Logo z plexi

Chcesz mieć eleganckie logo z błyszczącej pleksi? Potrzebujesz skutecznego i niebanalnego sposobu na prezentację wizerunku Twojej firmy? Zamów u nas przestrzenne logo z plexiglass. Wykonamy dla Ciebie elegancki logotyp. Przeznaczony do zawieszenia na zewnątrz budynku lub wewnątrz np. nad wejściem, za ladą na recepcji, do zamontowania w salonie fryzjerskim lub gabinecie. Prowadzisz sklep ze sprzedażą na live? Pozwól swoim klientom w nienachalny sposób zapamiętać swoją markę umieszczając na drugim planie swoje logo i nazwę strony.  Jest to skuteczny sposób na promocję prestiżowego wizerunku swojej działalności. Wyślij do nas na sklep@formedia.pl w wiadomości swój logotyp w krzywych oraz określ gdzie i w jakiej wielkości chcesz go umieścić. Zaoferujemy idealną formę reklamy dostosowaną do Twoich potrzeb.

Spis strony „Logo z plexi”:

W Formedia specjalizujemy się obróbką plexi. Z chęcią wykonamy dla Państwa znak przestrzenny z tego wdzięcznego tworzywa. Oferujemy produkcję i montaż logotypów z plexi. Wykonujemy dowolne kształty logo z plexi – od prostych nazw, po skomplikowanych form graficznych. Logotypy 3D mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu. Mogą być również podświetlane – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo. Wszystkie zamówienia logotypów wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu w Formedia nie ograniczamy się formą obróbki plexi zrobimy dla Ciebie wszelkie formy liter z plexi w podanym wcześniej rozmiarze, kształcie i kolorystyce. Ze względu na technikę wykonania możemy wyodrębnić kilka rodzajów loga do biura.

Logo z plexi z podświetlanym frontem

Idealne logo 3D na elewację budynku lub wewnętrzną ścianę. Widoczne z dużej odległości spowoduje, że Twoje biuro, sklep, restauracja będzie widoczne nawet po zmroku. Wykorzystaj logo z podświetlanym frontem także we wnętrzach swojej firmy. Dzięki nim nadasz prestiż wizerunkowi oraz rozświelisz delikatnym światłem swoje pomieszczenia. Oświetlenie które wykorzystujemy w produkcji jest energooszczędne, a jego intensywność dobieramy w zależności od Twoich potrzeb i docelowego miejsca znaku. Do loga z plexi z podświetlanym frontem,  na jego licu, wykorzystujemy tworzywo o mlecznobiałym kolorze. Nie jest ono całkowicie przezroczyste. Przepuszcza ono światło i idealnie nadaje się do przodów kasetonów, plafonów, semaforów i innych form reklamy świetlnej.

Logo z przeźroczystej pleksi podklejone folią

Pleksa jest sztywnym błyszczącym materiałem o łudząco podobnym wyglądzie do szkła. Nazywana także szkłem akrylowym. Jest jednak od niego dużo bardziej plastyczna i lżejsza. Bez problemu pod wpływem odpowiedniej obróbce może przybrać dowolne kształty. Bez problemu się wygina, a klejenie jest mocne i estetyczne. Dzięki zastosowaniu bezbarwnego tworzywa w logo możemy uzyskać ciekawy efekt głębi. Bez problemu można ją częściowo lub w całości okleić folią z nadrukiem. Przytwierdzając naklejkę od tak zwanej lewej strony zachowujemy wysoki połysk szkła akrylowego co dodaje elegancji całej formie logotypu.

Logo z plexi kolorowej

Czarne błyszczące logo. Białe o idealnej gładkiej tafli plexiglau to stylowe, klasyczne reklamy do Twojej firmy. Litery z plexi kolorowej. Dzięki użyciu barwionej plexi logo nigdy nie straci swego koloru. Przez cały czas użytkowania, nawet po kilku latach wciąż będzie atrakcyjne. Mogą występować od prostych płaskich form po skomplikowane kilkuwarstwowe przestrzenne znaki graficzne. Bez problemu mogą być zamontowane bezpośrednio do ściany, elewacji budynku, czy reklamowych form przestrzennych np. kubików z plexi.

Logo przestrzenne z kilku warstw pleksi

Jednym z typów wykonywanych przez Formedia logotypów są znaki wykonywane całkowicie z przyklejanych do siebie kilku warstw pmma. Boki i front są wykonane ze szkła akrylowego dzięki czemu otrzymujemy stylową, odbijającą refleksami światło formę. Szklista powierzchnia reklamy jest elegancka i wpisze się w każdą przestrzeń wnętrza. Możemy tu łączyć pleksi bezbarwną z kolorową, podklejać fragmenty lub nadrukowywać na nich grafikę metodą UV.

Logo z pleksi z nadrukiem UV

Dla zachowania kolorystyki Twojego brandu loga, przejść tonalnych, imitacji struktur stosujemy zabieg trwałego druku UV. Możemy zadrukowywać w ten sposób fragmenty plexi doklejane do bazy logotypu lub całe płaszczyzny. Druk UV zapewnia nam intensywną gamę kolorów i doskonałą jakość grafiki. Możemy zastosować druk prawostronny na nawierzchni o efekcie druku mat. Druk lewostronny na rewersie pleksi, dzięki któremu zyskujemy dodatkową głębię barw i zachowujemy połysk tworzywa.

Logo glamour srebrne lub złote

Srebrne lustrzane logo lub złote lustrzane logo to bardzo modne rozwiązanie do wszelkich wnętrz w stylu glamour. Najczęściej zamawiane przez salony kosmetyczne, fryzjerskie, hotele. Srebrne lub złote lustrzane lico liter w logo dodaje całości elegancji. Delikatnie odbija otoczenie. Wygląda to bardzo ozdobnie i stylowo. Może być wykonane z lica plexi z odpowiedną naklejką lustrzaną i bazy, która może być z dowolnego materiału jak np. styrodur, PCW, szkło akrylowe, kompozyt.

Logo wykonane techniką mieszaną

Jedne z częściej zamawianych znaków logo. Doceniane ze względu na lekkość formy i łatwość w montażu. Litery logo wypukłe wykonywane są najczęściej z połączenia plexi i styroduru. Połączenie błyszczącego frontu plexi i matowe brzegi malowanego styroduru świetnie się sprawdzają przy logotypach zbudowanych z pojedynczych liter i z napisów. Technika ta uwydatnia trójwymiarowość loga. Połączenie to można stosować zarówno do wnętrz jak i na elewację budynku.

Logo z pleksi na dystansach

Logo na bazie z plexi, bardzo elegancka forma tablicy z dystansami. Płaska powierzchnia plexi bezbarwnej, białej, czarnej, lub wyklejanej naklejką z nadrukiem oddzielona od ściany srebnymi aluminiowymi dystansami mocowanymi na kołki. Logo może być na niej nadrukowane drukiem UV, wyklejone z kolorowej naklejki, wygrawerowane lub w formie płaskorzeźby doklejone z innego tworzywa do bazy. Wykonane jest z trwałych materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Uniwersalne zastosowanie zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz zadowoli każdego, kto ceni proste, klasyczne formy reklamowo graficzne.

Logo z pleksi do przyklejenia do produktu

Logo na bazie z plexi wycinanej laserowo i za pomocą frezu montowane bezpośrednio do form przestrzennych jak np. skrzynki, kubiki, skarbonki, organizery, tablice, stojaki na ulotki. Są to zazwyczaj napisy cięte z jednego arkusza tworzywa. Można je zamontować za pomocą kleju lub wytrzymałej taśmy dwustronnej np. bezbarwnej żelowej. Dzięki nim z łatwością w szybki i estetyczny sposób spersonalizujesz swoje produkty. Dodasz im dodatkowy element przestrzenny, który urozmaici ich formę i staną się nieszablonowe. Doskonały sposób np. na spersonalizowanie gadżetów reklamowych rozdawanych jako prezenty firmowe.