Ciebie, dla naszych dzieci, rodzin, dla nas, dla osób z którymi się spotykamy. Doskonale rozumiemy potrzebę komfortu i bezpieczeństwa dla klientów i pracowników firm w miejscach pracy.

By wyjść na przeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy osłonę przeciwwirusową ze szkła akrylowego mającą za zadanie tarczy przeciw bezpośredniemu kontaktowi z zarazkami. Za pomocą osłony z plexi od Formedia zapewnicie higieniczny sposób obsługi klientów w bankach, sklepach, aptekach, przychodniach, urzędach wszelkich miejscach bezpośrednich spotkań. Jeżeli równie jak my rozumiecie potrzebę stosowania osłon, przegród, zabezpieczeń polecamy osłony z plexi od Formedia.

Zaufało nam wiele Marek z branży farmaceutycznej, spożywczej, maszynowej, bankowości oraz logistycznej. Nasze osłony z plexi cechuje duża dokładność oraz staranność wykonania. Jako producent wyrobów z plexi glass dopasowujemy wielkość i kształt osłony do potrzeby Twojego miejsca pracy. Skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie projekt i indywidualną wycenę jeżeli potrzebujesz niestandardowe wymiary zabezpieczenia.

Zapewnij komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Zabezpiecz ich osłoną z plexi glas. Pokaż im, że są dla Ciebie ważni i dbasz o ich bezpieczeństwo.


sklep@formedia.pl
tel. 661 036 036

baner osłony z plexi
Z myślą o bezpieczeństwie Twoim, Twoich współpracowników i klientów stworzyliśmy specjalną ofertę ścianek i osłon z plexi. Poniżej niektóre z nich, zapraszamy do naszego sklepu infernetowego Formedia