Tabliczki z plexi

Polecamy tabliczki reklamowe z plexi, jedne z częściej wybieranych gotowych produktów z pleksi z naszego sklepu. Oferujemy kilka modeli tabliczek informacyjnych, są to tabliczki na dystansach (zobacz w sklepie). Przyjmują one reprezentacyjną formę płytki z plexi, dibondu z nadrukiem UV oraz szeroka oferta kieszeni z plexi (zobacz w sklepie) do szybkiego montażu np. za pomocą przyssawek,  przyklejenia, bezpośredniego zawieszenia np. na koszyku sklepowym i na eleganckie aluminiowe dystanse. Te idealne gadżety informacyjne z pewnością z zadowoleniem wykorzystasz w swojej firmie, sklepie, klinice, szkole, hotelu. Z łatwością poinformujesz o tym co jest dla Ciebie ważne. Wskażesz drogę, poinformujesz o wejściu do lokalu, biura. Możesz zawiesić w nich ulotkę, instrukcję obsługi, cenówkę z opisem towaru, numer i nazwę pokoju. Dzięki kieszeniom z plexi tabliczki są wielorazowego użytku do szybkiej wymiany informacji. Pleksa z której są wykonane ze względu na swą trwałość i nowoczesny wygląd są naszym ulubionym tworzywem. Jest niemal przezroczyste i ma właściwości podobne do szkła, dlatego jest nazywane jako plexiglass lub szkło akrylowe. Jest jednak o wiele lżejsze. Podczas tworzenia twardych materiałów POS z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Spis strony „Tabliczki z plexi”:

Znaki i tabliczki informacyjne są nieodłącznym elementem naszego życia. Spotykamy je praktycznie wszędzie – w miejscu pracy, centrum handlowym, na ulicy, a także w różnego rodzaju instytucjach. Oferujemy Państwu tabliczki dwustronne, jednostronne, wiszące na dystansach jak również stojące i naścienne. Tabliczki informacyjne Bydgoszcz najczęściej wykonujemy z plexi mlecznej lub przeźroczystej, laminatów grawerskich, PCV, że szczotkowanego aluminium lub innych materiałów, które są estetyczne i zapewniają swobodne odczytanie zawartych treści.

 

Znaki i tabliczki informacyjne pomagają nam w odnalezieniu się w różnych miejscach i sytuacjach. To one informują nas jak się zachować, na co uważać, którędy iść. W naszej ofercie znajdziecie Tabliczki informacyjne. Służą do znakowania pomieszczeń biurowych, szkolnych, szpitalnych, gastronomicznych jak również w firmach, przedsiębiorstwach, przychodniach czy placach zabaw. Dla Państwa możemy wykonać dowolny format tablicy, nadruk oraz grawer na tablicy. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości. To jak będzie wyglądała tablica zależy od Ciebie, Twojego pomysłu oraz kreatywności. Powiedz nam jaki efekt chcesz uzyskać a nasi graficy zajmą się projektem. Wejdź i zobacz całą serię tabliczek od Formedia.

Tabliczki na dystansach

Spersonalizowane tabliczki metodą druku UV, grawer lub oklejenia naklejką z wydrukiem lub gładką jednolitą z wycinanymi kształtami np. liter, logo montowane na aluminiowych dystansach. Tablice mogą być także wykonane z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglan. Eleganckie dystanse występują w kolorystyce srebrnej i złotej. W zależności od grubości użytego tworzywa w Formedia używamy odpowiedniej grubości dystanse. Tabliczki są bardzo łatwe w montażu, każdy kto potrafi obsługiwać wiertarkę by nawiercić ścianę do zamontowania dystansów sobie w tym poradzi. W przypadku wymiany grafiki następuje ona bez konieczności ponownego nawiercania podłoża. Dzięki temu nie musisz łatać dziur w ścianie za każdym razem, gdy chcesz zmienić tablicę. Nasz produkt wpasuje się w każde pomieszczenie przez swój elegancki i estetyczny wygląd. Doskonale nada się w szpitalach, biurach oraz szkołach. Mogą znaleźć się na nim ważne informacje, logo a także nazwy miejsc lub sali. Pomoże to klientom, uczniom oraz pracownikom odnaleźć miejsce, którego szukają. Wejdź i zobacz całą serię tabliczek przydrzwiowych na dystansach od Formedia.
Praktyczne tablice z wieloma kieszeniami na ulotki. Zarówno do postawienia jak i do zawieszenia na ścianie. Pomogą Ci w organizacji pracy w biurze. Możesz rozdzielić kieszenie na pomiędzy pracowników i wyznaczać im zadania za pomocą zawieszonych kieszeni na karteczki z plexi. Podziel kieszenie na dni tygodnia lub miesiąca i z łatwością zaplanuj swój czas. Tablice informacyjne z plexi możesz również wykorzystać np. w sklepie, aptece, na poczekalni zamieszczając w nich różnego rodzaju broszury, ulotki i materiały informacyjne. Dzięki zastosowanej plexi jest to gadżet o ciekawej stylistyce, dzięki której z pewnością wpasuje się w prawie każde wnętrze. W Formedia możesz kupić gotowe wzory tablic w naszym sklepie (tutaj). Lub skontaktuj się poprzez sklep@formedia.pl. Jesteśmy producentem tablic informacyjnych. Możemy je dla Ciebie spersonalizować drukiem UV lub dopasować wielkość konstrukcji tablicy i kieszeni do Twoich potrzeb.
Z myślą o potrzebach branży handlowej stworzyliśmy szeroką ofertę kieszeni wykonanych z bezbarwnej plexi. Są to produkty do ekspozycji pojedynczych plakatów jak i do wielu ulotek. Posiadają różne formy zawieszenia i wielkości w zależności. Możesz wybrać odpowiedni produkt w zależności od swoich potrzeb. Dzięki kieszeniom z plexi zyskasz możliwość szybkiej ekspozycji materiałów prasowych z tym co jest dla Ciebie ważne. Prosta, nienachalna forma skupia uwagę na zawartości. Dzięki temu w nienachalny sposób wyeksponujesz np. cenę towaru i jego opis techniczny. W ofercie posiadamy kieszenie do zawieszenia na ścianie, kieszonki na taśmę do zawieszenia na regale sklepowym, kieszenie na szybę samochodu, kieszenie z plexi na drzwi. Wejdź i zobacz gotowe propozycje kieszeni z plexi.