baner pomaranczowy kreatywny reklama wyroby z plexy

Tabliczki z plexi

Idealnym materiałem do stworzenia reklamy jest plexi znana jako pleksa, pleksi, pmma, plexiglas czy nawet szkło akrylowe. Ze względu na swą trwałość i nowoczesny wygląd są naszym ulubionym tworzywem. Przy tworzeniu twardych materiałów POS z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. Polecamy szczególnie tabliczki reklamowe z plexi, dzięki którym na tablicy możemy zamieścić logo oraz ważne informacje.

Tabliczki z pleksi idealnie znajdują zastosowanie w biurowcach, centrach handlowych czy na budynkach. Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionych grafik pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego Klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego. Wykonanie tabliczek z plexi na dystansach oraz łączenie różnych materiałów z plexi pozwala nam osiągnąć efekt 3D. Dzięki nim możesz wymieniać stare informacje na nowe w prosty, łatwy i szybki sposób bez konieczności ponownego nawiercania np. ściany. Na pewno przyciągną one wzrok klientów dzięki czemu zamieszczone informacje dotrą do szerokiego grona odbiorców. Sprawi to, że np. zamieszczone logo firmy stanie się rozpoznawalne przez co inni będą je kojarzyli z daną firmą. Pomoże to firmie zyskać rozgłos oraz osiągnąć zamierzony sukces.

Znaki i tabliczki informacyjne są nieodłącznym elementem naszego życia. Spotykamy je praktycznie wszędzie – w miejscu pracy, centrum handlowym, na ulicy, a także w różnego rodzaju instytucjach. Oferujemy Państwu tabliczki dwustronne, jednostronne, wiszące na dystansach jak również stojące i naścienne. Tabliczki informacyjne Bydgoszcz najczęściej wykonujemy z plexi mlecznej lub przeźroczystej, laminatów grawerskich, PCV, że szczotkowanego aluminium lub innych materiałów, które są estetyczne i zapewniają swobodne odczytanie zawartych treści.

Znaki i tabliczki informacyjne pomagają nam w odnalezieniu się w różnych miejscach i sytuacjach. To one informują nas jak się zachować, na co uważać, którędy iść. W naszej ofercie znajdziecie Tabliczki informacyjne. Służą do znakowania pomieszczeń biurowych, szkolnych, szpitalnych, gastronomicznych jak również w firmach, przedsiębiorstwach, przychodniach czy placach zabaw. Dla Państwa możemy wykonać dowolny format tablicy, nadruk oraz grawer na tablicy. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości. To jak będzie wyglądała tablica zależy od Ciebie, Twojego pomysłu oraz kreatywności. Powiedz nam jaki efekt chcesz uzyskać a nasi graficy zajmą się projektem. Wejdź i zobacz całą serię tabliczek od Formedia.

Tabliczki na dystansach

Spersonalizowane tabliczki metodą druku UV, grawer lub oklejenia naklejką z wydrukiem lub gładką jednolitą z wycinanymi kształtami np. liter, logo montowane na aluminiowych dystansach. Tablice mogą być także wykonane z tworzyw jak dibond, plexi, poliwęglan. Eleganckie dystanse występują w kolorystyce srebrnej i złotej. W zależności od grubości użytego tworzywa w Formedia używamy odpowiedniej grubości dystanse. Tabliczki są bardzo łatwe w montażu, każdy kto potrafi obsługiwać wiertarkę by nawiercić ścianę do zamontowania dystansów sobie w tym poradzi. W przypadku wymiany grafiki następuje ona bez konieczności ponownego nawiercania podłoża. Dzięki temu nie musisz łatać dziur w ścianie za każdym razem, gdy chcesz zmienić tablicę. Nasz produkt wpasuje się w każde pomieszczenie przez swój elegancki i estetyczny wygląd. Doskonale nada się w szpitalach, biurach oraz szkołach. Mogą znaleźć się na nim ważne informacje, logo a także nazwy miejsc lub sali. Pomoże to klientom, uczniom oraz pracownikom odnaleźć miejsce, którego szukają. Wejdź i zobacz całą serię tabliczek od Formedia.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ