Całkowicie rozumiemy Wasze dylematy w odniesieniu do tego, co się dzieje obecnie na całym świecie. Jako właściciele agencji reklamowej Formedia, jesteśmy także postawieni w sytuacji zmierzenia się z nową  rzeczywistością, ale nie panikujemy, działamy. Cały czas się udoskonalamy, mimo wszystko podejmujemy odważne decyzje, inwestujemy w rozwój parku maszynowego, dopracowujemy nasze produkty, tak by były dla Was jak najlepsze, najbardziej komfortowe w użytkowaniu. 

przyłbica do zakrycia nosa i ust
Maska posiada opaskę z miękką i wygodną w użytkowaniu pianką.
przyłbica z pianką
Istnieje możliwość wymiany szyby w przyłbicy co jest bardzo komfortowe.

Szczególną uwagę poświęcamy kolekcjom dotyczącym ochrony osobistej. Stworzyliśmy kilka modeli przyłbic, ostatnio postawiliśmy jeszcze krok naprzód tworząc model z którego jesteśmy szczególnie dumni. Jest to przyłbica przeciwodpryskowa z daszkiem. Posiada ona wygodną piankę oraz wymienną szybę z plexi. Całość jest spinana opaską zamykaną na klamrę dzięki czemu zakładanie jej jest proste i wygodne. Wielkim atutem przyłbicy jest pełny daszek, który zapobiega przedostawaniu się zarazków, kiedy lekarz, pielęgniarka czy kosmetyczka pochyla się nad pacjentem czy klientem.

Pamiętajmy, że tak naprawdę wiele w obecnej sytuacji zależy od odpowiedzialnych zachowań przedsiębiorców. Pracodawca powinien zagwarantować swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo ponieważ zdrowy pracownik to zdrowa firma. Zapewniajmy swoim pracownikom środki dezynfekcji, maski, przyłbice.

Charakterystyka produktu

  • lekka, trwała i bardzo wygodna
  • wielorazowego użytku
  • łatwa w użytkowaniu
  • przeźroczysta, bezbarwna szyba
  • uniwersalna
  • możliwość wymiany szyby
  • nie ogranicza ruchów
  • chroni twarz, szczególnie oczy

Opaska z daszkiem jest to bardzo ważny dodatek, który dopracowywaliśmy tak by spełniał najwyższe normy w użytkowaniu jak i design, dlatego dodaliśmy typ przyłbic z daszkiem nieco później do naszych produktów. Produkt wykonywany jest techniką laserową.
Stworzyliśmy przyłbicę lekką i zarazem chroniącą naszą twarz nie tylko z przodu, ale i z góry. Dzięki zastosowanemu miękkiemu daszkowi przyłbica nie uciska czoła, i wewnątrz między szybą, a częścią nosową jest więcej wolnej przestrzeni. Daje to uczucie większego komfortu użytkowania. 

Przyłbice z daszkiem od Formedia, rzeczywiście są bardzo wygodne i nie ograniczają ruchów głową, polecam je wszystkim
przyłbica na twarz
Maciej
specjalista ds. technologii i projektowania