Reklama z plexi

W Formedia jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w szerokiej dziedzinie reklamy. Stawiamy na nowoczesny design, estetykę wykonania, wysokie technologie, rozwiązania dostosowane do potrzeb i charakteru Twojej Marki. Służymy wiedzą i doświadczeniem w wykorzystywaniu najlepszych rozwiązań wystawienniczych. Dysponując własną linią produkcyjną oraz odpowiednim zapleczem technicznym, zapewniamy wysoką jakość produktu. Dzięki temu masz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi od fazy projektowej, druku, wyklejania, plotowania, cięcia grafiki po obrysach, frezowania, gięcia i wielu innych. Materiał nazywany jako pleksa, pleksi, plexiglas, PMMA, czy nawet szkło akrylowe to trwałe i bardzo eleganckie tworzywo. Posiada dużą przeźroczystość i jest łatwy w obróbce. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości w wytwarzaniu materiałów POS. 

Spis strony „Reklama z plexi”:

Zastanawiasz się gdzie znaleźć trwałą i estetyczną reklamę z plexi?

Sprawdź ofertę Formedia. Wykonamy dla Ciebie z najlepszej jakości pleksi reklamę zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Doskonale sprawdza się w sklepach, biurach, hotelach, poczekalniach, salach konferencyjnych i instytucjach państwowych. Dzięki wieloletniej pracy w branży reklamowej i dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu bez problemu wykonamy wszelkie formy płaskie i przestrzenne z plexi. Prezentery podświetlane listwą ledową znakomicie prezentują się w ciemniejszych pomieszczeniach i korytarzach. Kasetony z plexi w elegancki sposób zaprezentują czoło wejścia do Twojej firmy, salonu, sklepu. Szyldy reklamowe sprawdzą się zarówno na ścianie za ladą w punkcie kasowym, na recepcji jak i na zewnątrz np. nad wejściem w pasażu handlowym. Tabliczki z pleksi, podobnie jak wycinane znaki pozwolą trafić Twoim klientom do celu, gdy oznaczysz nimi poszczególne wejścia do pomieszczeń. Jako prestiżową reklamę możesz także potraktować statuetki i gadżety wykonane z tego niezwykłego tworzywa. Rozwiązań naprawdę jest wiele i jeszcze długo, by można je wymieniać. Zobacz w wielkim skrócie co możemy dla Ciebie zrobić lub napisz wiadomość co potrzebujesz na sklep@formedia.pl

Szyldy reklamowe z plexi

Szukasz eleganckiej  reklamy nad wejście Twojego sklepu, salonu w galerii handlowej? Chcesz wyróżnić swoje biuro? Teraz jest to możliwe.
Polecamy szyldy reklamowe z plexi, dzięki którym na tablicy możemy zamieścić logo oraz ważne informację. Szyldy z pleksi idealnie znajdują zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych czy na budynkach.Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionych grafiki pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego Klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego. Możemy osiągnąć efekt 3D dzięki montowaniu szyldów reklamowych za pomocą dystansów oraz łączenia różnych materiałów.

Tabliczki przydrzwiowe z plexi

Zaznacz swoją markę, wejście do siedziby nazwą drukowaną na eleganckiej  tabliczce z dystansem. Zamieścimy dla Ciebie na niej logo oraz ważne informacje. Dzięki temu zabiegowi Twoi Klienci z łatwością trafią do celu. Tabliczki z pleksi idealnie znajdują zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych czy na zewnątrz budynków.

Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionych grafik pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego. Produkt ten jest trwały o ponadczasowej formie. Z pewnością posłuży na lata użytkowania. Wykonanie tabliczek z plexi na dystansach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D.

Logo z plexi

Szukasz eleganckiej formy logo swojej firmy do powieszenia wewnątrz twojego biura, recepcji, sklepu, restauracji? W Formedia specjalizujemy się obróbką plexi.

Z chęcią wykonamy dla Państwa znak przestrzenny z tego wdzięcznego tworzywa.

Oferujemy produkcję i montaż logotypów z plexi. Wykonnujemy dowolne kształty logo z plexi – od prostych nazw, po skomplikowanych form graficznych.

Logotypy 3D mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu. Mogą być również podświetlane – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo.

Litery z plexi

Przy tworzeniu przestrzennych liter z wykorzystaniem plexi o różnych grubościach i kolorach mamy wiele możliwości rozwiązań. Polecamy szczególnie litery z plexi.

W Formedia oferujemy produkcję i montaż liter z plexi.

Wykonamy dowolne kształty i formy liter – od prostych nazw, po skomplikowane formy graficzne. Możemy uzyskać bardzo ciekawe efekty wizualne przy połączeniu różnych kolorów i grubości tworzyw. Litery 3D z pleksi mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu. Mogą być również podświetlane  – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo.

Znaki z plexi

Szukasz oznakowania pomieszczeń w biurowcu? Oferujemy produkcję i montaż wszelkich znaków z plexi. Dopasujemy je całkowicie do twoich potrzeb dobierając odpowiedni kształt, kolorystykę i wielkość. Jeżeli będziesz chciał jeszcze bardziej podkreślić swoją markę, to bezpośrednio na znakach z plexi nadrukujemy Twoje logo metodą UV. 

Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich kształtów i form. W naszym parku maszynowym wykonamy wszystko od prostych nazw ciętych laserowo po skomplikowane formy przestrzenne. Znaki 3D mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu dzięki czemu można uzyskać nietuzinkową formę. Mogą być również podświetlane – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo.

Napisy z plexi

Napisy 3D na ścianę wykonane z tworzywa plexi to modna ozdoba, pasująca do każdego pomieszczenia: pokoju hotelowego, restauracji, kawiarni, lokalu czy sklepu. Cieszy się również dużym zainteresowaniem jako aranżacja mieszkania: pokoju gościnnego, dziecięcego, małżeńskiej sypialni czy kuchni.

 

Wycinamy laserem oryginalne projekty na podstawie Twojego tekstu. Znane cytaty, ulubione fragmenty biblii, imiona dzieci, logo firmy, hasła motywacyjne.

Dowolność w wyborze rodzaju napisów z plexi, wielkości czy naniesionych grafik pozwala stworzenie dla każdego Klienta czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego. Napisy z pleksi na scianę pozwalają osiągnąć efekt 3D. Oferujemy także różne kolory plexi.

Nagrody i statuetki z plexi

Jako producent wyrobów z plexi wykonujemy również tombstony. Są to dwie płytki plexi skręcane ze sobą które służą na przykład jako ekskluzywne dyplomy, autoryzacje, okolicznościowe prezenty, statuetki, lub po prostu element identyfikacji wizualnej w biurze czy sklepie. Tombstony nagrody i statuetki z plexi wykonujemy w różnych formatach oraz różnych wykończeniach. Mamy tutaj dużą możliwość kreacji ze względu na łączenie technik i faktur.

Medale z plexi

Oferujemy Państwu nowoczesne medale z plexi, które są wycinane, drukowane UV lub grawerowane laserowo. Jako uszlachetnienie medali możemy uzupełniać je laminatami grawerskimi. Z chęcią wykonamy medal z Państwa projektu lub zaprojektujemy coś niepowtarzalnego dopasowanego do konkretnych okoliczności. Możemy stworzyć trofea z plexi na dowolny wzór, kształt jak i z dowolnego projektu. Taka forma nagrody niewątpliwe zostanie doceniona.

Gadżety z plexi

Jako producent wyrobów z plexi wykonujemy również gadżety z plexi nazywaną zamiennie jako pleksa, pleksi, pmma, plexiglas, szkło akrylowe. Spersonalizowane np. poprzez zamieszczenie logo czy ważnych informacji, brendu firmy. Wykonujemy na indywidualne zamówienie figurki, prezentery, podziękowania, medale, statuetki, witacze, zegary, breloki, puzzle, wyroby okolicznościowe i wiele innych. Posiadamy szeroki wybór grubości, kolorystyki pleksi. Polecamy szczególnie bezbarwną plexi, na której najczęściej jest frezowany lub nadrukowany techniką UV logotyp lub inny, dowolny napis informacyjny.