Obrazy z plexi 

Zastanawiasz się co wybrać obraz na szkle czy wydruk obrazu na plexi? Jeżeli chcesz mieć ciekawy obraz, grafikę, która nie będzie miała kontaktu z wysokimi temperaturami np. przy płycie grzewczej lub gazowym palniku jak najbardziej możesz wybrać druk na szkle akrylowym. W przeciwnym razie do montażu szyb z grafiką do kuchni, przy kuchence sprawdzi się tylko i wyłącznie szkło hartowane. Wydruki na akrylu bez obaw możesz zawiesić w łazience, przy stole i blacie kuchennym, na korytażach, w poczekalniach, wnętrzach sklepów, hoteli, banków. Sprawdzą się także na pasażach i klatkach schodowych.

Obraz z plexi jest jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w technologii druku cyfrowego. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki czemu obrazy te są nowoczesne i stylowe. Wydruk lewostronny sprawia, że oglądając obraz mamy od razu przed nim szklistą i błyszczącą warstwę polimerową. Nadaje ona głębi i nasyca kolory. Druk UV na pleksie jest wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki temu obraz może być eksponowany w wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków. Wydrukowane obrazy z pleksi może być zawieszone samodzielnie lub stanowić element większej całości np. zadrukowaną szybę w gablocie, szafie, komodzie lub blat na stoliku kawowym. Dużą zaletą obrazów z plexi jest ich niewielka waga. Są zdecydowanie lżejsze o połowę od tradycyjnego szkła. Mają idealnie gładką powierzchnię, a montaż jest bardzo prosty.

W Formedia posiadamy gotowe propozycje obrazów z plexi w naszym sklepie Internetowym > zobacz w dziale dekoracje. Jeśli masz swoje ulubione zdjęcie, plakat, grafikę i chcesz je wydrukować na plexi napisz do nas na sklep@formedia.pl, wycenimy zlecenie biorąc pod uwagę format i grubość tworzywa. Im większy, tym użyta pleksa musi być grubsza. Jeśli chcesz nawiercimy ją i przygotujemy pod dystanse. Wieszając obraz z pleksi na dystansach zyskujesz przestrzeń między tworzywem, a ścianą. Możesz wykorzystać to na swoją korzyść zlecając druk UV na transparentnej tafli. Uzyskasz w ten sposób ciekawy efekt 3D i grę świateł i cieni. Jeśli chcesz Twój obraz na szkle akrylowym może być oryginalną lampą. Jest to nowoczesna forma, którą wprowadzisz niepowtarzalny nastrój do wnętrza. Wykorzystując plexi mleczną, jest to tworzywo typowo do podświetleń i kasetonów, zyskasz od razu biały kolor. 

Obrazy na pleksie bardzo często są głównym motywem przewodnim w nowoczesnych pomieszczeniach. Ustawiają kompozycję, układ pozostałych ozdób i mebli. Wyznaczają akcenty kolorystyczne nadające charakter dla sklepu, biura, czy pokoju hotelowego. Drukując ozdobne grafiki na plexiglass zyskasz w swojej firmie harmonię wizerunku. Dzięki odpowiedniej grafice UV na szkle akrylowym możesz zaakcentować kolory Twojej marki. W tak nienachalny sposób podprogowy dasz się lepiej zapamiętać swoim klientom. Ponadto będą Cię odbierać jako profesjonalistę, ponieważ wszystkie dodatki, oferowane przedmioty, usługi będą tworzyć spójną całość. Wyślij już teraz swoje zdjęcie, motyw przewodni na sklep@formedia.pl i zamów wydruk na plexi. Nasi specjaliści podadzą Ci cenę. Zależy ona od formatu grafiki, grubości i rodzaju tworzywa i oczywiście od sposobu odbioru.