Pudełka

Poszukujesz pojemników do sklepu? Chcesz zaoszczędzić miejsca na biurku w biurze? Teraz to nic trudnego. Wejdź do naszego sklepu produktów z plexi i zobacz ofertę gotowych pojemników i kuwet. Są to przedmioty wykonane z najwyższej jakości materiałów jak plexi 2 i 3 mm.

Minimalistyczne formy porządku

Formy segregatorów i organizatorów o minimalistycznym kształcie. Sprawdzą się w zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. W zależności od przeznaczenia składają się z jednej, dwóch i więcej komór. Wybrane modele mają także plastikową pokrywę na zawiasach lub klapkę na zamek.

Pojemniki przeznaczone do segregacji i wydawania cukierków posiadają także w swojej budowie miejsce na łopatkę do nabierania. Pudełka i segregatory z plexi od polskiego producenta Formedia doskonale sprawdzą się do segregacji, przechowywania, eksponowania i wydawania wybranego asortymentu Twojego sklepu.

Sprawdź co dla Ciebie mamy w ofercie gotowych produktów lub napisz do na sklep@formedia.pl i opisz to co potrzebujesz. Jako producent wykonujemy także indywidualne zlecenia dla firm. Dopasowane są kolorystyką, formą, wielkością i z pełną personalizacją wykonaną np. drukiem UV lub grawerem.

Twój produkt, Twój rozmiar, Twój styl

Wykonujemy pudełka w dowolnych rozmiarach i kształtach. Nie ograniczamy się co do ilości przegródek. Jeżeli masz produkt, który chciałbyś zaprezentować i jednocześnie przechowywać w sposób stawiający nacisk na ekspozycję produktu nasza oferta jest dla Ciebie. Chcesz by pudełko z plexi było znakowane Twoją marką. Dla nas to nic trudnego. Podeślij nam swoje logo, a my wykonamy druk UV we wskazanym miejscu na segregatorze z plexi.

Dodatkowo wykonane są z wysokiej jakości materiału. Posiada on wszelkie niezbędne atesty, umożliwiające kontakt tworzywa z żywnością. Tak więc kubiki i wszelkiego typu segregatory z pleksi są odpowiednie na produkty spożywcze jak i chemiczne. W pudełkach ze szkła akrylowego przechowasz i doskonale zaprezentujesz różnego rodzaju drobne przedmioty.

Mogą to być cukierki, ciastka, kosmetyki, gumki i spinki, słomki, chusteczki, kawa, herbata, cukier, sól, słodycze, zabawki, mydełka, lakiery, a nawet apaszki, breloczki i zegarki i wiele innych. Wszystko zależy od Twojej potrzeby zaaranżowania i zorganizowania przestrzeni.

Trwałe i eleganckie

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Trwałe i bardzo eleganckie kieszenie, prezentery, urny, podajniki, urny ect. charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa.

Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Jesteśmy producentem pudełek z plexi, posiadających szeroką gamę zastosowań w handlu, firmach usługowych czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie i zabezpieczenie produktów.