Rozumiejąc potrzebę komfortu i bezpieczeństwa w Formedia wciąż rozszerzamy swoją ofertę w produkty ochrony osobistej. Pragniemy być dla Państwa firmą z kompleksową ofertą w tej dziedzinie, dlatego też od tego tygodnia mamy dostępne oprócz ścianek i osłon z plexi i poliwęglanu, przyłbic, naklejek „zachowaj dystans”, kompletnych strojów ochronnych jak kombinezon, ochraniacze na buty i maski także płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Płyn do dezynfekcji Safe Zone Virus Protection o działaniu wirusobójczym, dostępne są w Formedia w dwóch pojemnościach ekonomicznym opakowaniu 5l  i wygodnym, podręcznym 0,75l.
Preparat ten przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego bez dodatkowego używania wody lub innych cieczy. Nie zawiera alkoholu jest zupełnie bezbarwny, bezzapachowy. Bardzo ważne jest bezpieczny, nie podrażniający skóry i oczu. Polecany przez specjalistów do codziennej dezynfekcji rąk oraz odkażania wszelakich powierzchni, materiałów, wyposażenia wnętrz, mebli, tapicerek.

Safe Zone Virus Protection pomaga zachować higienę zarówno w obiektach prywatnych jak i przemysłowych, publicznych. Jak najbardziej można go używać w obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej, gospodarczej np. w obiektach ochrony zdrowia, zakładach produkcyjnych, miejscach noclegowych, wnętrza pojazdów komunikacji miejskiej np. taksówkach, autobusach, pociągach. 

Podczas stosowania preparatu należy pobrać niewielką ilość preparatu, następnie nanieść ją na powierzchnię przeznaczoną do dezynfekcji. Po dokładnym rozsmarowaniu na dezynfekowanym miejscu należy pozostawić środek do całkowitego wchłonięcia. Produkt przeznaczony jest do stosowania powszechnego. Należy tylko pamiętać o zachowaniu ostrożności jak unikanie kontaktu z oczami i nie spożywanie płynu do dezynfekcji

Charakterystyka produktu:

  • produkt do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni o działaniu wirusobójczym
  • nie zawiera alkoholu, klasyfikowany jako mieszanina bezpieczna dla zdrowia
  • produkt nie zawiera składników podrażniających skórę i drogi oddechowe
  • ciecz bezbarwna i bezzapachowa
  • skutecznie dezynfekuje dłonie bez dodatkowego użycia wody i mydła
  • działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze potwierdzone przez Departament Rejestracji i Oceny Dokumentacji Produktów Biobójczych