Nagrody i statuetki z plexi

Szukasz wyjątkowej nagrody na finał konkursu, firmówkę, jubileusz? Chcesz wyróżnić najlepszego pracownika, podziękować w oryginalny sposób? Chciałbyś nagrodzić kogoś wyjątkowym prezentem? Teraz w Formedia możesz zamówić wyjątkowe nagrody i statuetki wykonane na indywidualne zamówienie. Napisz do nas na sklep@formedia.pl

i opisz na jaką okoliczność potrzebujesz nagrody. Odpiszemy, co możemy dla Ciebie zrobić. Stworzymy wyróżnienia, dzięki którym Twoja uroczystość będzie niezapomniana. Zamawiając statuetkę u producenta nagród z plexi Formedia masz pewność, że stworzony dla Ciebie model nagrody, figurki z plexi będzie wyjątkowy, wpisze się w charakter Twojej działalności, uroczystości i laureata. Wykonujemy projekty indywidualnie, cały czas myśląc o konkretnym wydarzeniu. Stawiamy na czytelność formy i przekazu. W naszym sklepie znajdziesz niektóre realizacje statuetek z plexi, dzięki którym zobaczysz nasz styl. W mini galerii poniżej przejrzysz także kilka naszych spersonalizowanych trofeów.

Statuetki sportowe z plexi, okolicznościowe, firmowe, szkolne

Organizujesz konkurs, pełnisz patronat nad rywalizacją sportową? Wielokrotnie wykonywaliśmy statuetki na różne edycje imprez sportowych. Nasi klienci wracali, zadowoleni z projektów po kolejne egzemplarze. Trofea z plexi charakteryzują się unikalnym stylem, nietuzinkową formą graficzną. Stanowią jednocześnie nagrodę, pamiątkę imprezy, ale także gadżet reklamujący wydarzenie. Statuetki od producenta zaprojektowane w Formedia dopasowujemy do charakteru uroczystości, a technikę wykonania wpisujemy w gust i budżet kupującego, dzięki masz gwarancję zadowolenia z efektu końcowego. Dzięki tym nietuzinkowym przestrzennym formom graficznym nagrodzisz wybranych uczestników imprezy, podziękujesz partnerowi biznesowemu oraz poinformujesz klientów o zdobytych osiągnięciach. Stawiamy na nowoczesne i ponadczasowe rozwiązania podczas tworzenia statuetek i nagród z plexi dzięki czemu będą także stanowić wyjątkową ozdobę na półce i witrynie w biurze, gabinecie. Napisz do nas co potrzebujesz na sklep@formedia.pl, a mu przedstawimy najlepsze rozwiązania. 

Nagrody wykonane u producenta bez pośredników

Statuetki wykonujemy z indywidualnych projektów nadesłanych przez klienta lub stworzonych przez grafików w Formedia. Staramy się, by forma nagród była nowoczesna, ponadczasowa, z klasyczną elegancją. Bazujemy na połączeniu różnych rodzajów plexi.  Możemy je dowolnie wycinać frezem uzyskując efekt piaskowanego szkła, laserować dzięki czemu nawet bezbarwne 2 cm szkło akrylowe jest całkowicie przeźroczyste nawet na krawędziach. Sklejamy ze sobą różne kształty, kolory i grubości plexiglasu. Na potrzeby projektu możemy wygrawerować dedykację, wykleić ją naklejką z nadrukiem lub zastosować druk UV.  Ze względu na trwałość materiałów i nowoczesny wygląd wykonamy idealne wyróżnienia na konkursy, imprezy sportowe i firmowe. Zamów spersonalizowaną statuetkę całkowicie dopasowaną do Twoich oczekiwań.