Poznaj bezdotykowe dozowniki od Formedia dzięki którym podkreślisz swoją Markę, a klienci poczują się wyjątkowo i bezpiecznie

W Formedia jesteśmy producentem produktów mn. z plexi, poliwęglanu, dibondu. Zajmujemy się także szeroko pojętą reklamą. Łącząc swoje wieloletnie doświadczenie na wielu płaszczyznach doskonale rozumiemy troskę o potrzeby klienta, oswojenie się z Marką.

W obecnych czasach Covidu bardzo ważne jest stworzenie maksymalnego bezpieczeństwa. Systemy antywirusowe są niezwykle ważne. Możecie zastosować je w swoich firmach, miejscach pracy jednocześnie powinniście także zaznaczyć na tych elementach swoją markę chociażby zamieszczając logo. Dzięki temu zabiegowi zasygnalizujecie osobą, które do was przychodzą, że traktujecie obecną sytuację niezwykle poważnie i że to właśnie Ty Twoja firma dba o bezpieczeństwo.

Już na samym wejściu do sklepu, siłowni, salonu kosmetycznego, restauracji, czy niedługo w lokalach wyborczych powinny na samym progu stać środki do dezynfekcji rąk. Sami na pewno wchodząc do takich miejsc szukacie płynów antywirusowych.

Czy zastanawialiście się ile osób przed Wami

naciskało zwykły dozownik?

Czy sami chcielibyście pobrać środek do dezynfekcji, który przez przypadek nie poplami Wam ubrań?

Czy chcielibyście by Wasi klienci poczuli się luksusowo dezynfekując dłonie delikatną mgiełką i od razu w nienachalny sposób widzieli wasze logo szepcące im to My o Ciebie dbamy, jesteś naszym gościem czuj się jak u siebie …


Jeśli TAK chcemy Ci opowiedzieć o naszym produkcie dzięki, któremu zapewnisz bezpieczeństwo i podkreślisz swoją Markę.

Stacje bezpieczeństwa jakimi są wolnostojące dozowniki na środki dezynfekujące rąk to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki nim Twoi klienci poczują się wyjątkowo. Bezdotykową dezynfekcją w postaci delikatnej mgiełki dasz im odrobinę luksusu dzięki czemu poczują się wyjątkowo. Stacje do dozowników od Formedia są całkowicie spersonalizowane dzięki czemu w subtelny sposób zaznaczysz swoją Markę, przekażesz ważne treści marketingowe. Pokażesz klientowi, że jest dla Ciebie ważny.

Podstawy do dozowników wykonujemy z trwałego dibondu. Oferujemy trzy wersje kolorystyczne: czerń, biel, pomarańcz i szary. 
Atutem podstaw stacji do dyspozytorów od Formedia jest personalizacja w postaci tekstu lub dowolnej grafiki w kolorze lub czarno-białej. Jedynym ogranicznikiem jej wielkości jest format frontu podstawy tj. 40 x 148 cm

[contact-form-7 id=”7734″ title=”Potrzebujesz wyceny?”]