W trosce o komfort i bezpieczeństwo w Formedia rozeszliśmy linię produktów ochronnych o rękawice jednorazowe z folii. Pakiety pakowane po 100 szt. produktu posiadają uniwersalny rozmiar. Doskonale sprawdzą się we wszelkiego typu punktach obsługi, sklepach samoobsługowych.

 

Ostrożność w czasie posiłku

Zazwyczaj na przerwie w pracy, podczas posiłku lubimy automatycznie brać śniadanie bezpośrednio w ręce. Jedząc np. kanapki po zjedzeniu nasze ręce są pełne oleju. Dzięki  jednorazowym rękawiczkom od Formedia, ten problem został rozwiązany. Możesz zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i ochronę przed bakteriami.

Zapewnij im higieniczne spożywanie jedzenia podczas przerwy w pracy.

Higiena w miejscu pracy 

Podczas pracy w zakładach chemicznych niektóre  surowce chemiczne mają silne działanie żrące, lub wymagają zachowania maksymalnej higieny podczas np. pakowania produktu. Problem ten można bardzo łatwo rozwiązać dzięki zastosowaniu w swojej firmie jednorazowych rękawic z folii od Formedia.

Dla branży medycznej

Jednorazowe rękawiczki z folii również pełnią rolę izolacji dlóni skutecznie zapobiegając styczności dłni z bakteriami na ludzkim ciele. W stosowaniach medycznych są również zalecane.

 Do czyszczenia w domu

 Niektóre kobiety uwielbiają czyste dłonie, podczas sprzątania bardzo łatwo zabrudzić ręce i wysuszyć skórę dłoni. Doskonałym rozwiązaniem mogą być tu jednorazowe rękawiczki od Formedia. Wygodne opakowania po 100 szt. zapewnią zapas na długi czas.

Dla fryzjerów i Barberów

 Polecamy rękawiczki jednorazowe od Formedia pracownikom firm i zakładów kosmetycznych. Mogą się przydać podczas np. zakładania farby, dotykania włosów. Ochronią dłonie przed zabrudzeniami.

Jednorazowe rękawiczki PE mogą rozwiązać ten duży problem.

Ogólne zastosowanie rękawiczek ochronnych jednorazowych foliowych

Przeznaczone są do osłonięcia skóry dłoni przy wykonywaniu prac mało inwazyjnych lub jako wkład do rękawic materiałowych. Chronią skórę rąk przed czynnikami zewnętrznymi. Pomagają zapewnić higieniczną obsługę podczas dotyku produktów np. w sklepach spożywczych marketach, piekarniach, u rzeźnika. Rękawice foliowe od Formedia wykorzystywane są także przez markety podczas samoobsługi, podczas której klient ma bezpośredni kontakt z żywnością na wagę lub nie zabezpieczoną w opakowanie np. na stoiskach z produktami na wagę, na stoiskach z wypiekami. Rękawice jednorazowe z folii również są niezbędne przy dystrybutorach na stacjach pobierania paliw jako ochrona dłoni przy tankowaniu auta.