Litery

Zastanawiasz się gdzie wykonać litery przestrzenne? Nie wiesz jak zamontować na ścianie inicjały lub napis? Dzięki Formedia rozwiążesz swój problem! Oferujemy produkcję i montaż liter z plexi. Wykonamy dowolne kształty, formy liter płaskich i napisów 3d. Zaczynając od prostych nazw, po skomplikowane kształty kończąc. Litery 3D z pleksi mogą być montowane bezpośrednio do ściany, przymocowane na dystansach lub aplikowane na eleganckich tablicach ze szkła akrylowego lub płyty kompozytowej. Mogą być również podświetlane – od tyłu, po bokach z efektem halo. Bez obaw można je stosować jako reklamę na elewacji budynku jak i we wnętrzach pomieszczeń. Stanowią elegancką formę przekazu zdobiąc otaczającą je przestrzeń. Litery z plexi zawsze wykonujemy na zamówienie mailowe sklep@formedia.pl z indywidualną wyceną zależną od przybranej formy, wielkości, kolorystyki, rodzaju obróbki tworzywa i ilości oraz rodzaju znaków w napisie.

Zamów u nas swój napis z liter i zyskaj elegancką reklamę dopieszczoną w każdym szczególe. Nie ogranicza nas wielkość, kształt, kolorystyka. Rozumiemy rosnącą potrzebę promocji wizerunku firmy. Dopasujemy się pod Twoje wytyczne, jako producent reklam wykonamy dla Ciebie niemal każdą formę przestrzenną. W produkcji używamy techniki CNC, frezowania, laserowego cięcia, gięcia termicznego plexi, polerowania szkła akrylowego, nadruku UV i wielu innych.

Jaką pleksi wybrać do loga z liter?

Chcąc wykonać litery wycinane z pleksi, czyli szkle akrylowym, mamy do dyspozycji tworzywo transparentne, białe, czarne i barwione. Występują one w różnych grubościach, które dobieramy do uzyskania pożądanego efektu wizualnego i i wielkości znaków graficznych. Pleksi bezbarwna, którą wykorzystujemy w reklamie ma grubość od 1,5 do 20 mm. Grubość tego materiału dopasowujemy do konkretnego zlecenia. Dzięki tej odbijającej refleksami światło, bezbarwnej tafli plastiku możemy uzyskać ciekawy efekt głębi liter. Można bezpośrednio na plexi przeźroczystej drukować UV, wyklejać folię lub zastosować grawer. Podświetlana za pomocą listwy przylegającej do jednego z jej brzegów uzyskujemy bezbarwne litery z kolorowymi krawędziami i wgłębieniami grawerowania. Na lica plexi bezbarwnej można doklejać kolorowe dzięki uzyskamy niesztampowy efekt złudzenia zawieszenia liter i trójwymiarowości. Plexi kolorowa stosowana w Formedia ma najczęściej grubość 2, 3 i 5 mm. Bardzo często wykonujemy z niej litery funkcjonujące samodzielnie i będące licem znaków z innego tworzywa np. z płyty kompozytowej. Dodają one klasy dzięki błyszczącej nawierzchni. Litery wykonane za pomocą połączenia różnych rodzajów tworzyw wyglądają z klasą. Bardzo modne są litery z matowymi krawędziami w ciemnym kolorze i połyskującym licem z plexi lustrzanej srebrnej lub złotej.

Szukasz pomysłu jak zaaranżować ścianę w biurze?

Każde pomieszczenie reprezentacyjne w Twojej firmie kreuje Twoją markę. Pozwala przybliżyć klientowi Twoją ofertę, charakter działalności. Chcąc podnieść wizualną ocenę pomieszczeń można zastosować w nich litery z plexi zamieszczone na ścianach lub wolnostojące na regale, czy doklejone do lady. Ułożone z błyszczących znaków napisy będą wyglądać bardzo elegancko i stylowo. Do tego szkło akrylowe jest trwałe, nie blaknie. Można wykonywać litery płaskie, lub przestrzenne łącząc go z innymi materiałami jak styrodur, PCW, kompozyt, poliwęglan. Zaletami liter z plexi jest ich lekkość, połysk i to, że przez lata wyglądają jak nowe.

Zastanawiasz się jak oznaczyć wejścia do pomieszczeń? Dzięki literom i cyfrom z plexi przy drzwiach z ciekawy sposób oznaczysz pomieszczenia np. w hotelu lub korytarzu kliniki. Wnętrza dzięki takiemu oznakowaniu z pleksi będą podkreślać profesjonalizm Twoich usług. Przekaz z zamontowanych liter z plexiglasu jest czytelny i stylowy.

Chcesz zamówić usługę wycięcia liter w plexi?

Wychodząc na przeciw stworzyliśmy w sklepie Formedia dział cięcia liter i dowolnych kształtów. Wystarczy, że w wybranej usłudze cięcia plexi wybierzesz potrzebny kolor, grubość tworzywa i podeślesz na naszą skrzynkę sklep@formedia.pl projekt pdf kształtu do realizacji. Nasi specjaliści wycenią zlecenie. Dopiero po akceptacji wiadomości następuje realizacja. Możemy wysłać wytworzony kształt kurierem lub odbierzesz go osobiście w naszej siedzibie. Wszystko ustalamy na początku zamówienia.

Jak montować litery z plexi?

Wszelkie kształty, znaki graficzne, cyfry, litery wycinane z plexi można przykleić bezpośrednio do wybranej płaszczyzny. Jeżeli jest to gładka, równa tafla np. lady recepcyjnej może to być zrobione za pomocą mocnej żelowej taśmy dwustronnej. Jeżeli chcemy ją przymocować bezpośrednio do np. kubika lub większego arkusza pleksi, PCW stosujemy tu specjalistyczne kleje dedykowane do tego celu. Są to kleje przetestowane przez naszych specjalistów. Dajemy gwarancję, że plexi sklejana z innymi tworzywami w naszej firmie nie odklei się. Z plexi możemy wykonać także lica liter przyklejane bezpośrednio do malowanego styroduru, który montujemy do ściany lub szyby za pomocą taśm dwustronnych.