Napisy z plexi

Jesteś zainteresowany napisami wyciętymi z pleksi pod Twój wymiar? U nas to możliwe! Jesteśmy producentem reklam ze szkła akrylowego, styroduru, dibondu, sklejki ect. Wykonamy dla Ciebie kształty treści w kolorze, wielkości i formie dostosowanych do Twoich oczekiwań. Sam decydujesz o kolorystyce, formie dobranej czcionce zamówionego wyrazu. Sposób wykonania i montażu zawsze dostosowujemy do docelowego miejsca w którym napis będzie się prezentować. Napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my przedstawimy najlepszą ofertę.

Litery i napisy z plexi możemy wykorzystywać w różnych miejscach. W Formedia bardzo często wykonujemy logo z napisami dla sieci hoteli, napisy menu nad ladą lub wiszące nad wejściem napisy z nazwą restauracji, napisy nad wejściem do sklepów, podświetlane nazwy aptek. Wymieniać, by można bez końca.

Dzięki pleksie, w której wycinamy treści prezentują się bardzo stylowo. Powoduje ona, że pełnią funkcję ozdobną i funkcjonalną. Stanowią nietuzinkową ozdobę ścienną, mogą personalizować ladę lub całkiem małe przedmioty jak np. ekspozytory ze szkła akrylowego lub kubiki ze sklejki. 

Napisy 3D na ścianę wykonane z tworzywa plexi to modna ozdoba, pasująca do każdego pomieszczenia: pokoju hotelowego, restauracji, kawiarni, lokalu czy sklepu. Cieszy się również dużym zainteresowaniem jako aranżacja mieszkania: pokoju gościnnego, dziecięcego, małżeńskiej sypialni czy kuchni. Wycinamy laserem oryginalne projekty na podstawie Twojego tekstu. Znane cytaty, ulubione fragmenty biblii, imiona dzieci, logo firmy, hasła motywacyjne. Dowolność w wyborze rodzaju napisów z plexi, wielkości czy naniesionych grafik pozwala stworzenie dla każdego Klienta czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego. Napisy z pleksi na scianę pozwalają osiągnąć efekt 3D. Oferujemy także różne kolory plexi.

Szukasz reklamy nad wejście do sklepu?

Możesz zyskać elegancki napis reprezentujący Twoją firmę. Dzięki formom napisów 3d uzyskasz nieszablonowy efekt. Możemy je wykonać dla Ciebie w różnych technikach w zależności od tego jak ma wyglądać efekt końcowy. Najczęściej wybierane napisy są to lekkie, niepodświetlane formy do samodzielnego montażu. Wykonywane z połączenia styroduru z licem z pleksi lub matowego PVW z błyszczącą kolorową pleksą. Jest to modne zestawienie formy z matowymi kolorowymi brzegami i odbijającym światło np. złotym lub srebrnym frontem liter. Tak przygotowywane znaki bardzo często montuje się za pomocą mocnych taśm dwustronnych na ścianie recepcji lub bezpośrednio do tablicy np. z powitaniem gości weselnych w hotelu. 

Bardziej widocznymi treściami umieszczanymi na zewnętrznych ścianach budynku lub w pasażu galerii są napisy podświetlane. Mogą oddawać światło całą swoją powierzchnią, świecić frontem, lub od tyłu subtelnie dając efekt napisów z halo. Wszystko zależy od tego jaki posiadasz budżet na reklamę i oczywiście jaki chcesz uzyskać efekt końcowy. Napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my podpowiemy Ci jaka forma napisów z plexi będzie najlepsza do Twojego sklepu. Powiemy, która technika reklamy najwierniej odda charakter Twojej działalności. 

Dopieść reklamę w każdym szczególe

Staramy się, by wszelkie formy przestrzenne POS jakie wykonujemy były dopracowane od fazy projektowej po ich wykonanie. Starannie dobieramy materiały, kształty, kolorystyke, tak by jak najlepiej wpisać się w brand firmy klienta. Gadźety z plexi, ekspozytory, kubiki możemy spersonalizować za pomocą wydruku UV, ale także dodając im dodatkową wartość napisami przestrzennymi z pleksi. Dzięki użyciu tego materiału Twoja reklama zyska nietuzinkową formę.  Personalizacja ta podkreśli prestiż Twojej działalności. Tworzywo jakim jest pleksa znana także pod nazwą szkło akrylowe występuje w różnych grubościach i kolorystyce. W Formedia używamy najczęściej przekrój od 1,5 do 20mm, a kolory transparentne i kryjące, biały, czarny, bezbarwny. Napisy z plexi bez problemu możemy też wykonać z naklejką, dzięki której uzyskamy ciekawych napisów np. w kolorze złotym, srebrnym.

Materiałem do stworzenia precyzyjnych form graficznych jest plexi znana jako pleksa, pleksi, pmma, plexiglas czy nawet szkło akrylowe. Ze względu na wysoką trwałość i walory estetyczne jest naszym ulubionym tworzywem. Przy tworzeniu napisów z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.