EKSPOZYCJA PRODUKTÓW Z PLEXI PLEKSI | OBRAZY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Obrazy z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów do ekspozycji z plexi. Wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. W ofercie posiadamy szeroką gamę stojaków plexi. Zaczynając od standardowych tylu L, T i A, poprzez stojaki kaskadowe, w drewnianą i kolorową podstawką, stojaki z ozdobnymi śrubkami jak również wiele wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklepie internetowym.

 

Obraz z plexi jest jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w technologii druku cyfrowego. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurze, salonie, kuchni czy sypialni. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki czemu obrazy te są nowoczesne i stylowe.

 

Druk UV na pleksie jest wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki temu obraz może być eksponowany w wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

Wydrukowany obraz z pleksi ma wycięte cztery dziurki służące do zamocowania dystansów, które dostarczamy wraz z produktem. Dużą zaletą obrazów z plexi jest ich niewielka waga (są lżejsze o połowę od szkła), głądka powierzchnię czy łatwy montaż.

 

 

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest