EKSPOZYCJA PRODUKTÓW Z PLEXI PLEKSI | OBRAZY Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Obrazy z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów do ekspozycji z plexi. Wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. W ofercie posiadamy szeroką gamę stojaków plexi. Zaczynając od standardowych tylu L, T i A, poprzez stojaki kaskadowe, w drewnianą i kolorową podstawką, stojaki z ozdobnymi śrubkami jak również wiele wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklepie internetowym.

Obraz z plexi jest jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w technologii druku cyfrowego. Swoje zastosowanie znajdują najczęściej w biurze, salonie, kuchni czy sypialni. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu dzięki czemu obrazy te są nowoczesne i stylowe.

Druk UV na pleksie jest wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki temu obraz może być eksponowany w wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

Wydrukowany obraz z pleksi ma wycięte cztery dziurki służące do zamocowania dystansów, które dostarczamy wraz z produktem. Dużą zaletą obrazów z plexi jest ich niewielka waga (są lżejsze o połowę od szkła), głądka powierzchnię czy łatwy montaż.

 

 

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE