Osłony antywirusowe do obsługi punktów klienta, a narzędzia wsparcia sprzedaży detalicznej. Czy mają coś wspólnego? 

Kontakt bezpośredni z klientem jest bardzo ważny. W ostatnim czasie przeżywa poważne zachwianie i „test czasów”. Ciągłe obawy przed utratą bezpieczeństwa od niewidzialnego zagrożenia czyhającego z zewsząd. Chyba tylko zagorzali domatorzy cieszą się z obecnej sytuacji. Szczególnie teraz w czasie i po okresie kwarantanny zapobiegającej epidemii koronawirusa COVID-19, zapewnienie bezpieczeństwa podczas B2B jest niezwykle ważna.

Praktycznie każda firma opiera się na sprzedaży. W większości przypadków jest ona za pośrednictwem kontaktu bezpośredniego z klientem w punktach obsługi. W Formedia doskonale rozumiemy głęboka potrzebę bezpieczeństwa i komfortu w miejscu pracy. Z tego powodu stworzyliśmy kolekcje produktów z plexi.

Ścianki i osłony służące do celów ochronnych stanowiące zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Dzięki temu pomagamy zapewnić sprzedawcom jak i kupującym ochronę przed kontaktem z zarazkami/ wirusami z zewnątrz.

Naladowe osłony z plexi stanowią tarczę ochronną chroniącą rozmawiających przed zarazkami w sklepach, aptekach, bankach. Zabezpieczenia te są przeznaczone do stosowania w miejscach obsługi klientów i bezpośrednich spotkań w miejscach, w których zalecany odstęp od osób nieznajomych nie jest zachowany.

Plexi jest materiałem trwałym zapewniający długi czas użytkowania. Niezwykle cenna jest jej łatwość w utrzymaniu czystości. Ścianki ochronne ze szkła akrylowego nie zakłócają kontaktu wzrokowego z klientem dzięki przezroczystości równej z przezroczystości szyby. Są także bardzo proste w montażu co chwalą sobie nasi partnerzy.

Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu Formedia możemy przygotować osłony z plexi do każdego rodzaju stanowiska pracy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na jakość, precyzję wykonania. Nasze osłony z plexi są trwałe, a dzięki laserowemu cięciu mają gładkie, bezpieczne krawędzie.

Jeżeli potrzebujesz niestandardowego wymiaru zabezpieczenia lub ścianki z plexi zapraszamy do kontaktu.
Stworzymy osłonę dostosowaną do Twoich potrzeb. 
kontakt:
sklep@formedia.pl

[contact-form-7 id="4907" title="Potrzebujesz wyceny?"]