Jesteśmy szczęśliwi mogąc podzielić cię z Wami tą fantastyczną wiadomością. Formedia wprowadza na bydgoski rynek reklamowy nowe możliwości techniczne. Najnowsza Summa F3220 to profesjonalny model systemu tnącego to nasza najnowsza perełka.

Dzięki Summie F3220 możemy tworzyć nowe produkty, ale także stworzyć kompleksowe zaplecze techniczne dla Twojej firmy. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z innymi agencjami reklamowymi i producentami.

Już wyjaśniamy w jaki sposób. Dzięki najnowocześniejszemu ploterowi Summa F3220 w Formedia nie musimy ograniczać się rozmiarami powierzchni cięcia. Nasz stół montażowy jest w rozmiarze XXL 327 × 210 cm. To jedyny, tak wielki ploter na rynku Bydgoskim. Działamy pełną ofertą począwszy od branży poligraficznej po różnego rodzaju produkcję, np. wyrobów z tworzyw sztucznych po reklamę i produkty POS.

Dla niewtajemniczonych w język grafików POS to z ang. Point of sales materials czyli nic innego jak wszelkie materiały wspomagające sprzedaż i reklamą marki trafiająca do masowego odbiorcy. Dzielimy je na POS miękkie jak wszelkiego typu druki ulotki, wizytówki, plakaty i wydruki wielkoformatowe np. banery i na POS twarde czyli trwałe jak np. dyspozytory, standy reklamowe, kasetony …

precyzyjne ciecie summa stol montazowy
stol montazowy

Dzięki najnowszemu modelowi Summa F3220 możemy wykonywać co tylko zapragniemy. Mamy nowe możliwości techniczne jak np. obróbka wszelkiego rodzaju tkanin, siatek, banerów, flag itp., a nasza oferta powiększa się o branżę tekstylną. Jest to zasługa m. in. Profesjonalnego plotera tnącego, podzielonego na siedem niezależnych stref podsysu, które można niezależnie aktywować i dezaktywować co jest niezwykle przydatne w obróbce delikatnych tkanin.

Summa F3220 jest niezwykle precyzyjna dzięki czujnikom głębokości cięcia i kamerkom z systemem rozpoznawania znaczników i ramek. Dzięki sile nacisku aż do 12 kg noża jest najsilniejszym i najbardziej wszechstronnym narzędziem tnącym. Dokładność cięcia Summy F3220 wynosi 0.05 mm. Dodatkowo stabilizują materiał pneumatycznie napędzane „łapy” podtrzymujące materiał w trakcie obróbki.

Wielonarządowa głowica Summy umożliwia skuteczne cięcie materiałów z roli, arkusza czy w postaci płyt np. plexi, dibond, formatki PCV, pianki, drewno, itd. System przewijanego stołu conveyor pozwala na przesuwanie materiału znacznie dłuższego niż wymiar stołu. Niezwykle precyzyjne ostrza poradzą sobie z wymagającymi materiałami jak folie samoprzylepne, cienki karton, tektura, folie magnetyczne i tekstylia.

W Formedia od teraz mamy możliwość cięcia tektury falistej, płyt kompozytowych z powleczeniem aluminiowym czy płyt kanalikowych, płyt piankowych co otwiera nas na szeroki wachlarz nowych możliwości np. tworzenia opakowań kartonowych. Nóż do Summy typu „heavy-duty” do cięcia najgrubszych materiałów pozwoli nam zrealizować obróbkę nowych surowców jak  np. płyty, wykładziny, dywany, itd.