URNY Z PLEXI/PLEKSI |  URNY WYBORCZE Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Urny z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Urny z plexi mogą być używane jako urny wyborcze, podczas przeprowadzania głosowań. Świetnie sprawdzają się do zbiórek pieniędzy oraz różnego rodzaju konkursów jako pojemnik na ankiety. Dzięki temu, że urny z plexi są wykonane z przejrzystego materiału, znajdujące się wewnątrz obiekty są stale widoczne. Oferujemy również wykonanie spersonalizowanej grafiki na urnie poprzez druk UV, wykonanie graweru czy naklejki zgodnie z życzeniem klienta. 

Specjalnie wypreparowany otwór w urnach z pleksi pozwala na łatwe umieszczenie wewnątrz kart czy pieniędzy. Wieko urny mocowane jest na dwóch bezbarwnych zawiasach z plexi oraz wyposażone jest w zamek, do którego dołączone są dwa kluczyki. Zapewnia to maksymalną funkcjonalność, stabilność i ochronę.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ