Trwający okres kwarantanny nas nie rozpieszcza. Liczne obostrzenia przybierają na sile. Od 8 sierpnia 2020 mamy bezwzględny obowiązek zasłaniania nosa i ust. Wiceminister zdrowia PAP pan Janusz Cieszyński publicznie poinformował obywateli Rzeczpospolitej o obowiązku stosowania przyłbic, maseczek i części odzieży zakrywających nos i usta.

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem m.in. produktów ochronnych. Jako agencja reklamowa jesteśmy wrażliwi na stronę wizualną naszych produktów, dopracowujemy je w każdym szczególe. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo, nowoczesny design. 

Seria produktów ochronnych jest już bardzo rozbudowana. Tworzymy m.in. osłony, ścianki z plexi i poliwęglanu, środki do dezynfekcji z dyspozytorami i stacjami do dezynfekcji rąk oraz kompleksowe stroje ochronne wraz z rękawiczkami, przyłbicami, maskami, ochraniaczami na obuwie. 

Już teraz trwają prace i testy nad pół przyłbicami ochronnymi. Będą wykonane z tworzywa PET dzięki czemu z łatwością dadzą się zdezynfekować. Dla komfortu i wygody użytkowania stosujemy przyjazne materiały na styku maski ze skórą. 

Pół przyłbice od Formedia to doskonałe rozwiązanie dla pracowników szkolnictwa, sektora przemysłowego, fryzjerów, kosmetyczek, kurierów, pracowników punktów obsługi dla nauczycieli, uczniów, seniorów ect. Dzięki optymalnej budowie nie kolidują w jednoczesnym użytkowaniu wraz z okularami.

 

uniwersalna maska na twarz

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco w niniejszym blogu i na FB Formedia Bydgoszcz.

„Pół przyłbice dla dzieci to najlepsze rozwiązanie na obecne, trudne czasy kiedy dzieci mają obowiązek noszenia masek i przyłbic w szkołach. Sama mam dzieci w wieku szkolnym i rozumiem ich potrzeby. Maski od Formedia są wygodne, posiadają kolorowe filce co zwiększa ich atrakcyjność. Nie utrudniają oddychania, a przezroczyste tworzywo nie utrudnia komunikacji. Jest to szczególnie ważne przy pracy z dziećmi, gdy trzeba reagować na ich potrzeby, gdzie uczą się nie tylko wiedzy, ale także komunikacji, relacji z innymi” mówi o pomyśle Hanna Kulisiewicz.  

Kończymy proces testowania pół przyłbic. Zależy nam szczególnie na dopasowaniu materiałów, które będą wygodne w użytkowaniu i zarazem proste w dezynfekcji. Naszym celem jest tworzenie pół przyłbic wygodnych dla najbardziej wymagających użytkowników jakimi są dzieci. Każdy rodzic i opiekun może to potwierdzić. Młoda osoba nosi tylko to co jej się spodoba wizualnie i jest wygodna, dlatego stawiamy na komfort, przygotowaliśmy kilka wzorów kolorystycznych, które już niebawem będą dostępne w naszym sklepie internetowym. 

Prosta konstrukcja przyłbicy wygląda nowocześnie, a dzięki zastosowaniu kolorowych filców i różnych wymiarów tworzywa każdy znajdzie odpowiednią maseczkę dla siebie. Przyłbica dopasowuje się do części twarzowo żuchwowej głowy, jednocześnie nie spłaszcza nosa. Oddychanie w przyłbicy od Formedia jest swobodne, a dzięki zastosowaniu bezbarwnego PET komunikacja nie jest zakłócona. Bez problemu zrobimy zakupy w sklepie, możemy rozmawiać przez telefon, a nasz głos nie będzie stłumiony. W przyłbicach Formedia oddycha się swobodnie, nie parują ponieważ nie mają przylegającego do buzi materiału. Maski są bardzo komfortowe, można je nosić razem z okularami o mniejszych i średnich oprawkach. Przyłbice można czyścić za pomocą płynu do dezynfekcji lub wodą z mydłem. Należy pamiętać by do przecierania powierzchni tworzywa stosować miękkie szmatki. Podobnie jak przy czyszczeniu monitora, czy telewizora, okularów.

Tak jak pisaliśmy uzupełniamy nasz wpis na blogu 🙂

Od dziś mamy nasze modele pół przyłbic dostępne na www.formedia.pl Stworzyliśmy całą paletę kolorystyczną i dwie wielkości, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Wybraliśmy kolory szary, czerwony, żółty, piaskowy, różowy, granatowy, pomarańczowy i zielony. Nasze materiały filcowe są grube i miękkie, nie podrażniają skóry. Całość jest łączona stylowymi metalowymi ćwiekami. Na żywo wyglądają super. Buzia w pół przyłbicach oddycha swobodnie, jest dużo dostępu do świeżego powietrza ponieważ tworzywo nie przywiera do twarzy. Jest wolna przestrzeń od opaski do bezbarwnego tworzywa co daje cyrkulację powietrza i dzięki temu lepiej się oddycha. Jednocześnie usta i nos są przysłonięte, przez co chronimy siebie i innych tak jak w przypadku użytkowania masek chirurgicznych.

By przybliżyć Wam nasze mini przyłbice przygotowaliśmy dla Was krótką prezencję.