baner pomaranczowy kreatywny reklama wyroby z plexy

Prezentery podświetlane led z plexi

Zastanawiasz się gdzie wykonać lub kupić gotowy podświetlany prezenter led? Planujesz remont, lub właśnie otworzyłeś nowe biuro i chcesz powiesić na ścianie za ladą podświetlaną tablicę z nadrukiem Twojego logo? Mamy dla Ciebie najnowocześniejsze rozwiązanie. Jest to grawer na plexi lub druk UV, podświetlany krawędziowo listwą ledową. LTak wykonana lampka może mieć dowolny kolor i idealne dopełni aranżację wnętrza. Dla Twojej wygody posiadamy wycenione już gotowe formaty lamp ledowych w naszym sklepie internetowym. Jeśli chcesz zobacz tutaj nasza ofertę. Wykonujemy także indywidualne zamówienia. Dopasowane są one kształtem, grubością plexi, kolorystyką i sposobem prezentacji do potrzeb klienta.

Prezentery podświetlane LED stanowią oryginalny, a przy tym niezwykle prosty sposób na promocję miejsca bądź konkretnego produktu. Nazywane są również jako Graflux lub Lanier. Swoje zastosowanie najczęściej znajdują w barach, restauracjach, dyskotekach, butikach czy też sklepach. Są jedną z form reklamowych, które łączą ze sobą elegancję, lekkość w najwyższym standardzie. Imponujący efekt można osiągnąć wszędzie tam, gdzie panuje półmrok.

Grafluxy czy Laniery to prezentery grawerowane krawędziowo, metodą laserową, lewostronnie po obrysie liter i znaków. Obraz powstaje dzięki wygrawerowaniu na powierzchni przezroczystej plexi rowka załamującego światło, natomiast znaki i litery wypełnienie są z folii translucentnej, kolorowej firmy ORACAL serii 8500. Prezentery te podświetlane są diodami led umieszczonymi w aluminiowym, anodowanym galwanicznie profilu. W zależności od koloru użytych diod linie obrysu prezentery podświetlane mogą świecić w kolorach białym, czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym. Wykonujemy prezentery wiszące, stojące, czy przymocowane bezpośrednio do ściany. Mogą być zamocowane na specjalnych uchwytach, linkach czy łańcuszkach. Niewątpliwie ich wielką zaletą jest bardzo elegancki wygląd, lekka konstrukcja aluminiowa i niski pobór prądu.

PREZENTER PODŚWIETLANY
PLEXI BEZBARWNA 30x30cm,
LAMPA LED 30cm
+ ZNAK GRAFICZNY (DRUK UV)
PREZENTER PODŚWIETLANY
PLEXI BEZBARWNA 60x30cm,
LAMPA LED 60cm
+ ZNAK GRAFICZNY (DRUK UV)
PREZENTER PODŚWIETLANY
PLEXI BEZBARWNA 60x60cm,
LAMPA LED 60cm
+ ZNAK GRAFICZNY (DRUK UV)
PREZENTER PODŚWIETLANY
PLEXI BEZBARWNA 100x80cm,
LAMPA LED 100cm
+ ZNAK GRAFICZNY (DRUK UV)
PREZENTER PODŚWIETLANY
PLEXI BEZBARWNA 120x80cm,
LAMPA LED 120cm
+ ZNAK GRAFICZNY (DRUK UV)

Nowoczesna reklama świetlna dla firm

Prowadzisz sklep, hotel, biuro, restaurację? Wybierz prezentery podświetlane Led jako reklamę do swojej siedziby. Jest to forma podążająca za najnowszymi trendami w reklamie. Niewątpliwymi zaletami reklamy świetlnej są widoczność, energooszczędność, trwała konstrukcja, łatwa obsługa i nieskończoność form przekazu przez dobór kształtów, personalizacji i kolorystyki. Podświetlony wydruk będzie zawsze lepiej widoczny i skutecznie przykuje uwagę Twoich klientów. Zyskasz dwufunkcyjną formę reklamową. Pierwsza to prezentacja Twojej marki, druga to subtelna lampa rozpraszająca półmrok i ożywiająca wizualnie wnętrze. 


Podświetlane reklamy led nie zawsze muszą być płaskie jak tablica.  Bardzo ciekawym przezenterem podświetlanym jest wolnostojąca personalizowana lampka w kształcie tuby. Można za jej pomocą ciekawie zaaranżować przestrzeń w hotelu, restauracji, barze. Z pewnością da niepowtarzalny klimat pomieszczeniu i jednocześnie będzie ozdobą i reklamą w jednym. Dzięki zastosowaniu nadruków może przybierać ciekawy wygląd, kolorystykę. Wewnątrz stosujemy bezpieczne i energooszczędne światło led. Tego typu zlecenia wykonywaliśmy już m.in. dla barów piwnych. Projekt grafiki został nadesłany przez klienta. Jeżeli prowadzisz agencję reklamową i chcesz wykonać stojak podświetlany, prezenter ledowy czy ekspozytor z podświetleniem podeślij nam na sklep@formedia.pl swój projekt, grafikę i szczegóły dotyczące przedmiotu reklamowego, a my wykonamy dla Ciebie wycenę i opiszemy wstępną koncepcję wykonania. 

Formy prezentacji

Tablice podświetlane krawędziowo możemy stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynku. W zależności od zamówionego wzoru można wyodrębnić jednostronne, gdzie rewers jest widziany lustrzanie. Stosuje się je głównie montowane bezpośrednio do ściany lub elewacji lub w postaci wolnostojącej. W takim przypadku stawiane są na drewnianej lub plastikowej stabilnej podstawie. Drugie równie popularne dwustronne tablice podświetlane led są w formie wolno wiszącej na łańcuchach. Oba rozwiązania są bardzo stylową i elegancką reklamą dla Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb mogą być przeznaczone do prezentacji okresowych lub stałych. Bardzo często wykorzystywane są w sklepach, marketach, galeriach chandlowych, wszelkiego rodzaju poczekalniach, muzeach, instytucjach państwowych i budynkach firmowych. Cenione są za łatwość przekazu, dobrą widoczność i trwałe wykonanie. Już teraz skontaktuj się z nami przez sklep@formedia.pl i ciesz się swoją reklamą świetlną.

To od Ciebie zależy co chcesz przekazać

Dokładnie tak! Prezenter LED wykonany jest z płaszczyzny plexi na którą nanoszony jest druk UV lub jest poddawana grawerowaniu. To od Ciebie zależy jaki format potrzebujesz i co chcesz by zawierała reklama. Może to być znak firmowy, logo, krótkie hasło, a także menu lub oferta. Jesteśmy producentem reklam i mamy niemal nieograniczone możliwości wykonania podświetlanych prezenterów z plexi. Dzięki tablicy podświetlanej za pomocą listwy ledowej z łatwością poinformujesz swoich klientów o ofercie, nowej kolekcji. Zaprezentujesz na niej produkty swoje i partnerów handlowych. Dzięki reklamie świetlnej od Formedia najlepiej zaprezentujesz swoją ofertę oraz wypromujesz produkt, na którym Ci zależy. W atrakcyjny i elegancki sposób wypromujesz swoją markę i przekażesz treści marketingowe.

Menuboardy do cukierni, restauracji, kawiarni i barów

W każdym lokalu z gastronomią dobrze wyeksponowane menu to podstawa. Klient wchodząc w pierwszej kolejności szuka oferty lub karty dań. Dzięki menuboardom z plexi możesz przekazać w ciekawy sposób swoją ofertę. Prześlij nam format, który Cię interesuje, grafikę lub treści jakie się mają znaleźć na podświetlanym menu na sklep@formedia.pl. Zaproponujemy Tobie odpowiednio dobraną tablicę podświetlaną Led, która najlepiej wpisze się do Twojego wnętrza. Najchętniej wybieraną formą podświetlanego menu z plexi jest kaseton, prezenter led podwieszany za linią kas od góry ściany. Takie umieszczenie gwarantuje pełną widoczność. Zawierają one nietylko menu, ale także fotografie apetycznych dań, deserów, napoi.

Gwarantujemy najlepszą jakość prezentrów LED

Współpracując z producentem reklam Formedia masz gwarancję najlepszej jakości wykonania. Nas specjaliści dokładnie rozplanowują wykonanie wszelkich form przestrzennych z plexi i nie tylko. Dokonują próbek wydruków UV lub na folii. Testują prototyp i sprawdzają funkcjonalność tabliczek ledowych. Przed realizacją większej partii podświetlanych prezenterów z plexi wykonujemy próbę, która jest pokazywana do akceptacji zamawiającego. Mieszkasz daleko od Bydgoszczy? Zastanawiasz się jak to zrobisz? To nic trudnego. Jeżeli nie możesz przyjechać do naszej siedziby w Bydgoszczy wyślemy pierwotyp do Ciebie lub jeżeli odległość jest znaczna np. za granicę Polski prześlemy dokładne zdjęcia produktowe i film z prezentacją.