Taksówkarze są naszymi bohaterami razem z lekarzami, obsługującymi sklepy, szwalniami, kucharzami, wszystkimi, którzy pracują i walczą z codziennością. 

 

W Formedia chcemy zapewnić im większy komfort i bezpieczeństwo w wykonywanej pracy. Tworzymy serie produktów mających za cel ochronić przed zarazkami wszystkie osoby narażone na kontakt z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Dzięki temu działaniu wspomagamy przed kontaktem z zarazkami/ wirusami z zewnątrz w miejscach obsługi i bezpośrednich spotkań, wskazujemy za pomocą naklejek podłogowych „zachowaj bezpieczny dystans” zalecany odstęp od osób nieznajomych do stosowania np. sklepach, aptekach, bankach, drogeriach. Do miejsc gdzie nie można uniknąć zachowania bezpiecznej odległości tworzymy ścianki odgradzające z plexi, roll up.

ściana z plexi do taxi
Sprawdź naszą kolekcję ścianek z plexi od wnętrz taksówek

Jednym z zawodów, który od marca tego roku stał się zawodem podwyższonego ryzyka stał się zawód korowcy TAXI. Podziwiamy naszych dzielnych kierowców za ich poświęcenie. Wcześniej niedoceniani dziś są bohaterami. 

Specjalnie z myślą o kierowcach i pasażerach, o ich komforcie i bezpieczeństwie stworzyliśmy ścianki, osłony z poliwęglanu, przeznaczone do stosowania we wnętrzach aut. Na wzór zachodnich sąsiadów, również u nas w Polsce możemy w ten sposób pomagać i chronić, ponieważ nie ma nic ważniejszego jak zdrowie i życie. 

Panel z poliwęglanu montuje się bezinwazyjnie we wnętrzu auta, jest bardzo łatwy do zamontowania i zdemontowania, bez trudu da się to zrobić bez użycia narzędzi. Z łatwością także da się go odkazić za pomocą środków dezynfekujących. Należy tylko pamiętać by nie używać nitro i rozpuszczalników. 

Osłona z poliwęglanu do TAXI jest przeźroczysta, nie powoduje utraty pola widzenia zarówno przez kierowcę taksówki jak i pasażera.

[contact-form-7 id="4907" title="Potrzebujesz wyceny?"]