Swedboard płyta kartonowa EKO

Nowy, innowacyjny nośnik reklamowy, idealny do komunikacji wizualnej, to ekologiczna płyta reklamowa z sztywnej tektury. Przyjazna dla środowiska i doskonale sprawdzająca się w materiałach POS, ta tekturowa płyta wyróżnia się ekologicznym podejściem oraz wyjątkową sztywnością.

Nasze panele tekturowe stanowią doskonałe podłoże do sitodruku i druku cyfrowego. Brązowa płyta Swedboard® Fibre, z rdzeniem o strukturze plastra miodu, została w 100% wyprodukowana z papieru posiadającego certyfikat FSC®. To nie tylko ekologiczna, ale również trwała opcja do produkcji materiałów POS.

Tablica reklamowa Swedboard® Fibre to pewny wybór do wymagających materiałów POP i POS oraz oznakowań sklepowych. W naszej ofercie magazynowej dostępne są obecnie płyty Swedboard® Fibre w kolorze białym i brązowym, oferując elastyczność w wyborze rozwiązania odpowiedniego do konkretnych potrzeb reklamowych.

Płyty, z których tworzymy nasze produkty, są bezpieczne w kontakcie z żywnością, stanowiąc doskonałą sztywną tekturę do konstrukcji w wymiarze 3D. Płycie Swedboard® Fibre przypisujemy rolę przyjaznej środowisku alternatywy dla niemal każdego materiału reklamowego.

Innowacyjna struktura tablicy reklamowej Swedboard® Fibre sprawia, że materiał ten wykazuje odporność na pęknięcia podczas zginania w dowolnym kierunku. Gwarantujemy, że narożniki pozostaną idealne, eliminując konieczność dodatkowego laminowania.

Co więcej, płyta nie wymaga malowania ani lakierowania. Projektując ją z myślą o obniżeniu kosztów transportu, skonstruowaliśmy ją tak, aby była lekka, jednocześnie zachowując jej wytrzymałość. To doskonałe rozwiązanie łączące funkcjonalność, trwałość i ekologiczne podejście do produkcji materiałów reklamowych.

Stworzony bezpyłowy rdzeń nadaje naszemu materiałowi niezrównaną wytrzymałość i stabilność, utrzymując przy tym niską wagę. Nie musisz martwić się o kurz podczas procesów drukowania, cięcia czy montażu na miejscu.

Płyta Swedboard® Fibre doskonale wpisuje się w naszą misję zrównoważonego rozwoju. Po płycie DISPA®, stanowi ona kolejny, w pełni ekologiczny dodatek do naszego portfolio. Jako produkt papierowy, SB® Fibre nie tylko podlega łatwemu i ekonomicznemu recyklingowi w 100%, ale także charakteryzuje się ujemną emisją CO2. Wybierając nasze ekologiczne produkty, wspierasz ochronę środowiska i przyczyniasz się do odpowiedzialnego korzystania z zasobów leśnych naszej planety podczas produkcji płyt.

Nasz nowy nośnik reklamowy nie tylko reprezentuje najnowocześniejsze i najbardziej kreatywne płyty do druku seryjnego i konstrukcji 3D, ale także stanowi optymalny wybór dla wspólnego dobra naszego środowiska. Z płytami Swedboard® Fibre możesz realizować zaawansowane projekty w bardziej przystępnej cenie.