Urny z plexi

Potrzebujesz skrzynki na koperty? Organizujesz loterię i chcesz kupić skarbonkę z otwieranym wiekiem? Może szukasz modnej skarbonki z plexi na podziękowania od gości weselnych? Niezależnie od okoliczności zbierania losów, ankiet, kopert potrzebny jest odpowiedni pojemnik do wrzucania. W naszej ofercie sklepu produktów z plexi znajdziesz gotowe propozycje na skrzynki, skarbonki na kluczyk, urny wyborcze z bezbarwnej, białej i czarnej plexi. Na zamówienie sklep@formedia.pl wykonujemy także niestandardowe urny wyborcze dostosowane wielkością, kolorem i grubością tworzywa do potrzeb klienta. Zamów u nas akrylową urnę z logo, napisem, dowolną grafiką. Jako producent pudeł do głosowania z pleksi personalizujemy je za pomocą druku UV lub wyklejania. Możemy przykleić np. logo wycięte z innego koloru plexiglasu lub całą formę okleić zadrukowaną naklejką. Wszystko zależy od tego co chcesz mieć.

Urny z plexi od Formedia zapewniają maksymalną funkcjonalność, stabilność i ochronę wrzucanych do nich kart, losów, ankiet, pieniędzy. Specjalnie wypreparowany otwór w wieku pozwala na łatwe wrzucanie do nich zawartości. Dzięki temu, że są wykonane z przejrzystego akrylu, znajdujące się wewnątrz obiekty są stale widoczne. Z łatwością możesz śledzić stopień zapełnienia pudełka. Mocne tworzywo o wysokim połysku, niemal niewidoczne klejenie, profesjonalnie wykonana personalizacja zapewniają maksymalną estetykę. Wieko urny mocowane jest na dwóch bezbarwnych zawiasach z plexi. Dodatkowo wybrane wzory wyposażone są w zamek, do którego dołączone są w komplecie dwa kluczyki. Dzięki temu, możesz zapewnić dyskrecję i bezpieczeństwo losów podczas głosowania. Zamykając urnę na zamek uchronisz znajdujące się wewnątrz niej przedmioty przed niechcianym wyciągnięciem np. podczas zbierania funduszy na wybrany cel. Nowoczesne skarbonki i gabloty z pleksi od polskiego producenta Formedia mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są głównie podczas głosowania, wyborów, zabaw, zbiórek charytatywnych.

Sprawdź ofertę skarbonki z plexi, kubiki i pojemniki. Wybierz gotowy produkt ze sklepu Formedia.

Zyskaj urnę z plexi, skarbonkę, kubik, skrzynię dedykowaną dla Twojej marki. Zamów wykonanie spersonalizowanej grafiki poprzez druk UV, wykonanie graweru czy naklejki. Wygląd indywidualny jest zawsze wcześniej omawiany i wykonany zgodnie z życzeniem klienta. Napisz na  sklep@formedia.pl i zaznacz czego dotyczy twoja zbiórka lub kto ją organizuje. Jakiego formatu ma być skrzynia z plexi, w jakim kolorze i jak chcesz, by była zamknięta.