Znaki

Potrzebujesz wyjątkowego oznaczenia swojej firmy? Chcesz w niebanalny sposób podkreślić numerację pokoi hotelowych lub w biurowcu? Jesteśmy producentem wszelkich form i znaków ze szkła akrylowego. Wykonamy dla Ciebie formy graficzne z plexi dopasowane do stylistyki wnętrz i brandu Twojej marki. Znaki, litery, napisy, piktogramy z pleksi dopełnią wygląd pomieszczeń, ułatwią komunikację. Dzięki odpowiedniemu oznakowaniu pomieszczeń, które dla Ciebie wykonamy zyskasz harmonię i przejrzystość komunikacji. Z pewnością docenią łatwość orientacji w przemieszczaniu się z jednego do drugiego pomieszczenia wszyscy, co którzy nie znają rozkładu pokoi.

Oferujemy produkcję i montaż wszelkich znaków z plexi. Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkich kształtów i form. W naszym parku maszynowym wykonamy wszystko od prostych nazw ciętych laserowo po skomplikowane formy przestrzenne. Znaki 3D mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła lub dibondu dzięki czemu można uzyskać nietuzinkową formę. Mogą być również podświetlane – od tyłu, po bokach lub np. z efektem halo

Jak zamówić indywidualne znaki z plexi?

Znaki graficzne, litery przestrzenne, tabliczki znamieniowe, piktogramy, numery i nazwy pokoi możesz zamówić droga mailową przez sklep@formedia.pl. Opisz dokładnie co potrzebujesz, w jakich ilościach, gdzie ma być dany znak zamieszczony, a nasi specjaliści pokażą Ci nasze dotychczasowe realizacje w podobnym stylu, przedstawią sposób wykonania i cenę oraz przybliżony czas realizacji.

Znaki z plexi z numeracją pokoi

Prowadzisz hotel, siedziba Twojej firmy mieści się w biurowcu? Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe numery pokoi, znaki z podpisami nazwami pomieszczeń. Oznaczenia z plexi mogą przybierać różnorodne kształty. Połączenie kilku warstw pleksi np. okrągłego tła z wypukłym napisem i cyfrą daje naprawdę świetne efekty. Możemy stworzyć dla Ciebie wyjątkową numerację pokoi, która będzie elegancka, ponadczasowa. Twoi klienci i pracownicy z pewnością docenią czytelność znaków. Montaż tabliczek na drzwi jest zawsze bardzo prosty za pomocą mocnej, sprawdzonej taśmy dwustronnej lub dystansów. Zastanawiasz się gdzie kupić i jaki rodzaj mocowania wybrać? Wszystkie elementy do mocowania jak taśma, metalowe dystanse są dołączane do zamówienia i są uwzględniane podczas wyceny.

Znaki specjalistyczne dla osób niedowidzących

Dostrzegamy potrzebę ułatwienia komunikacji osobom niepełnosprawnym. Dzięki technologii wypukłego druku UV na plexi lub PCW jest to teraz możliwe. W Formedia jesteśmy producentem tabliczek z alfabetem brajla. Tego typu rozwiązania są wykorzystywane w przestrzeni miejskiej, publicznej. Coraz częściej hotele i kliniki wychodzą naprzeciw ludziom niedowidzącym. W realizacjach tabliczek przy drzwiowych pod drukowanymi podpisami z nazwami np. pokoi dodajemy podpis w brajlu. Kolorystyka tych oznaczeń jest kontrastowa z jednolitym tłem.