naklejki i etykiety

Naklejki i etykiety samoprzylepne

Naklejki z folii monomerycznej lub folii kanalikowej to skuteczny produkt reklamowy mający bardzo wiele różnych zastosowań.Powstają poprzez wycinanie folii samoprzylepnej po obrysie. Naklejki Bydgoszcz mogą mieć dowolny kształt, różne wymiary i kolory, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Korzystając z oferty przygotowanej przez drukarnię FORMEDIA, naklejki te można kleić na szyby, samochody, podłogę, drzwi, meble oraz ściany. W zależności od zastosowania, można wyodrębnić kilka rodzajów: etykiety samoprzylepne, nalepki i wlepki.

 

W ofercie Formedia znajdziesz przeróżne naklejki wykonane zarówno na folii jak i na papierze. Naklejki te wycinamy po obrysie. Mogą to być dowolne kształty np. liter lub Twojego logo. Dzięki wysokogatunkowym foliom, które używamy do druku doskonale sprawdzą się w reklamie samochodowej, na klatkach schodowych wyklejone bezpośrednio na stopniach schodów czy metalowych i plastikowych urządzeniach. 

o dowolnym kształcie

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu Formedia drukujemy i jednocześnie wycinamy dowolne kształty po obrysie. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo szereg różnych naklejek wycinanych po obrysie. Używamy najczęściej folii samoprzylepnej firmy Orafol o gramaturze 100 mikronów. Dzięki doskonałej jakości druku i wytrzymałości materiału uzyskujemy produkt trwały i odporny na warunki atmosferyczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

z folii przezroczystej 

Praktyczne rozwiązanie do oznakowania produktu, miejsc . Dzięki zastosowaniu nadruku na bezbarwnej folii samoprzylepnej grafika scali się w design przedmiotu, na którym zostanie zamieszczona. Naklejki na bezbarwnej folii służą do oznakowania produktów, pojazdów, regałów, miejsc magazynowych. Formę etykiet i naklejek promocyjnych na bezbarwnej folii  przyjmuje również grafika wyklejana na witrynach sklepowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

z folii easy dot

Bardzo wygodna forma rozwiązań reklamowych głównie w małych formach. Folia easy dot charakteryzuje się zastosowanym w niej specjalnym punktowym klejem, który ułatwia aplikację naklejki. Wyklejenie jest bardzo estetyczne, bez pęcherzyków powietrza.na ją w łatwy sposób stosować w różnego typu akcjach promocyjnych. Ceniona głównie w branży handlowej, gdzie można ją w wygodny sposób stosować w szybkich akcjach promocyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

z folii adhezyjnej

Folie adhezyjne to tak zwane naklejki bez klejowe. Można ją również wielokrotnie odklejać i przyklejać w dowolne miejsce. Estetyczne naklejki do stosowania wewnętrznego na różnego typu gładkich i wykrzywionych płaszczyznach. Posiadają specjalne klejenie tylko na krawędziach, dzięki któremu można nią oklejać z kilku kawałków, które idealnie łączą się ze sobą. Tak jak w przypadku pozostałych naklejek może być zadrukowana i cięta po obrysie w dowolnym kształcie. Doskonała także do wykonywania małych form np. gadżetów reklamowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

naklejki wielkoformatowe

W Formedia nie mamy ograniczenia co do formatu naklejek. Druk jest najwyższej jakości porównywalny z czułymi drukarkami A4. Dla największych wydruków stosujemy materiał wodoodporny. Stosujemy tu podzielenie grafiki na równe pasy z zakładką 1 cm. dzięki takiej technice okleina będzie jednolita i trwała.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

naklejki magnetyczne

Naklejki magnetyczne to praktyczne rozwiązanie dla poszukujących szybkich form reklamy. Mogą być stosowane np. jako personalizacja samochodów służbowych, czy gadżety reklamowe w postaci magnesów na tablice i lodówkę. Dzięki kompleksowej usłudze Formedia wydruku i ploterowego cięcia zrealizujemy każdy twój projekt naklejki magnetycznej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ