Kasetony

Kasetony reklamowe to elegancka i przyciągająca wzrok reklama zewnętrzna, atrakcyjne podkreślenie Twojej marki. Nośnik ten w Formedia tworzymy dostosowując kształt i projekt do oczekiwań klienta. Zawsze uwzględniamy także miejsce w którym kaseton ma się znajdować. Kaseton jest to forma reklam, która sprawdza się zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Używamy do podświetlenia tylko energooszczędne systemy podświetlenia – LED. Występują w pełnej palecie kolorystycznej. 

Solidny konkret

Trwałość kasetonu i odporność na czynniki zewnętrzne zależy od materiałów użytych do stworzenia konstrukcji. W Formedia zawsze stawiamy na jakość produktów i stosujemy najbardziej wytrzymałe komponenty m.in. plexi, poliwęglan, płyty kompozytowe

Kasetony z płyty kompozytowej

Podstawową różnicą między klasycznym kasetonem, a wykonanym z płyty kompozytowej to estetyka wykonania – brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem. Płyta kompozytowa to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia, idealnie nadaje się do tworzenia kasetonów reklamowych. W agencji reklamowej Formedia wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory. Kasetony reklamowe wykonane z płyty kompozytowej, tworzą jednolitą bryłę, grafika jest frezowana i podklejona pleksi w wybranym przez klienta kolorze. Grafikę stanowią wyfrezowane kształty podklejone tworzywem barwionym w masie. Kasetony te mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne. Wykonuje się również takie w formie otoku na konstrukcji lub elewacji.

Semafory podświetlane dwustronnie

Reklamy świetlne podwieszane ze strony węższego boku, prostopadle do elewacji budynku, spersonalizowane dwustronnie. Najczęściej widnieje na nich logo firmy. Zawieszane wewnątrz budynków najczęściej pełnią funkcję komunikacyjną i informacyjną np. we wnętrzach galerii handlowych, pasażach sklepowych. Wykonywane głównie z plexi, PCW spienionego i płyty kompozytowej. W Formedia do podświetlenia semaforu stosujemy bezpieczne i energooszczędne moduły LED. W zależności od konstrukcji zamontowania wyróżniamy semafory jedno i dwuramienne.

Zapytaj o kaseton / zamów