Osłony dla kosmetyczek​

Osłona ochronna do salonu kosmetycznego. Wykonana z przeźroczystego materiału, który nie zaburzy wystroju wnętrza Twojego gabinetu. Dzięki swojej uniwersalności, idealnie nada się do wszystkich salonów. Przystosowana jest do montażu na stole do przeprowadzania zabiegów manicure. Materiał z którego tworzymy przegrody dla kosmetyczek to trwały, przeźroczysty i elegancki  poliwęglan. Z pewnością szybka ochronna nie zakłóci pracy kosmetyczki. Produkt nie zabiera cennego miejsca na blacie, a manewrowanie np. lampą, czy frezarką jest swobodne. Wykonane osłonki dla branży Beauty posiadają duże otwory, a ich krawędzie są gładkie, co uniemożliwia przypadkowemu skaleczeniu skóry. Solidna konstrukcja da poczucie bezpieczeństwa Twoim klientom. 

Osłony podłogowe i ścianki przeźroczyste

Przezroczyste przegrody podłogowe wykonane z solidnych materiałów zapewnią komfort klientów jak i pracowników. Doskonale oddzielają między sobą stanowiska pracy przy tym zwiększając ochronę. Format XXL do wysokości nawet 180 cm z pewnością zasłoni osobę siedzącą na krześle fryzjerskim od sąsiedniego. Ścianka jest sterylna, dzięki łatwemu utrzymaniu jej w czystości. Alternatywą do osłon podłogowych jest także oferowany przez Formedia bezbarwny roll up. Bardzo wygodny, z łatwością można go zmontować i demontować, a po okresie pandemii nadać mu nowe zastosowanie zamieniając przeźroczystą plexi na grafikę z reklamą.

Stabilizacja osłon

Bardzo ważne jest to by nasze osłony nie przesunęły się na blacie podczas pracy. Pomyśleliśmy także o tym by osłony od Formedia byłby stabilne. Przy zabiegach w gabinecie kosmetycznym nie trudno o przypadkowe oparcie się o ściankę. Bez dodatkowej stabilizacji mogłoby się to skończyć naprawdę źle, dlatego nasze osłony mają w komplecie dodatkowe kątowniki do zapewnienia stabilizacji. Są bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy tylko odkleić taśmę dwustronną i przymocować kątownik jedną częścią do blatu, a drugą do nogi osłony. Wykonane są z przeźroczystego tworzywa dzięki czemu wyglądają estetycznie. Model osłon z metalowym uchwytem również jest stabilny, a dzięki dodatkowym otworom w nogach można go przymocować na stałe do blatu. Cała konstrukcja jest sztywna i stabilna.

O materiale jakim jest poliwęglan

Do ścianek i osłon dla salonów beauty zdecydowaliśmy się na wykorzystanie trwałego poliwęglanu. Jest to materiał mocniejszy od tradycyjnej plexi. Jego zaletą jest większa sprężystość dzięki czemu osłona nie pęknie przy przypadkowym uderzeniu np. dłonią. Osłony są też wykonywane technologią laseru co sprawia, że krawędzie tworzywa są gładkie. Krawędzie są łagodne nie spowodują przypadkowego skaleczenia skóry dzięki czemu będą bezpieczne. Jest to bardzo ważne przy pielęgnacji dłoni. Osłony dedykowane dla kosmetyczek mają specjalnie wyprofilowany kształt z dużym otworem lub z dodatkowym wcięciem na wysokości wałka pod dłoń. Jest to zabieg celowy umożliwiający większą swobodę manewrowania rękoma podczas zabiegu kosmetycznego.