Obrazy z plexi - Formedia

OBRAZY Z PLEXI/PLEKSI

OBRAZY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

OBRAZY Z TWORZYWA

– WYROBY Z PLEXI –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Obraz z plexi jest jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w technologii druku cyfrowego. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurze, salonie, kuchni czy sypialni. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki czemu obrazy te są nowoczesne i stylowe.

 

Druk UV na pleksie jest wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki temu obraz może być eksponowany w wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

Wydrukowany obraz z pleksi ma wycięte cztery dziurki służące do zamocowania dystansów, które dostarczamy wraz z produktem. Dużą zaletą obrazów z plexi jest ich niewielka waga (są lżejsze o połowę od szkła), głądka powierzchnię czy łatwy montaż.

 

 

 

OFERTA FORMEDIA DOTYCZĄCA

ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA Z PLEXI:

Żetony z plexi

Breloki z plexi

Numerki z plexi

Listwy z plexi

Separatory z plexi

Półki z plexi

Regały z plexi

Obrazy z plexi

Mównice z plexi

Meble z plexi

Opisówki do lodów z plexi

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​