Organizery

Męczy Cię wieczny nieporządek na biurku? Chcesz lepiej zorganizować przestrzeń na szafce? Masz w pracy stół bufetowy i potrzebujesz pojemnik do gadżetów? Wypróbuj gotowe rozwiązania i organizery z plexi od bydgoskiego producenta. Wejdź do sklepu wyrobów ze szkła akrylowego lub zamów na sklep@formedia.pl opisują co czego potrzebujesz! Mamy dla Ciebie świetne rozwiązania dzięki, którym zyskasz skuteczną organizację w przestrzeni miejsca pracy. Zaprojektowane przez nas pojemniki z przegrodami umożliwią Ci najlepszą organizację i ułożenie przedmiotów. Są to pojemniki do segregacji towarów, które warto mieć w zasięgu ręki.

Zastosowanie organizarów

Organizery stanowią niezbędnik w serwisie kawowym, bufecie restauracji. Za ich pomocą zapewnisz wygodne podawanie saszetek z kawą, herbatą, przyprawami. Umożliwisz w swobodny sposób pobieranie kubków, słomek i sztucy. Organizery z plexi są także niezbędne w strefie kasy, gdzie ważne jest odpowiednie zagospodarowanie każdego cm². Zarówno kasjerka jak i klient docenią doskonałą widoczność towaru w bezbarwnych pojemnikach z pleksi. W pomieszczeniach sanitarnych posegregujesz środki czystości, a w miejscach spotkań wykorzystasz organizery na karteczki i długopis, wizytowniki lub podajniki na ulotki. Pojemniki z pokrywką i przegrodami mogą posłużyć do segregacji, przechowywania i ekspozycji żywności np. w sklepach samoobsługowych, marketach czy kawiarniach, cukierniach. W drogeriach mogą służyć jako dozowniki na niewielkie przedmioty z asortymentu sklepowego jak np. próbki kosmetyków, kremy w saszetkach, przybory i kosmetyki do maijażu. Zastosowań i miejsc w których wykorzystuje się pudełka ze szkła akrylowego jest jeszcze o wiele więcej.

Wiemy, co robimy

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą wyrobów z plexi służących do przechowywania. Tworzywo to nazywamy również pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe.  Charakteryzują się  wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością tworzywa. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Oprócz gięcia, cięcia i sklejania możemy bezpośrednio na niej drukować drukiem UV lub grawerować w niej. Organizery z plexi wykorzystywane są najczęściej w strefie przy kasowej Klienta. Zachęcają one bowiem do spontanicznego i nieplanowanego zakupu. Produkty te przeznaczone są do prezentacji różnego rodzaju drobnych produktów: kosmetyków, słodyczy, zabawek a nawet apaszek, gumek do włosów, portfeli, breloków czy zegarków. Znajdują również szerokie zastosowanie w domach – to łatwy sposób na uporządkowanie szuflad, szafek, komód i półek. Na Państwa zamówienie możemy stworzyć organizery z plexi na dowolny wzór, kształt, z dowolną ilością przegródek.

Wymieniając powyżej niektóre z nich chcielibyśmy przybliżyć Ci niektóre z nich dostępne w naszym sklepie internetowym.

Zrób porządek ze swoimi przyborami,  narzędziami do pracy i towarem. Wejdź i zamów lub napisz nam na sklep@formedia.pl jaki organizer potrzebujesz. Jesteśmy producentem i bez problemu wykonamy dla Ciebie podajnik, kubik, ekspoztor dopasowany do Twojego brandu i wytycznych dla Twoich produktów.