baner pomaranczowy kreatywny reklama wyroby z plexy

Reklama – reklama z plexi

“Wiele rzeczy małych stało się wielkimi dzięki odpowiedniej reklamie”

Mark Twain

W Formedia jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w szerokiej dziedzinie reklamy. Stawiamy na nowoczesny design, estetykę wykonania, wysokie technologie, rozwiązania dostosowane do potrzeb i charakteru Twojej Marki. Służymy wiedzą i doświadczeniem w wykorzystywaniu najlepszych rozwiązań wystawienniczych. Dysponując własną linią produkcyjną oraz odpowiednim zapleczem technicznym, zapewniamy wysoką jakość produktu. Dzięki temu masz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi od fazy projektowej, druku, wyklejania, plotowania, cięcia grafiki po obrysach, frezowania, gięcia i wielu innych. Materiał nazywany jako pleksa, pleksi, plexiglas, PMMA, czy nawet szkło akrylowe to trwałe i bardzo eleganckie tworzywo. Posiada dużą przeźroczystość i jest łatwy w obróbce. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości w wytwarzaniu materiałów POS.

Prezentery podświetlane led

Prezentery podświetlane LED nazywane są również jako Grafluxy czy Laniery to prezentery grawerowane krawędziowo, metodą laserową, lewostronnie po obrysie liter i znaków. Obraz powstaje dzięki wygrawerowaniu na powierzchni przezroczystej plexi rowka załamującego światło, natomiast znaki i litery wypełnienie są z folii translucentnej, kolorowej.  Wykonujemy prezentery wiszące, stojące, czy przymocowane do ściany. Mogą być zamocowane na specjalnych uchwytach, linkach czy łańcuszkach. Zaletami prezentera Led są: elegancki wygląd, lekka konstrukcja aluminiowa i niski pobór prądu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Kasetony z plexi

Kasetony reklamowe z PLEXI to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. To forma reklamy świetlnej, którą możemy dowolnie formować. Zastosowanie szkła akrylowego do stworzenia skrzyni kasetonu z plexi jest korzystnym rozwiązaniem ze względu na możliwość późniejszego podświetlenia lica oraz boków kasetonu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Szyldy reklamowe

Polecamy szyldy reklamowe z plexi, dzięki którym na tablicy możemy zamieścić logo oraz ważne informację. Szyldy z pleksi idealnie znajdują zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych czy na budynkach.

Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionych grafiki pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego Klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego.

Montowanie szyldów reklamowych na dystansach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Tabliczki z plexi

Przy tworzeniu twardych materiałów POS z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Polecamy szczególnie tabliczki reklamowe z plexi, dzięki którym na tablicy możemy zamieścić logo oraz ważne informacje.

Tabliczki z pleksi idealnie znajdują zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych czy na budynkach.

Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionych grafik pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego Klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego.

Wykonanie tabliczek z plexi na dystansach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Logo z plexi

W Formedia specjalizujemy się obróbką plexi.

 Z chęcią wykonamy dla Państwa znak przestrzenny z tego wdzięcznego tworzywa.

Oferujemy produkcję i montaż logotypów z plexi. Wykonnujemy dowolne kształty logo z plexi – od prostych nazw, po skomplikowanych form graficznych.

Logotypy 3D mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu. Mogą być również podświetlane – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Litery z plexi

Przy tworzeniu przestrzennych liter z wykorzystaniem plexi o różnych grubościach i kolorach mamy wiele możliwości rozwiązań. Polecamy szczególnie litery z plexi.

W Formedia oferujemy produkcję i montaż liter z plexi.

Wykonamy dowolne kształty i formy liter – od prostych nazw, po skomplikowane formy graficzne.

Litery 3D z pleksi mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu. Mogą być również podświetlane  – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Znaki z plexi

Oferujemy produkcję i montaż wszelkich znaków z plexi. 

Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich kształtów i form. W naszym parku maszynowym wykonamy wszystko od prostych nazw ciętych laserowo po skomplikowane formy przestrzenne.

Znaki 3D mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu dzięki czemu można uzyskać nietuzinkową formę. Mogą być również podświetlane – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Napisy z plexi

Napisy 3D na ścianę wykonane z tworzywa plexi to modna ozdoba, pasująca do każdego pomieszczenia: pokoju hotelowego, restauracji, kawiarni, lokalu czy sklepu. Cieszy się również dużym zainteresowaniem jako aranżacja mieszkania: pokoju gościnnego, dziecięcego, małżeńskiej sypialni czy kuchni.

Wycinamy laserem oryginalne projekty na podstawie Twojego tekstu. Znane cytaty, ulubione fragmenty biblii, imiona dzieci, logo firmy, hasła motywacyjne.

Dowolność w wyborze rodzaju napisów z plexi, wielkości czy naniesionych grafik pozwala stworzenie dla każdego Klienta czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego. Napisy z pleksi na scianę pozwalają osiągnąć efekt 3D. Oferujemy także różne kolory plexi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Nagrody i statuetki z plexi

Jako producent wyrobów z plexi wykonujemy również tombstony. Są to dwie płytki plexi skręcane ze sobą które służą na przykład jako ekskluzywne dyplomy, autoryzacje, okolicznościowe prezenty, statuetki, lub po prostu element identyfikacji wizualnej w biurze czy sklepie.

Tombstony nagrody i statuetki z plexi wykonujemy w różnych formatach oraz różnych wykończeniach. Mamy tutaj dużą możliwość kreacji ze względu na łączenie technik i faktur.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Medale z plexi

Oferujemy Państwu nowoczesne medale z plexi, które są wycinane, drukowane UV lub grawerowane laserowo. Jako uszlachetnienie medali możemy uzupełniać je laminatami grawerskimi.

Z chęcią wykonamy medal z Państwa projektu lub zaprojektujemy coś niepowtarzalnego dopasowanego do konkretnych okoliczności. Możemy stworzyć trofea z plexi na dowolny wzór, kształt jak i z dowolnego projektu. Taka forma nagrody niewątpliwe zostanie doceniona.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Gadżety z plexi

Jako producent wyrobów z plexi wykonujemy również gadżety z plexi nazywaną zamiennie jako pleksa, pleksi, pmma, plexiglas, szkło akrylowe.

Spersonalizowane np. poprzez zamieszczenie logo czy ważnych informacji, brendu firmy.

Wykonujemy na indywidualne zamówienie figurki, prezentery, podziękowania, medale, statuetki, witacze, zegary, breloki, puzzle, wyroby okolicznościowe i wiele innych.

Posiadamy szeroki wybór grubości, kolorystyki pleksi. Polecamy szczególnie bezbarwną plexi, na której najczęściej jest frezowany lub nadrukowany techniką UV logotyp lub inny, dowolny napis informacyjny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Semafory z plexi

Znak świetlny informujący o wejściu do oznakowanego miejsca np. siedziby firmy, punktu obsługi, sklepu, wyjść ewakuacyjnych ect.  Semafory są to małe formy szyldów, kasetonów reklamowych, często dwustronnych umieszczonych prostopadle do powierzchni ściany. Mogą być wyeksponowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Masz pytanie?