Obrazy z plexi - Formedia
OBRAZY Z PLEXI/PLEKSI
OBRAZY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Obrazy z tworzywa

produkty z plexi – wyposażenie –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Obraz z plexi jest jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w technologii druku cyfrowego. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurze, salonie, kuchni czy sypialni. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki czemu obrazy te są nowoczesne i stylowe.

 

Druk UV na pleksie jest wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki temu obraz może być eksponowany w wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

Wydrukowany obraz z pleksi ma wycięte cztery dziurki służące do zamocowania dystansów, które dostarczamy wraz z produktem. Dużą zaletą obrazów z plexi jest ich niewielka waga (są lżejsze o połowę od szkła), głądka powierzchnię czy łatwy montaż.

 

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​